Ocynk/Chrom na bazie miedzi oraz niklu

Usługi oferowane przez użytkowników, np. chromowanie, malowanie proszkowe, szkiełkowanie.
Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: Ocynk/Chrom na bazie miedzi oraz niklu

Post autor: czankete » 2018-08-30, 15:16

...z racji tego, że Michał niestety definitywnie już zakończył usługi związane z renowacją powłok galwanicznych - a według jego zapewnień do procederu tego za żadne skarby nie wróci :-( - to przed zamknięciem tego tematu chciałbym w kilku słowach podsumować naszą współpracę, która trwała blisko dwa lata...

...przez ten czas swoją pracą pomógł mi odnowić/zregenerować nierzadko będące w tragicznym stanie części do ponad trzydziestu motocykli, motorowerów, a także części do samochodu. Nie skłamię, jeżeli powiem, że wagowo przewinęło tego kilkaset kilogramów a ze względu na wysyłkę pocztą i ograniczenia masy przesyłek kursowało to i owo czasami jednorazowo w dwóch czasami trzech paczkach po kilkanaście do 20 kg. Za każdym jednak razem niezależnie od ilości części, gabarytów oraz tego czy były to części do cynkowania czy też chromowania wszystko zawsze wracało do mnie mega starannie zapakowane, posortowane i zgodne ilościowo począwszy od zbiornika paliwa a skończywszy na pojedynczej szprysze. Odnośnie jakości samych powłok będąc bardzo zadowolony parokrotnie wyrażałem już swoją opinię w tym wątku, później już nie chcąc się powtarzać się po kolejnych zleceniach przeszedłem do porządku dziennego i się nie odzywałem, gdyż nic łącznie z ostatnim wykonanym zleceniem się nie zmieniło :D

...sumując - do tej pory pierwszy raz zdarzyło mi się współpracować z tak rzetelnym i bezproblemowym fachowcem :D .

Michał pozdrawiam! ;-)

Awatar użytkownika
Grinch
Posty: 209
Rejestracja: 2015-12-03, 00:26
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 B3
WSK M06 B1
WSK M21W2 KOBUZ
Lokalizacja: PL
Kontaktowanie:

Re: Ocynk/Chrom na bazie miedzi oraz niklu

Post autor: Grinch » 2018-08-31, 20:53

Myślę, że wszystko już zostało powiedziane :)
a temat można zamknąć...
PozdrawiaM

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości