NOWY SILNIK PROTOTYP 051.1 WSK 125

Tylko przedmioty wyjątkowe, modele unikatowe, małoseryjne. Obowiązkowo dodawanie zdjęcia przedmiotu i szerszego opisu.
Regulamin forum
Obowiązkowo w przypadku nowego wątku należy dodać do postu załącznik w postaci zdjęcia przedmiotu bądź też zrzutu strony oraz opisać przedmiot.
Tomuś
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-09, 00:21
GG: 4713017
Moje maszyny: WSK M21W2S2 75'
WSK DUDEK 76'
MR1 RYŚ 62'
Lokalizacja: Jaworzno
Kontaktowanie:

Re: NOWY SILNIK PROTOTYP 051.1 WSK 125

Post autor: Tomuś » 2017-03-10, 18:15

Cześć Panowie :) z tej strony rajdowiec5....

Faktycznie silnik wystawiam już 3 raz na allegro.. ostatnio wygrał go mój dobry znajomy który faktycznie chciał go kupić jednak... trafiła mu się okazja kupić Junaka w bardzo dobrej cenie.. i za przysłowiowe piwo + zwrot prowizji dogadaliśmy się. Dlaczego nie sprzedałem mu po za allegro skoro to mój dobry kolega :) ? Ano dlatego że od początku chciałem za niego 1000zł (tyle za niego zapłaciłem) ale ostatecznie dogadaliśmy się że wystawiam go na allegro i jak mu się uda wygrać taniej to jego zysk.

Za pierwszym razem , zwycięzca nie raczył się nawet odezwać zresztą na dwa dni po wygraniu aukcji zablokowano mu konto.

Co do silnika to jest 100% oryginał zakupiony od pewnego Pana z okolic Świdnika :) niestety prosił od dyskrecję.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości