Chromowanie, cynkowanie, niklowanie.

Usługi oferowane przez użytkowników, np. chromowanie, malowanie proszkowe, szkiełkowanie.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1300
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: Chromowanie, cynkowanie, niklowanie.

Post autor: czankete » 2015-10-06, 21:18

dawid2b pisze:Witam, mam możliwość chromowania, niklowania czy też cynkowania elementów. Na wstępie zaznaczam, że chrom jest bez podkładu miedzi, sam nikiel (gruba warstwa) i chrom. Na detalu są widoczne drobne rysy od szlifowania, widoczne po dokładnym przypatrzeniu się
....nie gniewaj się Kolego ale jakość usługi jaką oferujesz to dramat :razz: Jaki jest sens robienia chromu bez podkładu miedzi??? Z grubsza to tak jakbyś bezpośrednio na skorodowaną powierzchnię położył lakier :razz: "Drobne rysy" widoczne na detalu jak to ująłeś pomijam bo to jakiś żart chyba :lol:

dawid2b
Posty: 20
Rejestracja: 2014-02-23, 20:03
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125 '74
Lokalizacja: Racławice
Kontaktowanie:

Re: Chromowanie, cynkowanie, niklowanie.

Post autor: dawid2b » 2015-10-07, 08:08

Wcale się nie gniewam. ;-) wolałem pokazać wszystkie wady i przyznać się, że chrom jest bez miedzi niż później świecić oczami tak jak to robił jeden Pan z forum, który zresztą już zwinął interes i nie daje znaku życia. Nikogo na siłę nie namawiam, z doświadczenia wiem, że gro osób toleruje te niedoróbki. :-) zależy jakie kto ma wymagania.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości