lagi wsk sport lelek

Tylko przedmioty wyjątkowe, modele unikatowe, małoseryjne. Obowiązkowo dodawanie zdjęcia przedmiotu i szerszego opisu.
Regulamin forum
Obowiązkowo w przypadku nowego wątku należy dodać do postu załącznik w postaci zdjęcia przedmiotu bądź też zrzutu strony oraz opisać przedmiot.
Odpowiedz
picek
Posty: 749
Rejestracja: 2008-07-13, 13:46
GG: 0
Moje maszyny: WSK, itp.
Lokalizacja: Zwoleń-Mazowieckie
Kontaktowanie:

lagi wsk sport lelek

Post autor: picek » 2016-12-02, 16:41

Zajrzyjcie
http://allegro.pl/show_item.php?item=6620868452
gość zachwala jak może ale napisałem do niego odnośnie chromu i tak jak się domyślacie na podkładzie miedzi znaczy chrom dekoracyjny. Po krótkiej korespondencji okazuje się że lagi są zrobione aby ładnie wyglądały w motocyklu który nie jeździ tylko stoi.
No cóż- o gatunek stali już nie pytałem ale jak tylko do stania to i z kwasówki można zrobić.

Awatar użytkownika
Kolekcjoner
Posty: 97
Rejestracja: 2015-08-23, 13:33
GG: 0
Moje maszyny: Perkoz 80r
Bąk
Lelek
S2
s1
5x klasyk
Lokalizacja: Łuków / Lubelskie

Re: lagi wsk sport lelek

Post autor: Kolekcjoner » 2016-12-03, 12:17

Dzwoniłem pytałem , sprzedawca mów że są zrobione z rurek hydraulicznych bezszwowych . Faktem jest iż przeszukałem cały internet , razem z moim majstrem od tokarki wydzwoniliśmy hurtownie i niestety nie można było dobrać żadnego rozmiaru aby pasowały . Myślę że zostało to wykonanie z rurki gliniaka , osobiście bał bym się o swoje zęby wkładając to do motocykla.

picek
Posty: 749
Rejestracja: 2008-07-13, 13:46
GG: 0
Moje maszyny: WSK, itp.
Lokalizacja: Zwoleń-Mazowieckie
Kontaktowanie:

Re: lagi wsk sport lelek

Post autor: picek » 2016-12-03, 16:03

Ja też się bym bał od gościa kupić, rury takich średnicach występują i są w normalnej sprzedaży hurtowej. To znaczy albo masz znajomego w dużej hurtowni albo zamawiasz u producenta. Ostatnim razem jak miałem wycenę to miałem zamówić tych rur za 10tyś więc trochę tego można zrobić. Wprawdzie rury sobie załatwiłem gdzie indziej więc styczeń lub luty będą zrobione nowe.
z tym tylko że to i tak tanio nie wyjdzie bo zrobić dobrze chrom techniczny to i tak się nie zejdzie z ceny.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości