Sklepy z częściami do moto :)

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Arek19973
Posty: 141
Rejestracja: 2012-08-09, 22:00
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 175, Romet 50 T-1, Simson S51
Lokalizacja: Lipsk n. Biebrzą
Kontaktowanie:

Sklepy z częściami do moto :)

Post autor: Arek19973 » 2013-05-03, 22:52

Siema, taki temacik, który może pomóc dla niektórych osób :) Więc może ja zacznę od sklepów, które znam :D
- Białystok, ul. Św. Rocha 33, pawilon 60, jest to chyba ten drugi sklep z Księżyna, widać że trochę części mają tam na stanie.
- Białystok, ul. Św. Rocha, dokładnie nie wiem gdzie to jest, jak drugi raz tam będę to podam dokładny adres, widać dużo części do chińskich skuterów, ale i mają co nie co do takich starszych motocykli :)
- Augustów, Nowomiejska 11, mały sklepik, ale części widać że od ręki jest też nie mało.
- Dąbrowa Białostocka, ulicy nie pamiętam, chyba Wesoła 2, sklepik mieści się w pawilonie, jak ktoś chce kupić jakieś podstawowe rzeczy, to tam może je znaleźć, ale wszystkiego tam nie ma.
Teraz piszcie o sklepach, które również znacie. Mój przyszły cel do odwiedzenia? Księżyno :D :D
Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
SEBA
Posty: 283
Rejestracja: 2008-05-27, 22:37
Moje maszyny: WSK M21W2 x2
Čezet 350 472.6
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z częściami do moto :)

Post autor: SEBA » 2013-05-03, 23:08

Własnie miałem pytać o sklepy w okolicach białego, a orientuje się ktoś czy w Bielsku jest jakiś sklep z fantami do naszych maszyn ?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość