Dalsze losy sprzedanego wraku

czyli rozmowy o wszystkim
Odpowiedz
Awatar użytkownika
dąbek
Posty: 405
Rejestracja: 2013-06-19, 21:54
GG: 0
Moje maszyny: WFM M06 1958 r
JAWA 50 typ 20
Lokalizacja: Grudziądz
Kontaktowanie:

Dalsze losy sprzedanego wraku

Post autor: dąbek » 2016-09-22, 20:47

Hej!
3 Lata temu pojechałem 400 km w okolice Bielska Podlaskiego po motocykl WFM, chodziło mi o części min.: przednie i tylne teleskopy, wał korbowy, licznik i kilka innych drobiazgów, bo moje co niektóre nie nadawały się nawet do regeneracji. Trafiła się okazja, WFMka rozebrana na części, miała wszystkie graty, które potrzebowałem, cena niska, więc pojechałem i przywiozłem. Wyciągnąłem co potrzebne i zostawiłem, z zamiarem, że kiedyś ten egzemplarz też wyremontuję. Jednak po roku po namowach drugiej połowy zdecydowałem, że sprzedam "zwłoki", między innymi tu na forum wstawiłem ogłoszenie. Tak to wyglądało:
IMAG0621.jpg
IMAG0619.jpg
Znalazł się klient z Braniewa, p. Bogdan, który przejął małą kolekcję polskich motocyklów po swoim ojców i brakowało mu WFMki, a ta była w miarę kompletna i za śmieszne pieniądze, więc kupił. Tak obecnie wygląda ten mój były dawca organów:
Bez nazwy-1.jpg
Więcej zdjęć:
http://braniewo.wm.pl/240643,Tak-sie-ki ... z4KjHbC9ER
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
peper50
Posty: 321
Rejestracja: 2013-09-17, 17:57
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125 M06B3; Jawa 250 353/04
Lokalizacja: Radomsko
Kontaktowanie:

Re: Dalsze losy sprzedanego wraku

Post autor: peper50 » 2016-09-22, 22:40

Fajnie, że wrzuciłeś foty. Przykład dla tych co zastanawiają się czy warto. Jak widać zawsze warto. Super.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości