UWAGA na gołąb83

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Cienias
Posty: 314
Rejestracja: 2014-10-30, 22:55
GG: 0
Moje maszyny: WSK125,Dantom,Kadet,Komar,Yamaha 1E7,Honda Deauville,Ogar
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontaktowanie:

UWAGA na gołąb83

Post autor: Cienias » 2016-06-12, 17:45

Witam.
Miałem nadzieję że sprawa będzie rozwiązana, ale niestety nic z tego.
Chciałbym Was ostrzec przed osobą gołąb83 ponieważ okłamał mnie i przysłał mi błotnik przedni w fatalnym stanie.
Parokrotnie pytałem go czy błotnik nie jest pogięty i czy nie jest przetarty przez lagi w przetłoczeniach. Zapewniał że wszystko jest OK na 100%. Gdy paczka przyszła, okazało się że przedni błotnik jest totalnym przeciwieństwem tego co opisywał sprzedający.
Nie dość że błotnik jest pogięty, poprzecierany to jeszcze całość jest zagięta w okolicach przetłoczeń przez co błotnik nie ma linii okręgu.
Niestety ale gdy pokazałem zdjęcie sprzedającemu żeby napisał mi co na nich widzi, nie odpowiedział.
Chciałem odzyskać pieniądze za błotnik, ale sprzedający myśli że mieszkam za płotem i jedyną opcją jest mój przyjazd po następny.
Celowo wysłał najgorszy błotnik żeby się go pozbyć.

Nie polecam robienia zakupów u gołąb83 ponieważ może i Was zrobić po swojemu.
Chodzi o niebieski błotnik.

Obrazekhttps://flic.kr/p/J1tpYY
Obrazekbł2
Obrazekbł3
Obrazekbł4
Obrazekbł5

Załączam korespondencję ze sprzedającym, początek jest na dole:
Re: kupię graty do WSK 125 B3

Wysłano: 2016-06-12, 09:56
przez gołąb83
dzięki ten błotnik nie jest mi potrzebny mam ich kilka szt. mogę dać Ci drugi.......tylko na pewno go nie wyślę przyjedz wybierz wtedy będziesz pewien że jest idealny. To jest moje ostanie słowo PZD:) :papa:

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-12, 09:43
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
Za paliwo Ci nie oddam, mogę dać Ci drugi błotnik tak jak pisałem myślę ze będzie dobrze. To co dziś będziesz??? Mam jeszcze inne graty do wuesek może coś Ci się przyda?????



Zapłaciłem 50zł za dwa błotniki +20zł wysyłka.
Tylny błotnik jest większy więc niech kosztuje 30zł a przedni 20zł. W takim razie proszę mi przelać 20zł + koszt wysyłki, jeżeli chcesz ten błotnik z powrotem. Jeżeli błotnik nie jest Ci potrzebny to wystarczy 20zł.
Pozdrawiam.

Re: kupię graty do WSK 125 B3
_________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-12, 08:39
przez gołąb83
Za paliwo Ci nie oddam, mogę dać Ci drugi błotnik tak jak pisałem myślę ze będzie dobrze. To co dziś będziesz??? Mam jeszcze inne graty do wuesek może coś Ci się przyda?????

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-12, 08:07
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
tak masz racje, moim zdaniem był jeszcze do uratowania dla tego piszę żebyś przyjechał i osobiście wybrał sobie drugi. Taka jest moja propozycja:)



Witam.
Oczywiście, jeżeli zwrócisz mi za paliwo to przyjadę nawet i dzisiaj.
Pytałem o błotniki czy są OK a Ty napisałeś że są na 100% dobre a nie do uratowania. To ewidentnie pokazuje że mnie celowo oszukałeś.

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-12, 07:15
przez gołąb83
tak masz racje, moim zdaniem był jeszcze do uratowania dla tego piszę żebyś przyjechał i osobiście wybrał sobie drugi. Taka jest moja propozycja:)

Re: kupię graty do WSK 125 B3
_________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-11, 21:12
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
tak jak pisałem przyjedz dam Ci drugi.....



Nie chcę drugiego, bo może być taki sam, a jeden szajs już mam.
Zacząłem grzecznie z pytaniem i oczekuję jakiegoś rozsądnego rozwiązania.
Niestety ale żaden znany mi transport nie jest bezpłatny.
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie :idea:

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-11, 20:56
przez gołąb83
tak jak pisałem przyjedz dam Ci drugi.....

Re: kupię graty do WSK 125 B3
_________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-11, 20:34
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
:):):)kolego nie mam 15lat i to Ty chcesz mi coś wcisnąć ze błotnik przedni jest na złom..... jak chcesz to przyjedz to Ci dam drugi za w rozliczeniu taka jest moja propozycja bo chcę być fer a za 50zł nie będę sobie reputacji psuł PZD:)



Nigdzie nie napisałem że masz 15 lat, w ogóle nie odnosiłem się do Twojej osoby w sposób ubliżający itp. :!:
Pytałem czy błotnik nie jest poprzecierany i prosty. Dostałem odpowiedz że na 100% jest OK.
Dodatkowo błotnik jest załamany w miejscu wytłoczeń na lagi.
Proszę napisz mi co Twoim zdaniem widać na zdjęciach. Dzięki.
https://flic.kr/p/HX21sz
https://flic.kr/p/HX21U6
https://flic.kr/p/HUFJYj
https://flic.kr/p/HX22vX
https://flic.kr/p/J1tpYY
Pozdrawiam.

Re: kupię graty do WSK 125 B3
_________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-11, 20:12
przez gołąb83
:):):)kolego nie mam 15lat i to Ty chcesz mi coś wcisnąć ze błotnik przedni jest na złom..... jak chcesz to przyjedz to Ci dam drugi za w rozliczeniu taka jest moja propozycja bo chcę być fer a za 50zł nie będę sobie reputacji psuł PZD:)

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-11, 19:48
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
na 100% są proste itd. wiadomo do malowania:))))


Witam.
Niestety ale mnie okłamałeś. Przedni błotnik nadaje się co najwyżej na stertę złomu. Zapewniałeś mnie że na 100% są proste. Pytałem czy są proste i nie poprzecierane od lag. Wszystko miało być OK. Niestety ale jak zwykle zostałem zrobiony w nie wiem sam już jak to nazwać.....
Nie oczekiwałem ideału, czy funkiel nówki sztuki. Tylny ma masę powierconych otworów ale to jest do naprawienia. Z resztą miałem już umówionego lakiernika więc tylny błotnik z innym przednim już pojechał, ale z przednim to musimy się jakoś rozmówić, bo niestety ale za złom nie mam zamiaru płacić.
Proszę o jakąś propozycję z Twojej strony.
Pozdrawiam.

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-11, 15:12
przez gołąb83
i jak błotniki?

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-06, 20:38
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
pieniążki otrzymałem jutro wysyłam błotniki na podany przez Ciebie adres. PZD Krzysiek:)


Witam.
No to super bo załatwiłem już lakiernika więc będzie jak znalazł :-)

Pozdrawiam.

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-06, 20:12
przez gołąb83
pieniążki otrzymałem jutro wysyłam błotniki na podany przez Ciebie adres. PZD Krzysiek:)

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-05, 20:50
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
Krzysztof XXXXXXX
XXXX XXXX XXXX
21-XXX XXXXXXX
nr konta XX XXXX XXXXXXXXXXXXXX
myślę ze 70zł bedzie dobrze?
ps .te "ala chlapaki" chyba Ci się nie przydadzą?hahahaha


:hah:

Witam. Sorki że dopiero piszę, ale wczoraj mnie prawie nie było i ciągły brak czasu.
Oczywiście chlapaki nie są potrzebne ;) Właśnie przelałem 70zł na podane konto, więc pieniążki jutro już będą.
Paczkę wyślij na adres:
Tomasz XXXXXX
11-XXXXXXXXX
39-XXX XXXXXXXXXXX
Czekam na błotniki i pozdrawiam :-)

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-02, 06:04
przez gołąb83
Krzysztof XXXXXXXX
XXXX XXXXX XXXX
21-XXX XXXXXXXX
nr konta XX XXXX XXXXXXXXXXXXXXXX
myślę ze 70zł bedzie dobrze?
ps .te "ala chlapaki" chyba Ci się nie przydadzą?hahahaha

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-01, 20:27
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
na 100% są proste itd. wiadomo do malowania:))))



Witam.
Jeżeli są proste i nie poprzecierane tak jak wcześniej napisałeś to biorę. Że do malowania to oczywista oczywistość 8-)
Podaj dane do przelewu łącznie z całkowitą kwotą powiększoną o przesyłkę :-)
Pozdrawiam.

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-06-01, 17:25
przez gołąb83
na 100% są proste itd. wiadomo do malowania:))))

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-05-31, 21:30
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
były założone w mojej wuesce jak ją kupiłem i nic nie obcierało itd. dla tego myślę ze są ok:)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/WSK/125/149148


Witam.
Zrobiłbyś parę świeżych fotek żeby było je dobrze widać.
Jeżeli jesteś pewny że są OK to biorę obydwa.

Re: kupię graty do WSK 125 B3
__________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-05-31, 07:52
przez gołąb83
były założone w mojej wuesce jak ją kupiłem i nic nie obcierało itd. dla tego myślę ze są ok:)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/WSK/125/149148

Re: kupię graty do WSK 125 B3
_________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-05-30, 21:16
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
http://olx.pl/oferta/blotniki-wsk-garbu ... fmSAW.html
TO MOJE OGŁOSZENIE ZA 50ZŁ + WYSYŁKA MOGĘ SPRZEDAĆ



Spoko ale powiedz mi jaki jest ich stan. Czy przedni błotnik nie jest przetarty przy wytłoczeniach na lagi, ogólnie czy trzymają linię i czy nie są przegnite. Jeżeli są OK to biorę.

Re: kupię graty do WSK 125 B3
_________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-05-30, 16:35
przez gołąb83
http://olx.pl/oferta/blotniki-wsk-garbu ... fmSAW.html
TO MOJE OGŁOSZENIE ZA 50ZŁ + WYSYŁKA MOGĘ SPRZEDAĆ

Re: kupię graty do WSK 125 B3
_________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-05-29, 20:51
przez Cienias

gołąb83 napisał(a):
Tytuł: kupię graty do WSK 125 B3

Cienias napisał(a):
Witam.
Kupię do mojej WSKi 125 B3 :
Przedni błotnik
Tylny błotnik
Blachę siedzenia
Osłonę łańcucha długą, wygiętą


jakie błotniki ci interesują?



Witam.
Błotniki do garbuski czyli chyba tak zwane głębokie. Rok WSKi to 73 więc chyba głębokie, chyba że się mylę :?:

Re: kupię graty do WSK 125 B3
________________________________________________________________________________________________________________
Wysłano: 2016-05-29, 19:41
przez gołąb83
Tytuł: kupię graty do WSK 125 B3

Cienias napisał(a):
Witam.
Kupię do mojej WSKi 125 B3 :
Przedni błotnik
Tylny błotnik
Blachę siedzenia
Osłonę łańcucha długą, wygiętą


jakie błotniki ci interesują?

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: UWAGA na gołąb83

Post autor: Savier » 2016-06-12, 21:07

Za 20zł się wygłupiać, no no gołąb... :roll:

Awatar użytkownika
Adam_Ga
Posty: 1324
Rejestracja: 2011-10-16, 17:51
Moje maszyny: 125 & 175 & 350
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: UWAGA na gołąb83

Post autor: Adam_Ga » 2016-06-16, 11:34

Ogólnie nieprzyjemna sytuacja, ale czy nie mogliście się od razu wymienić zdjęciami? Nie byłoby nieporozumień.
"Jak się dba to się i jedzie, jak się nie dba to się nie będzie jechało"

Awatar użytkownika
Cienias
Posty: 314
Rejestracja: 2014-10-30, 22:55
GG: 0
Moje maszyny: WSK125,Dantom,Kadet,Komar,Yamaha 1E7,Honda Deauville,Ogar
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontaktowanie:

Re: UWAGA na gołąb83

Post autor: Cienias » 2016-06-16, 22:13

gramsiu pisze:Ogólnie nieprzyjemna sytuacja, ale czy nie mogliście się od razu wymienić zdjęciami? Nie byłoby nieporozumień.
Masz rację a ja nauczkę. Prosiłem jak widać o zdjęcia, ale dostawałem w sumie jakieś rozmazane i nieczytelne fotki.
I tak się to właśnie skończyło.....
Może dzięki tym 20zł Gołąb się wreszcie odkuje :lol:

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości