Renowacja WSK-i 125

Usługi oferowane przez użytkowników, np. chromowanie, malowanie proszkowe, szkiełkowanie.
Odpowiedz
Darass76
Posty: 1
Rejestracja: 2019-07-04, 09:28
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125 garbuska 75r
Kontaktowanie:

Renowacja WSK-i 125

Post autor: Darass76 » 2020-01-30, 13:34

Na początku witam wszystkich serdecznie no i teraz do rzeczy ;-)
Szukam kogoś kto podejmie się odrestaurowania mojej garbuski WSK 125 z 1975r.
Ogólnie nie zależy mi na czasie bardziej interesuje mnie żeby ktoś to zrobił dobrze, rzetelnie za rozsądne pieniążki.
Zamiar był taki że sam miałem to zrobić ale moje warunki miejskie mnie przerosły (brak miejsca) wywiozłem WSK-ę do rodziców ale odległość mnie totalnie pokonała. Szukam kogoś kto ma miejsce i czas żeby się tym zająć. Nie zleciłem tego profesjonalanej firmie poprastu ze względu na ewentualne koszta.
Jestem z wojewódzka pomorskiego natomiast sprzęt mam w województwie łódzkim, jeżeli byłby ktoś zainteresowany i udało by się dograć temat to odległość raczej by nie miała znaczenia jestem mobilny mam hak :-) więc dostarczenie WSK-i nie będzie problemem.

Pozdrawiam :papa:

sbanys
Posty: 1155
Rejestracja: 2013-12-29, 20:10
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06B,WSK M06B1,WSK M150,WSK M06-64,
WSK M06L,WSK M06Z2
Lokalizacja: Wolbrom
Kontaktowanie:

Re: Renowacja WSK-i 125

Post autor: sbanys » 2020-01-30, 14:32

Siema
Mógłbym się podjąć tematu ale potwierdzić mógłbym dopiero 7 lutego czy będę dysponował czasem.
Jak coś to PW. Rejon Małopolska północna. Możesz sobie obczaić moje tematy na forum.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości