perkoz

Tylko przedmioty wyjątkowe, modele unikatowe, małoseryjne. Obowiązkowo dodawanie zdjęcia przedmiotu i szerszego opisu.
Regulamin forum
Obowiązkowo w przypadku nowego wątku należy dodać do postu załącznik w postaci zdjęcia przedmiotu bądź też zrzutu strony oraz opisać przedmiot.
Awatar użytkownika
DaViD
Posty: 402
Rejestracja: 2012-06-18, 21:18
GG: 0
Moje maszyny: WSK Lelek '76
WSK Dudek '76
WSK '71
WSK S1 '75
WSK S2 '75
Lokalizacja: Opoczno
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: DaViD » 2018-03-03, 18:48

jjaworskyy pisze:
2018-03-02, 22:03
Kosa pisze:
2018-03-02, 21:57
Chlopcy od Rometów też zapraszają:)
Dla mnie to forum jest strasznie nieczytelne :)
Nie tylko dla Ciebie, też mam problemy z ogarnięciem tego układu :lol:

Awatar użytkownika
wkzarci
Moderator
Posty: 575
Rejestracja: 2012-12-22, 13:29
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 itp, itd.
Lokalizacja: PL
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: wkzarci » 2018-03-03, 22:10

:o Poziom rozmów jest odpowiedni do pojemności ich Rometów. :lol:

Mixol
Posty: 810
Rejestracja: 2014-08-19, 12:07
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 1980r.
CZ 477 Sport 1973r.
Mińsk 400A 1990r.
Lokalizacja: Mazowsze
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Mixol » 2018-03-05, 13:46

Bo to w większości dzieciaki więc co tu wymagać ale jet kilka fajnych osób które działają konkretnie a administracja dba o porządek.

Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 1883
Rejestracja: 2016-07-30, 07:00
GG: 0
Moje maszyny: WSK Kos
WSK Z2
WSK L
Komar Sport
Komar 2350
Motorynia
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Kosa » 2018-03-05, 14:58

Dokładnie - sporo z użytkowników jeszcze się edukuje ale jest grupa speców, którzy pomogą i wyjaśnią wszelkie kwestie związane z motorowerami z PRLu...

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Skinder » 2018-03-05, 22:31

Skłamałbym mówiąc, że chce mi się to wszystko czytać, więc krótko - administracja nie zagląda już jakiś czas, nie bardzo mam na to jakiś wpływ.

Poza tym ze względu, że chciałem i zająłem się czymś innym (w tym rometami, jak ktoś tam wcześniej zauważył) to już dawno zawiesiłem pagony moderatora nad telewizorem. Pisałem już dawno, ze chętnie odstąpię rangę komuś kto ma na to czas i chęci. Teraz mając chwilę wolnego czasu, zagłebiłem się nieco w lekturze tej sodomy i gomory na forum i podjąłem pewne kroki nazwijmy to "programu naprawczego". Wątek perkoza to jedno, jakość to drugie, a własne zdanie to trzecie. Szkoda, że do tego ostatniego niektórzy podchodzą lub podchodzili w trochę mocno zaściankowy sposób. Z jednej strony wiecznie poszkodowani handlarze, a z drugiej wielcy przyjaciele i ugrupowanie fanatyków. Jedni i drudzy przechlając szale gówna na lewo i prawo spowodowali, że jesteśmy gdzie jesteśmy, a brak moderatorów i administratorów przyłożył do tego rękę.

Piszecie, że forum rometów to dno, poziom rozmów itd. Słusznie ktoś zauważył, że tam głównie siedzą dzieciaki, które tak samo jak my 5 czy 6 lat temu tutaj napędzali się nawzajem, raz pozytywnie a raz negatywnie. Faktem jest, że siedzą tam goscie pokroju naszego Franka czy Patafila, którzy mają tam szacunek i wiedzą co robią. Ale zdarzają się też ulepiarze, cwaniaczki, teoretycy, forumowi specjaliści i normowczyk, który poprawia wszystkie rysunki wykonawcze zrobione na kolanie dla potomnych i teoretycznie "kładzie" elektrodą miękkie spawy pod inny wieloklin na ukręcone wałki.

Czyli dokładnie to co na każdym innym forum czy grupie, w mniejszym lub większym stopniu. Czytając po przerwie ten temat i nie tylko, stwierdzam, że stoimy znacznie niżej niż oni. Niech ten wątek będzie tego przykładem, nie będe tego sprzątał, poczytajcie sobie i wyciągnijcie wnioski. Umywam od wszystkiego ręce jak Piłat, jak ktoś nie umiał się zachować / podpadł - i poleciał - przykro mi. Idę za większością, tak decyduje lud.

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2042
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: jjaworskyy » 2018-03-05, 22:46

Uważam, że forum raczej nie będzie tak aktywne jak lata wstecz. Dzisiaj ludzie uciekają na fb a forum odchodzi do lamusa niestety. Ludzie którzy dawniej ogarniali to forum dzisiaj mają rodziny, prace, przeróżne zajęcia, dzisiaj nie ma komu przejąć pałeczki...

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość