Podsumowanie burzliwej dyskusji AudioBas vs Savier

Zablokowany
Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Podsumowanie burzliwej dyskusji AudioBas vs Savier

Post autor: Savier » 2017-01-29, 21:33

Cześć wszystkim ;-),
z powodu poziomu dyskusji w omawianym temacie został on usunięty przez rozsądniejszą część Administracji - mam nadzieję, że ten fakt wiele osób przyjmie z miłym zaskoczeniem :-) To było dziecinne.


Zdzwoniliśmy się z AudioBasem i wyjaśniliśmy sobie wszystko już w piątek. Niestety nie miałem czasu napisać w temacie podsumowania naszych rozmów, a burza wymknęła się z kontroli :)


Oczywiście nie wstydzę się swoich produktów, dlatego zapraszam do odpowiedniego tematu, gdyby ktoś nawet po roku czuł się pokrzywdzony: http://www.wueska.pl/viewtopic.php?f=134&t=17914
Zawsze służę pomocą i radą.
Jednocześnie każda opinia i ocena jest dla mnie cenna i pozwala mi udoskanalać swoje produkty ;-)
A opinie w stylu - piasta jest spawana i obtoczona... naprawdę to potrzebuje dodatkowego komentarza? :)

Tak jak pisałem od początku, zwracam Kamilowi honor w sprawie jego produktu. Zostałem zmylony podobieństwem podstawki, co oczywiście nie usprawiedliwia sposobu w jaki to przedstawiłem.

Pozdrawiam! Wyczekujemy do sezonu ;-)

Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Podsumowanie burzliwej dyskusji AudioBas vs Savier

Post autor: AudioBas » 2017-01-29, 21:34

Witajcie również! :)

Tak jak kolega Savier wyżej napisał.
Wszystko sobie dokładnie wyjaśniliśmy przez telefon oraz wiadomości prywatne.
Jednego i drugiego poniosły nerwy i w sumie się nie dziwię, bo każdy z nas poświęca naprawdę bardzo duże zasoby czasowe, aby dojść do pewnych rzeczy i siedzi wręcz po nocach, aby swoje produkty/modyfikacje/udoskonalenia były sprawdzone i pewne!

Dlatego tak emocjonalnie podeszliśmy do dyskusji, w której Savier zarzucał mi kopiowanie jego podstawy, a ja wytknąłem mu jego niedociągnięcia i sposoby dochodzenia do poprawy ładowanie bezmasowego!

Nikt nie jest idealny, do każdego produktu można mieć uwagi, ważne, aby te uwagi przyjąć i poprawić.
Obaj cieszymy się dobrymi opiniami tutaj na forum i w środowisku wueskowym, dlatego nie chcemy tego popsuć!

Tak więc moi drodzy, spina była, wszystko wyjaśnione. Wnioski wyciągnięte - żyjemy dalej! :super:
Mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli wszyscy razem pośmiać się z tego przy dobrym piwku na oficjalnym zlocie forumowym!
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości