perkoz

Tylko przedmioty wyjątkowe, modele unikatowe, małoseryjne. Obowiązkowo dodawanie zdjęcia przedmiotu i szerszego opisu.
Regulamin forum
Obowiązkowo w przypadku nowego wątku należy dodać do postu załącznik w postaci zdjęcia przedmiotu bądź też zrzutu strony oraz opisać przedmiot.
sbanys
Posty: 1146
Rejestracja: 2013-12-29, 20:10
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06B,WSK M06B1,WSK M150,WSK M06-64,
WSK M06L,WSK M06Z2
Lokalizacja: Wolbrom
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: sbanys » 2018-02-12, 18:48

jannex pisze:
2018-02-11, 13:36
Tak jak w replikach nie ma nic złego tak ceny dobiegają już do cen replik ramy od Sokoła :P
Nie mam nic przeciwko replikom o ile sprzedający jasno i wyraźnie o tym informuje czy jako część czy cały motocykl. W większości przypadków handlarze o tym nie poinformują tylko bedą sprzedawać jako 100% oryginał.

Awatar użytkownika
daroohd
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-06-03, 18:58
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Lelek.
Lokalizacja: Skała

Re: perkoz

Post autor: daroohd » 2018-02-12, 19:23

Za połowę tej ceny to bym kupił ta ramę i coś pogodził..

sbanys
Posty: 1146
Rejestracja: 2013-12-29, 20:10
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06B,WSK M06B1,WSK M150,WSK M06-64,
WSK M06L,WSK M06Z2
Lokalizacja: Wolbrom
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: sbanys » 2018-02-25, 21:19

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2042
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: jjaworskyy » 2018-02-25, 21:30

sbanys pisze:
2018-02-25, 21:19
Kolejne ogłoszenie perkoza:
https://www.olx.pl/oferta/wsk-perkoz-or ... 48eb1da0c3
Skoro zwłoki Perkoza poszły za 21 tysięcy to ta cena nie dziwi :evil: :evil:

Awatar użytkownika
kacper98
Posty: 49
Rejestracja: 2013-08-27, 22:35
GG: 0
Moje maszyny: Wsk M06 B3
Simson S51
Mz Etz 150
Lokalizacja: Garbatówka
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: kacper98 » 2018-02-26, 23:36

Pewnie teraz mnie ukamienujecie ale przecież to jest tylko Wsk, 46 tysięcy polskich nowych złotych to jest chyba lekka przesada.

Awatar użytkownika
Adam_Ga
Posty: 1324
Rejestracja: 2011-10-16, 17:51
Moje maszyny: 125 & 175 & 350
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Adam_Ga » 2018-02-27, 00:13

kacper98 pisze:
2018-02-26, 23:36
Pewnie teraz mnie ukamienujecie ale przecież to jest tylko Wsk, 46 tysięcy polskich nowych złotych to jest chyba lekka przesada.
Forum służy do wyrażania opinii, wiec nikt cie nie ukamienuje :) Tak, zgadzam sie z tym co napisałeś, aczkolwiek gdybym trafił szóstkę w totka to bym po niego pojechał. Tylko w takim przypadku :)
"Jak się dba to się i jedzie, jak się nie dba to się nie będzie jechało"

Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 1883
Rejestracja: 2016-07-30, 07:00
GG: 0
Moje maszyny: WSK Kos
WSK Z2
WSK L
Komar Sport
Komar 2350
Motorynia
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Kosa » 2018-02-27, 07:40

No właśnie - gdybym za przeproszeniem s*ał pieniędzmi to pewnie też bym się zastanawiał bo to jednak "rodzynek" jakich mało. Na szczęście w chwili obecnej na takie rozważania mnie nie stać:)

Awatar użytkownika
Kolekcjoner
Posty: 97
Rejestracja: 2015-08-23, 13:33
GG: 0
Moje maszyny: Perkoz 80r
Bąk
Lelek
S2
s1
5x klasyk
Lokalizacja: Łuków / Lubelskie

Re: perkoz

Post autor: Kolekcjoner » 2018-02-28, 21:09

Zwłoki perkoza poszły za 21 tyś złotych.

Powiem tyle na ten temat. Jeśli ma się 3 konta na allegro to można zrobić nawet i 100 tyś , wszystko zależy od chęci i czasu sprzedającego , jest to tylko głupie podtrzymanie ceny na rynku :*
Jeśli naprawdę jesteście tak podjarani tą całą sytuacją z tym perkozem :D to właśnie świat się dla was zawalił , pozdrawiam i całuję mocno. :D :D :D
Ostatnio zmieniony 2018-02-28, 21:37 przez Kolekcjoner, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kolekcjoner
Posty: 97
Rejestracja: 2015-08-23, 13:33
GG: 0
Moje maszyny: Perkoz 80r
Bąk
Lelek
S2
s1
5x klasyk
Lokalizacja: Łuków / Lubelskie

Re: perkoz

Post autor: Kolekcjoner » 2018-02-28, 21:19

daroohd pisze:
2018-02-12, 19:23
Za połowę tej ceny to bym kupił ta ramę i coś pogodził..
Kolega jak czytam jest strasznie cięty na jedną osobę , boli go coś .
Ułatwię ci to za nie sprzedam ci za połowę tej ceny , sprzdam ci ramę od perkoza "oczywiście replika" tobie i tylko tobie za 200 zł.
Jest jedno ale , przyjedziesz po nią osobiście , wtedy sobie pogadamy <3 Razem z minister97 , on naprawdę nie może się doczekać dialogu z tobą w cztery oczy .

Zdjęcie ramy ;) Odezwij się na pw , a dogadamy szczegóły kupna , bo ja widzę wszytko byś kupił ale , to jest spawane a to za drogie ;) gdyby to gdyby tamto . Rama od perkoza za 200 zł nawet spawak to już naprawdę okazja <3 aha i jeszcze jedno ten zbiornik niebieski dokładamy gratis :D

A może jeszcze byś kolega chciał oparcie do bąk-a też po kosztach całe 50 zł.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2042
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: jjaworskyy » 2018-02-28, 22:35

Kolekcjoner pisze:
2018-02-28, 21:09
Zwłoki perkoza poszły za 21 tyś złotych.

Powiem tyle na ten temat. Jeśli ma się 3 konta na allegro to można zrobić nawet i 100 tyś , wszystko zależy od chęci i czasu sprzedającego , jest to tylko głupie podtrzymanie ceny na rynku :*
Jeśli naprawdę jesteście tak podjarani tą całą sytuacją z tym perkozem :D to właśnie świat się dla was zawalił , pozdrawiam i całuję mocno. :D :D :D
Odbije piłeczkę, skąd masz pewność, że to było podbiajnie ceny z 3 kont? No chyba, że jesteś w temacie ale tego zapewne nam nie zdradzisz ;)

Awatar użytkownika
grzek30
Posty: 356
Rejestracja: 2015-10-26, 12:26
GG: 0
Moje maszyny: 2,5xM21W2S2 i inne..
Lokalizacja: Szczecinek
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: grzek30 » 2018-03-01, 10:22

Kolekcjoner pisze:
2018-02-28, 21:19
daroohd pisze:
2018-02-12, 19:23
Za połowę tej ceny to bym kupił ta ramę i coś pogodził..
Kolega jak czytam jest strasznie cięty na jedną osobę , boli go coś .
Ułatwię ci to za nie sprzedam ci za połowę tej ceny , sprzdam ci ramę od perkoza "oczywiście replika" tobie i tylko tobie za 200 zł.
Jest jedno ale , przyjedziesz po nią osobiście , wtedy sobie pogadamy <3 Razem z minister97 , on naprawdę nie może się doczekać dialogu z tobą w cztery oczy .

Zdjęcie ramy ;) Odezwij się na pw , a dogadamy szczegóły kupna , bo ja widzę wszytko byś kupił ale , to jest spawane a to za drogie ;) gdyby to gdyby tamto . Rama od perkoza za 200 zł nawet spawak to już naprawdę okazja <3 aha i jeszcze jedno ten zbiornik niebieski dokładamy gratis :D

A może jeszcze byś kolega chciał oparcie do bąk-a też po kosztach całe 50 zł.

Obrazek

Obrazek
Gdybyście organizowali takie spotkanie z Daroohd to ja z chęcią się przyłącze.

Hunterm10
Posty: 124
Rejestracja: 2015-12-27, 21:45
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 (x2), Wsk 125B3
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Hunterm10 » 2018-03-01, 10:56

Po czytaniu waszych postów widzę że jakaś ustawka się szykuje :)
Napiszcie kto na kogo .

Wenostep
Posty: 8
Rejestracja: 2017-12-28, 16:34
GG: 0
Moje maszyny: wsk 125
WSK Z-150
wsk 175
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Wenostep » 2018-03-01, 11:59

Miałem w młodości perkoza nawet go remontowałem ale nie wiedziałem kiedyś że był rzadkim motocyklem... no cóż. Nikogo nie chcę obrażać. Po takich postach jak wyżej Kolekcjoner, treści są na poziomie gimnazjalisty z ADHD tym samym obniżają poziom tego forum... Przykro jego posty czytać, ciągłe przekomarzanie chłopak coś chce mieć tylko nie może albo mu nie wychodzi. Coś chce ugrać tylko nie wie jak. Śmiem twierdzić że na oczy Perkoza nie widziałeś lepiąc taka ramę. Cena kosmiczna jak na WSK Perkoz. Są lepsze, starsze, rzadsze, motocykle i są przedewszystkim tańsze.

Awatar użytkownika
Gaceczkos
Posty: 203
Rejestracja: 2007-01-01, 23:28
GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Gaceczkos » 2018-03-01, 22:07

Wenostep pisze:
2018-03-01, 11:59
Miałem w młodości perkoza nawet go remontowałem ale nie wiedziałem kiedyś że był rzadkim motocyklem... no cóż. Nikogo nie chcę obrażać. Po takich postach jak wyżej Kolekcjoner, treści są na poziomie gimnazjalisty z ADHD tym samym obniżają poziom tego forum... Przykro jego posty czytać, ciągłe przekomarzanie chłopak coś chce mieć tylko nie może albo mu nie wychodzi. Coś chce ugrać tylko nie wie jak. Śmiem twierdzić że na oczy Perkoza nie widziałeś lepiąc taka ramę. Cena kosmiczna jak na WSK Perkoz. Są lepsze, starsze, rzadsze, motocykle i są przedewszystkim tańsze.
Ciężko nie zgodzić się z większością powyższej wypowiedzi. Rama ze zdjęć powstała, tak to przynajmniej wygląda, ze słupków ogrodzeniowych (dolne wiązanie i belka z przednim mocowaniem silnika). Oczywiście każdy może w swoim warsztacie robić co chce, ale pewnych rzeczy lepiej nie pokazywać, bo najzwyczajniej w świecie wstyd.
Ulepić ramę od Perkoza może każdy, odpowiedzcie jednak na pytanie jak to zarejestrować, aby motocykl był wiarygodny?
WSK - Wrócisz Szybciej Koleją

Awatar użytkownika
peper50
Posty: 321
Rejestracja: 2013-09-17, 17:57
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125 M06B3; Jawa 250 353/04
Lokalizacja: Radomsko
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: peper50 » 2018-03-02, 20:24

Z tego co widzę to zaczyna się robić dzieciarnia na tym forum a admini nie reagują. Kto jak kto ale powinien być porządek i admini powinni reagować na posty takich kolegów jak "Kolekcjoner" i "grzek30". Osoby te widzę, że uwielbiają wycieczki osobiste. Jeśli ktoś wrzuca posty powinien się liczyć z tym, że ktoś je przeczyta i skomentuje. Od tego jest właśnie z samej nazwy "forum". Jeżeli rozmowa schodzi na tematy personalne, powinna być przeniesiona na wiadomości prywatne (PW). Poznałem wiele osób na tym forum i bardzo wiele się nauczyłem ale czasami jak czytam posty osób, które rzucają gównem na lewo i prawo a w dodatku robią to zupełnie bezkarnie i bez żadnej reakcji adminów to zaczynam się zastanawiać. Wydaje mi się ale może tylko mi się wydaje, że forum jest od rozmów związanych z naszą pasją czyli motocyklami. Jeżeli ktoś nie potrafi się do tego dostosować to powinien albo ugryźć się w język, albo napisać do tej osoby na PW i tam kontynuować rzucanie gównem albo opuścić to forum.

Miejcie świadomość, że czytają to różne osoby i jeśli komuś coś zarzucacie to powinniście brać za te słowa odpowiedzialność bo możecie naprawdę kogoś NIESPRAWIEDLIWIE obrazić.

Z resztą mnie też koledzy zarzucali, że sam sobie podbijałem kiedyś cenę lampy. Mogli napisać wszystko co chcieli. Co z tego, że to nie prawda. Osoby, które to napisały są bezkarne a nowy członek na forum mógłby sobie różne rzeczy wyobrazić. Czy napisałem publicznie, że zbiorę kumpli i oklepę im pyski? Nie, nie napisałem. Ludzie, którzy piszą tego typu rzeczy na forach publicznych i mają z tego satysfakcję są poniżej jakiegokolwiek dna moralnego.

Kolega darooHD jest jedną z najfajniejszych osób jakie tutaj poznałem a znamy się tylko przez internet. Osoba bardzo serdeczna, wymienia się doświadczeniami, wiedzą o motocyklach i pomaga w wielu tematach na forum. Jestem pewny, że może to potwierdzić 3/4 użytkowników tego forum i powinniście się wstydzić tego co wypisujecie.

Wolałbym, żeby nikt nie odpisywał na mojego posta i nie odnosił się do niego w żaden sposób a po prostu wziął do siebie to co napisałem. Zastanówcie się dwa razy zanim coś na kogoś napiszecie. Zachowujcie się jak dorośli inteligentni ludzie a nie jak dzieci.

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2042
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: jjaworskyy » 2018-03-02, 21:20

peper50 pisze:
2018-03-02, 20:24
Z tego co widzę to zaczyna się robić dzieciarnia na tym forum a admini nie reagują. Kto jak kto ale powinien być porządek i admini powinni reagować na posty takich kolegów jak "Kolekcjoner" i "grzek30". Osoby te widzę, że uwielbiają wycieczki osobiste. Jeśli ktoś wrzuca posty powinien się liczyć z tym, że ktoś je przeczyta i skomentuje. Od tego jest właśnie z samej nazwy "forum". Jeżeli rozmowa schodzi na tematy personalne, powinna być przeniesiona na wiadomości prywatne (PW). Poznałem wiele osób na tym forum i bardzo wiele się nauczyłem ale czasami jak czytam posty osób, które rzucają gównem na lewo i prawo a w dodatku robią to zupełnie bezkarnie i bez żadnej reakcji adminów to zaczynam się zastanawiać. Wydaje mi się ale może tylko mi się wydaje, że forum jest od rozmów związanych z naszą pasją czyli motocyklami. Jeżeli ktoś nie potrafi się do tego dostosować to powinien albo ugryźć się w język, albo napisać do tej osoby na PW i tam kontynuować rzucanie gównem albo opuścić to forum.

Miejcie świadomość, że czytają to różne osoby i jeśli komuś coś zarzucacie to powinniście brać za te słowa odpowiedzialność bo możecie naprawdę kogoś NIESPRAWIEDLIWIE obrazić.

Z resztą mnie też koledzy zarzucali, że sam sobie podbijałem kiedyś cenę lampy. Mogli napisać wszystko co chcieli. Co z tego, że to nie prawda. Osoby, które to napisały są bezkarne a nowy członek na forum mógłby sobie różne rzeczy wyobrazić. Czy napisałem publicznie, że zbiorę kumpli i oklepę im pyski? Nie, nie napisałem. Ludzie, którzy piszą tego typu rzeczy na forach publicznych i mają z tego satysfakcję są poniżej jakiegokolwiek dna moralnego.

Kolega darooHD jest jedną z najfajniejszych osób jakie tutaj poznałem a znamy się tylko przez internet. Osoba bardzo serdeczna, wymienia się doświadczeniami, wiedzą o motocyklach i pomaga w wielu tematach na forum. Jestem pewny, że może to potwierdzić 3/4 użytkowników tego forum i powinniście się wstydzić tego co wypisujecie.

Wolałbym, żeby nikt nie odpisywał na mojego posta i nie odnosił się do niego w żaden sposób a po prostu wziął do siebie to co napisałem. Zastanówcie się dwa razy zanim coś na kogoś napiszecie. Zachowujcie się jak dorośli inteligentni ludzie a nie jak dzieci.
Amen! :)

Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 1883
Rejestracja: 2016-07-30, 07:00
GG: 0
Moje maszyny: WSK Kos
WSK Z2
WSK L
Komar Sport
Komar 2350
Motorynia
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Kosa » 2018-03-02, 21:51

Amen do kwadratu i szczera prawda!

Texas Ranger
Posty: 1444
Rejestracja: 2014-06-30, 12:40
GG: 0
Moje maszyny: szukam WSK Lelek
Lokalizacja: Chrzęsne
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Texas Ranger » 2018-03-02, 21:55

Obserwuję na kilku forach kiedyś bardzo aktywnych, że w pewnym momencie adminie przenoszą się na drugą stronę mocy na stałe. Na szczęście jest kilka, które mają się świetnie, także oprócz WSK kupujcie np Osy i zapraszam na forum Os.

Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 1883
Rejestracja: 2016-07-30, 07:00
GG: 0
Moje maszyny: WSK Kos
WSK Z2
WSK L
Komar Sport
Komar 2350
Motorynia
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: Kosa » 2018-03-02, 21:57

Chlopcy od Rometów też zapraszają:)

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2042
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: perkoz

Post autor: jjaworskyy » 2018-03-02, 22:03

Kosa pisze:
2018-03-02, 21:57
Chlopcy od Rometów też zapraszają:)
Dla mnie to forum jest strasznie nieczytelne :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości