Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowanie

Usługi oferowane przez użytkowników, np. chromowanie, malowanie proszkowe, szkiełkowanie.
Awatar użytkownika
Adam_Ga
Posty: 1324
Rejestracja: 2011-10-16, 17:51
Moje maszyny: 125 & 175 & 350
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowani

Post autor: Adam_Ga » 2016-09-23, 17:06

Aha, to w poprzednim poście użyłem czarnej magii dodając zdjęcie jako załącznik? :hah:

Poniżej masz pole Szybka odpowiedź niżej po lewej masz przycisk ODPOWIEDŹ - kliknij go. Strona się przeładuje i będziesz miał nowe okno do napisania odpowiedzi, poniżej znajdziesz zakładkę dodaj załącznik. Dalej powinieneś sobie poradzić.

BTW, jeśli jeszcze im tego nie zgłosiłeś to się dziwię czemu najpierw tutaj piszesz że nie polecasz (jeszcze CAPS LOCKIEM). Wydaje mi się że takie sprawy najpierw się załatwia bezpośrednio z wykonawcą usługi, a potem narzeka na forum. I nie żebym miał jakieś powiązania z tą firmą, raz ich pytałem co, za ile i czemu tak długo, ostatecznie zrobiłem w innej firmie.
"Jak się dba to się i jedzie, jak się nie dba to się nie będzie jechało"

Awatar użytkownika
Kermit
Posty: 221
Rejestracja: 2012-03-29, 00:47
Moje maszyny: WSK 125 Gil
WSK 175 Kobuz i trzy tygrysy Bengalskie
Lokalizacja: Boska Wola
Kontaktowanie:

Re: Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowani

Post autor: Kermit » 2016-09-23, 18:02

Gramsiu, może ty masz taką opcje ze względu n to, że jesteś adminem bo u mnie też jej brakuje.

Awatar użytkownika
Muciek
Posty: 1466
Rejestracja: 2010-08-22, 23:28
Moje maszyny: Yamahy RD250 75 76 78
Lokalizacja: Radziechowa
Kontaktowanie:

Re: Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowani

Post autor: Muciek » 2016-09-23, 18:14

Wrzuć na imgur.com

Awatar użytkownika
lis235
Posty: 463
Rejestracja: 2012-11-25, 23:09
GG: 0
Moje maszyny: wsk: b1,gil,lelek,kos,bąk,kobuzx2,sport s2x3
Lokalizacja: Podrudzie(mazowieckie)
Kontaktowanie:

Re: Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowani

Post autor: lis235 » 2016-09-23, 18:34

Może i umiesz czarować ja niestety nie, a pisze to tutaj najpierw żeby ostrzec innych przed ta firmą.Co mi z reklamacji, kto mi zapłaci za ponowne rozbieranie lag ,nowy olej itp...Usługe robi sie raz a porządnie ,a nie odpie... się fuszerke i liczy że przejdzie
Obiecane zdjecia http://imgur.com/a/U4Prb

Awatar użytkownika
Grinch
Posty: 210
Rejestracja: 2015-12-03, 00:26
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 B3
WSK M06 B1
WSK M21W2 KOBUZ
Lokalizacja: PL
Kontaktowanie:

Re: Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowani

Post autor: Grinch » 2016-09-24, 15:51

zgłoś reklamację i poczekaj na odzew.

maniekgazela
Posty: 304
Rejestracja: 2014-02-02, 23:41
GG: 0
Moje maszyny: Parę SHL,parę WSK i parę ROMETÓW
Lokalizacja: Miesbach Bavaria
Kontaktowanie:

Re: Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowani

Post autor: maniekgazela » 2016-09-27, 20:02

Nie żebym tu kogoś bronił a kogoś Hejtowal ale,najpierw polecales ta firmę zanim jeszcze odebrałes swoje części (polecales ja dlatego że do nich wysłałeś?) Następnie napisałeś że odradzasz bo chrom odchodzi platami,czego nie widziałem! natomiast widziałem jakiś mały wykwit który według mnie najpierw uległ uszkodzeniu mechanicznemu z tad ten nalot rudej,pisałeś również że dbasz o motocykle czego nie wywnioskowaLem po stanie twoich chromów, nie bronie ich ani nie mam nic do ciebie ,cześć moich motocykli wygląda gorzej mimo że mają 2 letnie chromy i mimo że po każdym złocie lub rajdzie je myje wycieram i poleruje to i tak nie unikniesz jakiegos zadrapania, otarcia itd. motocykle użytkowane tak mają co innego te które stoją w salonie,pozdrawiam i daj znać jak po reklamacji

Awatar użytkownika
lis235
Posty: 463
Rejestracja: 2012-11-25, 23:09
GG: 0
Moje maszyny: wsk: b1,gil,lelek,kos,bąk,kobuzx2,sport s2x3
Lokalizacja: Podrudzie(mazowieckie)
Kontaktowanie:

Re: Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowani

Post autor: lis235 » 2016-11-07, 17:39

Witam ponownie ,dogadałem się z firmą w ramach reklamacji oddałem kilka innych rzeczy, między innymi kierownice,uchwyt pasażera i pedał hamulca , przedmioty wróciły z reklamacji ,wygladają ładnie, na kierownice wchodzi normalnie rolgaz ,nie tak jak wtedy ,musiałem trochę szlifować końcówkę, mam nadzieję że teraz z jakością będzie lepiej, ogólnie trochę konwersacja trwała między nami ale ogólnie doszliśmy do porozumienia i firma wywiązała się z tego

Mak11
Posty: 12
Rejestracja: 2016-04-10, 13:49
GG: 0
Moje maszyny: Romet ogar 200
Wsk z1
Wsk b3
Jawa 350 ts
Wsk 175 Dudek
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Re: Tiger Chrom Renowacja Chromowanie Niklowanie Miedziowani

Post autor: Mak11 » 2016-12-26, 22:26

Ja osobiscie nie polecam . Bardzo dlugie terminy i zbyt duża kasa jak za m06 b3 .... podobno jednemu z forumowiczów zepsuli cos pozniej podmienili a na koncu zastraszali sądem ale koniec z końcem walke z nim przegrali;

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości