Szkiełkowanie - Warszawa i okolice

Odpowiedz
Awatar użytkownika
konter
Posty: 154
Rejestracja: 2009-06-19, 03:07
GG: 1155228
Moje maszyny: B1 '69
B3 '77
Lokalizacja: Węgrów, Piastów
Kontaktowanie:

Szkiełkowanie - Warszawa i okolice

Post autor: konter » 2011-12-08, 14:03

Panowie,

podpowiedzcie, czy znacie jakiś warsztat, który dobrze i w przystępnych cenach (żeby nie powiedzieć tanio, bo "dobrze" i "tanio" to dwa wykluczające się epitety :)) wykonuje usługę szkiełkowania. Bębny, kartery itp. Może znacie przykładowe ceny?

Ja osobiście szukając dziś w internecie znalazłem Pana KONRADA OLCZAKA. Za komplet bębnów do kół z deklami powiedział 50 zł. To waszym zdaniem dużo? Czy znacie ten zakład, macie jakieś opinie o nim?

:edit:

Znalazłem również firmę BRODEX z Grójca (dodatkowy numer telefonu do pracownika 693194820 - kumaty facet, to z nim o cenach gadałem) Szkiełkowanie bębnów do kół ok 15 zł za sztukę (bęben + dekiel). Na pewno jeśli sami gdzieś na myjni jakąś myjką ciśnieniową umyjecie te bębny z syfu, to na pewno szybciej i pewnie taniej by było :) Chociaż to już i tak dobra cena uważam.
moja M06B1 obecnie i przed remontem

Awatar użytkownika
NeoN
Posty: 153
Rejestracja: 2008-08-05, 20:24
Moje maszyny: Wueska
Emzety
Komarzątka
Lokalizacja: Grójec
Kontaktowanie:

Re: Szkiełkowanie - Warszawa i okolice

Post autor: NeoN » 2012-12-04, 21:55

Muszę się wybrać do tego Brodexu i zaczerpnąć informacji gdyż mam zamiar coś w swojej podziałać :)

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Szkiełkowanie - Warszawa i okolice

Post autor: Savier » 2012-12-04, 22:15

Neon, daj znać co z tego wyjdzie. Ogarnęliby wysyłkowo?

Awatar użytkownika
NeoN
Posty: 153
Rejestracja: 2008-08-05, 20:24
Moje maszyny: Wueska
Emzety
Komarzątka
Lokalizacja: Grójec
Kontaktowanie:

Re: Szkiełkowanie - Warszawa i okolice

Post autor: NeoN » 2013-02-17, 13:29

Siema. Bylem w sobotę ale niestety pocałowałem klamkę :/ udam się w poniedziałek, bo mam parę klamotów od tsy do wyszkiełkowania :)

Edit
Brodex tego nie robi na miejscu, gdzieś to wożą :evil: a co do cen to dałem półkę dolną i górną, trzy dekle od bębnów, półkę na akumulator, dwa golenie i około 150zł wycenił.

riddickchr
Posty: 40
Rejestracja: 2013-03-02, 00:40
GG: 0
Moje maszyny: Honda CBR
Marzenie o junaku
Lokalizacja: Serock
Kontaktowanie:

Re: Szkiełkowanie - Warszawa i okolice

Post autor: riddickchr » 2013-03-02, 06:11

Witam. Jeśli chodzi o szkiełkowanie to zapraszam do mnie na pewno będzie taniej niż w firmie i założę się że o wiele dokładniej ze względu na to że aż chce się popatrzeć na pięknie odnowiony motorek. Jak by co to zajmuję się również piaskowaniem, lakierowaniem, malowaniem szparunków, mechaniką. Po prostu mam hopla na tym punkcie ;) Kontakt do mnie 668-697-108 , przemo171@onet.eu Dzwonić pisać pytać ceny elastyczne że względu że robię sam. Dorzucam kilka fotek na miejscu można zobaczyć motorynkę, WFM i buicka rivierę w trakcie odrestaurowywania
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość