irena41

kamdep
Posty: 27
Rejestracja: 2016-01-22, 19:10
GG: 0
Moje maszyny: WSK B03
Lokalizacja: Wyszków
Kontaktowanie:

Re: irena41

Post autor: kamdep » 2017-03-20, 02:53

Koła do wsk zrobione bardzo ładnie. Czas oczekiwania około 3 miesięcy, ale to ze względu duży natłok pracy. Kontakt dosyć dobry. Ogólnie godny polecenia, jestem zadowolony usługa!

Awatar użytkownika
daroohd
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-06-03, 18:58
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Lelek.
Lokalizacja: Skała

Re: irena41

Post autor: daroohd » 2017-04-13, 19:36

Dziś dotarła do mnie paczka. Solidna i fachowa robota.. Nic tylko polecać...
Obrazek

Awatar użytkownika
daroohd
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-06-03, 18:58
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Lelek.
Lokalizacja: Skała

Re: irena41

Post autor: daroohd » 2017-07-21, 20:53

Znowu kolega wywiązał się wzorowo nic tylko polecać ... takich ludzi jest już garstka..

Awatar użytkownika
daroohd
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-06-03, 18:58
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Lelek.
Lokalizacja: Skała

Re: irena41

Post autor: daroohd » 2017-10-04, 19:11

Po raz kolejny jestem zadowolony jak będzie chwila wstawię fotki..

Awatar użytkownika
Dżjordżjo
Posty: 282
Rejestracja: 2016-02-11, 21:31
GG: 0
Moje maszyny: WSK Kobuz 77'
Lokalizacja: Sadowne
Kontaktowanie:

Re: irena41

Post autor: Dżjordżjo » 2019-06-11, 23:58

No kiedyś był chwalony dziś sobie leci w kulki.Zadzwonilem mówię Konrad potrzebna mi instalacja i ogarnąć koła do etz 250 Konrad jasne jasne damy radę wyślij przed majówką w majówkę ogarnę i po majówce będziesz mieć w domu,myślę sobie super chociaż rok wcześniej opóźnienia były spore ale nadrobił rabatem.Od końca majówki zaczęło się dzwonienie gdzie koła, koła były dawno zrobione problem był z instalacją gdzie Konrad po 3tyg robienia jej stwierdził że nie da rady bo nie ma dobrego wzoru, mówię okey w takim razie chce koła elektrykę sobie ogarnę i znów dzwonienie i czekanie.Pewnego miłego dnia nawet dostałem zdjęcie paczki z nr przesyłki przez tydzień nie doszła,zadzwoniłem do DPD okazało się jest nadana ale nie wysłana,znowu dzwonimy...nadmienie tylko że nie odbieranie telefonów było na porządku dziennym także i tym razem nie było inaczej ale dostałem SMS zwrotnego że jest w szpitalu i że jego tata wyśle mi paczkę,w tym okresie pisał znajomemu że jest na wakacjach.Kola mówił miesiąc temu że są gotowe tylko instalacje robi,po tym jak miał już same koła wysłać powiedział że je rozkręcił i dał jeszcze raz do pomalowania.Paczka dziś przyszła koła oczywiście w częściach jak z Ikei zrób to sam,obręcz nigdy nie była używana i nie posiada żadnych śladów po czymkolwiek.We wcześniejszym czasie brałem mocowanie kierunkowskazów tył,prawe przyszło o grubości 3mm a lewe 2mm ale nie robiłem dymów, zamontowałem i na początku sezonu złamało się gdzie spadł nowy kierunkowskaz oryginalny więc nie muszę mówić jak teraz wygląda,grzecznie 3 razy napominałem dodaj mi lewy uchwyt i dziś przyszedł ale który ? Oczywiście prawy.Z ostatniej transakcji jestem 40zl w plecy za koszta przesyłek i ponad miesiąc w garażu w plecy a motocykl nie dla mnie tylko dla klienta

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2044
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: irena41

Post autor: jjaworskyy » 2019-06-12, 00:49

Dżjordżjo pisze:
2019-06-11, 23:58
No kiedyś był chwalony dziś sobie leci w kulki.Zadzwonilem mówię Konrad potrzebna mi instalacja i ogarnąć koła do etz 250 Konrad jasne jasne damy radę wyślij przed majówką w majówkę ogarnę i po majówce będziesz mieć w domu,myślę sobie super chociaż rok wcześniej opóźnienia były spore ale nadrobił rabatem.Od końca majówki zaczęło się dzwonienie gdzie koła, koła były dawno zrobione problem był z instalacją gdzie Konrad po 3tyg robienia jej stwierdził że nie da rady bo nie ma dobrego wzoru, mówię okey w takim razie chce koła elektrykę sobie ogarnę i znów dzwonienie i czekanie.Pewnego miłego dnia nawet dostałem zdjęcie paczki z nr przesyłki przez tydzień nie doszła,zadzwoniłem do DPD okazało się jest nadana ale nie wysłana,znowu dzwonimy...nadmienie tylko że nie odbieranie telefonów było na porządku dziennym także i tym razem nie było inaczej ale dostałem SMS zwrotnego że jest w szpitalu i że jego tata wyśle mi paczkę,w tym okresie pisał znajomemu że jest na wakacjach.Kola mówił miesiąc temu że są gotowe tylko instalacje robi,po tym jak miał już same koła wysłać powiedział że je rozkręcił i dał jeszcze raz do pomalowania.Paczka dziś przyszła koła oczywiście w częściach jak z Ikei zrób to sam,obręcz nigdy nie była używana i nie posiada żadnych śladów po czymkolwiek.We wcześniejszym czasie brałem mocowanie kierunkowskazów tył,prawe przyszło o grubości 3mm a lewe 2mm ale nie robiłem dymów, zamontowałem i na początku sezonu złamało się gdzie spadł nowy kierunkowskaz oryginalny więc nie muszę mówić jak teraz wygląda,grzecznie 3 razy napominałem dodaj mi lewy uchwyt i dziś przyszedł ale który ? Oczywiście prawy.Z ostatniej transakcji jestem 40zl w plecy za koszta przesyłek i ponad miesiąc w garażu w plecy a motocykl nie dla mnie tylko dla klienta
Przykro się czyta takie opinie, tym bardziej, że to człowiek z forum... Zauważyłem, że wiele firm/ ludzi którzy mają coraz więcej zleceń po prostu przestają się przykładać do roboty, spada jakość.

Awatar użytkownika
irena41
Posty: 290
Rejestracja: 2015-01-02, 21:41
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Dudek, Bąk, pare innych, Junak M10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: irena41

Post autor: irena41 » 2019-06-14, 22:35

Dżjordżjo pisze:
2019-06-11, 23:58
No kiedyś był chwalony dziś sobie leci w kulki.Zadzwonilem mówię Konrad potrzebna mi instalacja i ogarnąć koła do etz 250 Konrad jasne jasne damy radę wyślij przed majówką w majówkę ogarnę i po majówce będziesz mieć w domu,myślę sobie super chociaż rok wcześniej opóźnienia były spore ale nadrobił rabatem.Od końca majówki zaczęło się dzwonienie gdzie koła, koła były dawno zrobione problem był z instalacją gdzie Konrad po 3tyg robienia jej stwierdził że nie da rady bo nie ma dobrego wzoru, mówię okey w takim razie chce koła elektrykę sobie ogarnę i znów dzwonienie i czekanie.Pewnego miłego dnia nawet dostałem zdjęcie paczki z nr przesyłki przez tydzień nie doszła,zadzwoniłem do DPD okazało się jest nadana ale nie wysłana,znowu dzwonimy...nadmienie tylko że nie odbieranie telefonów było na porządku dziennym także i tym razem nie było inaczej ale dostałem SMS zwrotnego że jest w szpitalu i że jego tata wyśle mi paczkę,w tym okresie pisał znajomemu że jest na wakacjach.Kola mówił miesiąc temu że są gotowe tylko instalacje robi,po tym jak miał już same koła wysłać powiedział że je rozkręcił i dał jeszcze raz do pomalowania.Paczka dziś przyszła koła oczywiście w częściach jak z Ikei zrób to sam,obręcz nigdy nie była używana i nie posiada żadnych śladów po czymkolwiek.We wcześniejszym czasie brałem mocowanie kierunkowskazów tył,prawe przyszło o grubości 3mm a lewe 2mm ale nie robiłem dymów, zamontowałem i na początku sezonu złamało się gdzie spadł nowy kierunkowskaz oryginalny więc nie muszę mówić jak teraz wygląda,grzecznie 3 razy napominałem dodaj mi lewy uchwyt i dziś przyszedł ale który ? Oczywiście prawy.Z ostatniej transakcji jestem 40zl w plecy za koszta przesyłek i ponad miesiąc w garażu w plecy a motocykl nie dla mnie tylko dla klienta
Rozmawiałem z Bartkiem i w paczce którą otrzymał z kołami z IKEI nie zauważył kartki że szprychy które zakupił są za krótkie (121mm) powinny być 163 mm dlatego kół nie udało się zapleść. Bartkowi w poniedziałek wymienią szprychy i koła będą gotowe. Co do mocowań owszem zaszła pomyłka bo poszło prawe mocowanie. Co do kół to już nie mam na to czasu dlatego odmawiam podejmowania się zaplatania i centrowania. Bartkowi wyjątkowo się zgodziłem i temat domknę tak jak należy aby był zadowolony.

Pozdrawiam

Texas Ranger
Posty: 1444
Rejestracja: 2014-06-30, 12:40
GG: 0
Moje maszyny: szukam WSK Lelek
Lokalizacja: Chrzęsne
Kontaktowanie:

Re: irena41

Post autor: Texas Ranger » 2019-06-15, 10:19

A czym się teraz zajmujesz?

Awatar użytkownika
irena41
Posty: 290
Rejestracja: 2015-01-02, 21:41
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Dudek, Bąk, pare innych, Junak M10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: irena41

Post autor: irena41 » 2019-06-15, 10:32

Texas Ranger pisze:
2019-06-15, 10:19
A czym się teraz zajmujesz?
Moto ale temat kół odpuściłem bo za mało godzin w dobie.

Awatar użytkownika
GaCekM72
Posty: 94
Rejestracja: 2016-09-16, 20:20
GG: 0
Moje maszyny: WFM M06R, ema, janek
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Re: irena41

Post autor: GaCekM72 » 2019-06-16, 20:33

Renowacji kół nie jest taka prosta i oczywista. Nie dziwie się że kolega odpuścił temat, bo widząc jakie miał ceny za centrowanie, ocynki, szkiełko i proszki robił to Caritas. Znając dość dobrze ten temat, większość kół które trafiają do renowacji czy też centrowania to złom nadający się na śmietnik. Z gówna bata nie ukręcisz i jak ma być zrobione porządnie od A do Z to musi to kosztować.

Awatar użytkownika
Dżjordżjo
Posty: 282
Rejestracja: 2016-02-11, 21:31
GG: 0
Moje maszyny: WSK Kobuz 77'
Lokalizacja: Sadowne
Kontaktowanie:

Re: irena41

Post autor: Dżjordżjo » 2019-06-17, 13:24

Zgadza się Irena do mnie zadzwonił i sobie wyjaśniliśmy

bayu

Re: irena41

Post autor: bayu » 2020-03-20, 03:06

Polecam Irena41 i dzięki za wsparcie WOSP z wcześniejszej edycji głowicą wsk 175 ;)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości