Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Wzorowo odremontowane motocykle, mogące posłużyć jako wzór przy renowacji.
Regulamin forum
Zakaz tworzenia nowych wątków.
Odpowiedz
Lorrenzo

Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Post autor: Lorrenzo » 2012-10-11, 18:40

Witam serdecznie. Broń Bożę nie chce się przechwalać ani nic z tych rzeczy. Po prostu wyszedłem z założenia, że jeżeli już jestem jakiś czas na tym forum to wypadałoby pokazać co się zrobiło i so się potrafi. Jako, że czasem mogę kogoś skrytykować to żeby nie być gołosłownym pokazuję swoją namiastkę motorowerów

Nie pozwoliłem sobie aby (nawet 2 najlepsze perełki) u mnie zostały, ale czuję jakbym je nadal miał :D. to nie jest aż tak ważne. Ważne jest, że u nowych właścicieli mają jak u mnie(może nawet lepiej). Chart i cały zielony komar sport poszły do Krakowa. Z właścicielem mam stały kontakt. Komar "sztywniak" jest w Kędzierzynie- Koźlu. Komar czerwony jest własnością kolegi ze Skarżyska. Ogar 205 poszedł do jakiegoś handlarza- losy nie są mi znane. Tak samo czarno- zielony komar sport. Został sprzedany do Opola a następnie kupujący go sprzedał na allegro. Nie wiem co się z nim dalej dzieje.
Motorki robię dalej i będę robił :D niedługo skończyłem kolejnego charta ale inny model "211"na aluminiowych 7 ramiennych felgach produkcji niemieckiej z lat 90 oczywiście. Następnym projektem jest Dezamet DANTOM oraz planowany na ten rok ostatni motorek to Komar SPORT z 1972 roku !!! pierwsze wersje .
2 dni temu zakupiłem także sztywniaczka w oryginale do małego dopieszczenia. Bo jest w 100% oryginalny (nawet kremowe linki wszystkie)

Komar SPORT (losy nieznane) brak dokumentów zrobione bardzo dużo. Nowe manetki, koła i ocynki. Robiony z tego co mi zostało z tego poniżej
ObrazekObrazek

Komar SPORT (Kraków) zarejestrowany i opłacony itd Zrobione wszystko co się dało. Miał fabrycznie nowy silnik ! pierwszy raz palony przeze mnie
ObrazekObrazekObrazek

Romet CHART 210 (Kraków) zarejestrowany i opłacony itd Miał Fabrycznie nowy silnik pierwszy raz palony przeze mnie
ObrazekObrazek

Komar SZTYWNIAK (Kędzierzyn) brak papierów zrobione nowe ocynki, cały malowany proszkowo. Sakiewka własnoręcznie naprawiana. Cały środek nowy (zacząłem się bawić w kuśnierza :D
ObrazekObrazek

Komar 3 (Skarżysko) Komar w chromach i polerce. Należy do kolegi, dla którego go robiłem kilka ładnych miesięcy
Obrazek

Romet OGAR 205 (Nieznane kompletnie losy) Kupili go handlarze. Ja go zakupiłem nowego, miał 750 km przejechane. Był w idealnym stanie.
Obrazek

CHART 211 świeżo ukończony. Kupił go syn właściciela muzeum w Dobrojewie (Gorzowie Wielkopolskim).
www.poczta-polska.pl/messageDocument.php?id=422
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam !
Z motorami nie skończyłem. Mam jeszcze kilka miesięcy do zakończenia. Trzeba zrobić co trzeba i zakupić Jaguara.

Downolander
Posty: 101
Rejestracja: 2012-02-09, 09:11
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125
Romet Ogar 205
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontaktowanie:

Re: Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Post autor: Downolander » 2012-10-11, 18:53

A ty czasami nie jesteś Błażej z forum Chłopcy Rometowcy ?

Lorrenzo

Re: Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Post autor: Lorrenzo » 2012-10-11, 18:59

Nie, nie znam żadnego Błażeja :D

Awatar użytkownika
Marek.K
Posty: 301
Rejestracja: 2010-04-25, 20:29
GG: 11491915
Moje maszyny: Komary, Ogary, WSK'i
Lokalizacja: Winda
Kontaktowanie:

Re: Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Post autor: Marek.K » 2012-10-11, 20:23

Błażej, Błażej
Pozdrawiam Marek.
Ekipa Północ

Lorrenzo

Re: Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Post autor: Lorrenzo » 2012-10-11, 21:21

Tak, Błażej jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył z hejterków BŁAŻEJ !!
Marek. K pozdrawiam Cię.

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Post autor: Savier » 2012-10-11, 21:29

Fajne masz imię. ;)

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Post autor: Skinder » 2012-10-11, 21:35

Ładne maszyny Błagi :)

Lorrenzo

Re: Moje dawne profesionalnie odrestaurowane motorowery

Post autor: Lorrenzo » 2012-10-11, 23:22

W internecie można pisać do mnie Błażej, ale na żywo nienawidzę jak ktoś do mnie mówi po imieniu. Zawsze każdy używa raczej zmienionego lekko mojego nazwiska ;)

Co do motorów, to będę aktualizował ten temat tylko w skończone maszyny

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości