Jak trafiliście na forum ?

czyli rozmowy o wszystkim
Awatar użytkownika
Chota
Posty: 185
Rejestracja: 2009-04-20, 20:41
Moje maszyny: Kilka
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontaktowanie:

Jak trafiliście na forum ?

Post autor: Chota » 2010-01-27, 19:50

Wydaję mi się ,że ten temat nie był poruszany a chyba przyda się Administracji aby rozpowszechnić w sieci nasze forum ;). Jeśli temat wydaje się zbędny to prosze usunąć
No więc jak trafiliście na nasze forum www.wueska.pl ?
Ja przeglądałem Polska Jazdę i natrafiłem na profil @Żbika i jego WSK na boczku której widniał napis www.wueska.pl no i się zaczęło....
Polish motorcycles never die !!!

SuLeK

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: SuLeK » 2010-01-27, 19:58

hmmm... ja to chyba trafiłem tak że przeglądałem sobie aukcje na allegro i ktoś miał napisane na aukcji coś o tym forum :D, ale nie pamiętam kto i co było na aukcji XD

mateq99
Posty: 5
Rejestracja: 2009-12-28, 14:49
GG: 0
Lokalizacja: Gołdap
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: mateq99 » 2010-01-27, 20:02

Ja wpisałem w google 'WSK' i znalazłem :D

Awatar użytkownika
1angel
Posty: 1113
Rejestracja: 2007-01-19, 18:14
GG: 10200026
Moje maszyny: Kilka legend PRLu
Lokalizacja: WGR
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: 1angel » 2010-01-27, 20:03

Czysty przypadek i tak tu 3 lata się zasiedziałem :) Najśmieszniejsze , że moja pierwsza styczność z WSK to jakiś lipny cross na ramie komarka którego nawet nie zdążyłem dobrze objeździć gdyż wymieniłem na B3 :)
no stop signs, speed limit, nobody’s gonna slow me down

Awatar użytkownika
Wężu
Posty: 1149
Rejestracja: 2007-06-26, 12:36
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 B1, WSK M06 B3 3x, Iż 49
Lokalizacja: Rdziostów
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: Wężu » 2010-01-27, 20:06

Nie pamiętam, ale chyba znalazłem kiedyś na forum u Grześka (wskonline) obrazek i tam jako źródło było podane to forum.
Jeżdżę motocyklem WSK ;)

Ekipa Południe®

Awatar użytkownika
Szczepan
Posty: 1771
Rejestracja: 2009-05-14, 15:05
Moje maszyny: B3 Promot
Lokalizacja: Gródki k.Działdowa
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: Szczepan » 2010-01-27, 20:30

Na stronie fenixa był odnośnik forum wszedłem i ukazało mi się te forum miałem wtedy WSK ale aby do jazdy nie jako hobby.Czytałem nie rejstrowałem się ale przy remoncie garbi miałem pare pytań założyłem temat no i jakoś zostałem do teraz.
Ekipa WSKTurbo.pl
Dawniej Borewicz.

Awatar użytkownika
marcinex
Posty: 119
Rejestracja: 2009-11-13, 17:45
GG: 9927956
Moje maszyny: WSK M06B3 '74
WSK M06B3 '81
Lokalizacja: Białopole (woj. lubelskie)
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: marcinex » 2010-01-27, 20:43

mateq99 pisze:Ja wpisałem w google 'WSK' i znalazłem :D
ja to samo, szukalem informacji o WSK i tak znalazlem

Awatar użytkownika
NeoN
Posty: 153
Rejestracja: 2008-08-05, 20:24
Moje maszyny: Wueska
Emzety
Komarzątka
Lokalizacja: Grójec
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: NeoN » 2010-01-27, 20:52

Moja przygoda z forum zaczęła się od Wueskowych Stron Fenixa... :) tam zafascynowany odmiennością i ilością modeli Wuesek ( bo kiedyś to Sylwuś myślał że jest tylko jedna wueska czyli "wueska" :D ) postanowiłem dalej brnąć w tą tematykę. I tak najechałem kursorem myszki na przycisk "forum". Nieśmiałe początki są do dziś, pytam jeśli mam wątpliwości, jeśli wiem coś to staram się przekazywać to innym. :)

Awatar użytkownika
Stary
Posty: 1195
Rejestracja: 2007-01-04, 12:45
GG: 3029753
Moje maszyny: Wigry 3 + Gnom.
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: Stary » 2010-01-27, 21:12

Pierwszy raz miałem styczność z Forum za czasów gdy jego administratorem był Fenix. Była to końcówka 2003 roku lub początek 2004. Z czasów "czarnego" forum kojarzę tylko Wojtka i Adamosa, który chyba wtedy bardziej czytał niż pisał ;-) Wiele się zmieniło, forum przechodziło wiele modyfikacji, trudności z bezpłatnymi lub tanimi serwerami, wielokrotnie padało. Coś koło 2006-2007 roku była solidna awaria i wtedy chyba straciliśmy większość danych. Kapiii pewnie lepiej pamięta ten okres, bo ja byłem wtedy dość zabiegany. W każdym razie poszło dziesiątki tysięcy ciekawych postów ... jesli mnie pamięć nie myli wielu z nas przekroczyło wtedy 1000 postów (cóż, część była w tematach dość trywialnych :P).

Przy okazji pragnę zmobilizować leniwą toruńską administrację (w sensie tylko takiego jednego "łebka" :> w sensie "nie rzetelnego dostarczyciela informacji") do dalszego rozwoju forum -> działy o nietypowych maszynach są już prawdziwą kopalnią wiedzy, a tematy o modelach popularnych zawierają masę cennych wskazówek odnośnie wszystkich minimalnych zmian. Pomysł z rozwojem szaty graficznej również uważam za trafiony.

No i tak jakoś zostało. W sumie mija już 6 lat ... kawał czasu. Dużo osób poznałem poprzez to forum, także sentyment pozostaje, mimo, że przerzuciłem się na ciut inne maszyny :)

Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 88
Rejestracja: 2009-08-26, 20:42
GG: 0
Lokalizacja: Płock
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: qwerty » 2010-01-27, 21:32

znalazłem te forum 1-2 lat temu gdy szukałem schematu instalacji o mojej (juz sprzedanej) wsk b3
Silnik, 2 koła i mina wesoła :)
Obrazek

Żurek

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: Żurek » 2010-01-27, 21:34

odkąd kumpel powiedział mi że jest coś takiego jak WSK a to było jakieś 3 lata temu, szperałem internet co to i jak to wygląda, potem trafiłem na ranking forów wueskowych i klikam oczywiście pierwsze ale było straaasznie rozbudowane wtedy chyba na 4. pozycji było to forum więc myślę jakieś przeciętne to weszlem i zrobiłem sobie konto i czytałem cóż to za stwór ta WSK potem to zostawiłem bo się załamałem że nie mogę takiego motorka nigdzie dostać ale w maju dorwałem garbuskę i oto się znów pojawiłem :D

Awatar użytkownika
wujcio
Posty: 1764
Rejestracja: 2008-06-25, 01:03
GG: 0
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: wujcio » 2010-01-27, 23:05

moja historia z forum była dosyć banalna pewnego wieczoru stwierdziłem że pewnie jest jakieś konkretne forum o WSK ale z tego co przeglądałem wcześniej były to bardziej takie fora o WT w WSK.
Wpisałem w google WSK forum i wyskoczyło coś ciekawego czyli wueska.pl po domenie stwierdziłem że to jakiś wysokiej klasy portal o WSK (a nie jakieś darmowe forum z 20 postami:P)

Po założeniu konta zachwyciłem się tym wszystkim co tam znalazłem bo do tego czasu nie miałem takiej dokładnej wiedzy o WSK z serii ptaków oraz o wersjach sportowych :) sporo czasu zajęło mi przeczytanie wszystkiego ale większą część udało mi się opanować :)
Dzięki forum skompletowałem moją WSK informacje na nim zawarte pomogły mi rozwiązać szereg problemów ;)
Poznałem również sporo osób z którymi utrzymuję dobry kontakt :)

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 561
Rejestracja: 2007-01-15, 21:00
GG: 8665055
Moje maszyny: Dudek Sport
Kobuz
Kos
M06B3
WFM, SHL, Komarki ,itd
Lokalizacja: Łowicz
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: Maciek » 2010-01-27, 23:39

Jakieś dobre 3 lata temu kupiłem swoją pierwszą WSK heh jak to już zleciało no i troszkę chciałem ją pod remontować szukałem zdjęć, porad, schematów trafiłem do Fenixa od niego tu zobaczyłem kilka fajnych tematów... ooo jest też o SHL rejestruje sie i tak zostało. Były dobre czasy że siedzialo sie tu dniami i nocami ale teraz już tak nie ma czasu... Każdy jak mówiłem ma taki okres niektórzy zostaja później na forum tylko mniej sie udzielają niektórzy giną... Jak zaczynałem na forum była inna ekipa inni ludzie teraz z nich zostali starzy wyjadacze i my troche młodsi mali wyjadacze:p Angel pamietasz poczatki tego forum kto tu był z Tych co teraz są echh gdzie Xabingo?!!! :P

Awatar użytkownika
125 arek
Posty: 535
Rejestracja: 2007-06-12, 20:53
GG: 6055683
Moje maszyny: M 06 B1
Lokalizacja: marcinkowice
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: 125 arek » 2010-01-27, 23:53

no temat ciekawy ja z tego co pamiętam to albo z namowy węża, alboczegoś tam szukałem w necie jak kupiłęm b1, ale to szmat czasu pamiętam nawet te wielkie awarie w forum i zmiany o których stary mówił, oj już zleciało nam trochę tego miłego wspólnego czasu oby tak dalej :)
Ekipa Południe®

Awatar użytkownika
sismon
Posty: 338
Rejestracja: 2007-11-14, 23:38
GG: 1514345
Lokalizacja: Kock
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: sismon » 2010-01-28, 00:56

A ja wam powiem ze kompletnie nie pamiętam jak tu trafiłem

Awatar użytkownika
wskocyklista04
Posty: 282
Rejestracja: 2008-12-30, 21:39
GG: 8553257
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: wskocyklista04 » 2010-01-28, 08:01

ja podobnie jak sismon nie do końca pamiętam jak tu trafiłem. Ale o ile się nie myle to na polskiej jeździe dodałem problem jak poradzić sobie ze ślizgającym sprzęgłem.. i ktoś właśnie z forum podał mi link żeby się zarejestrował że dużo sie można dowiedzieć. A ja to na początku olałem a później nadal przeszkadzało mi sprzęgło to przeczytałem post o dokładaniu kolejnej tarczy sprzęgłowej i jakoś mnie to zainteresowało.. :D Później założyłem konto no i jakoś się ciągnie :) bardzo wiele sie tu dowiedziałem :D Bo tak naprawde nigdy nie wiedziałem o serii ptaków myślałem że wsk to wsk i koniec :P .

z-tomek
Posty: 695
Rejestracja: 2008-07-29, 19:16
Moje maszyny: WSK M06 64
WSK M21W2
Lokalizacja: Sieradz
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: z-tomek » 2010-01-28, 10:15

Moja historia z tym forum jest taka: byłem zarejestrowany na forum http://wskonline.fora.pl/ i ktoś z tego forum podał mi link wueska.pl --> usłyszałem też że jest tu duże zdjęć ciekawych modeli itd.

Awatar użytkownika
czochu
Posty: 119
Rejestracja: 2007-10-31, 09:21
GG: 0
Lokalizacja: piaseczno
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: czochu » 2010-01-28, 10:47

a ja trafiłem tu 2 lata temu gdy miałem juz wsk 175, na grono.net stworzone było małe forum oświęcone wsk i z tamtąd trafiłem tu

Awatar użytkownika
Sebastian440
Administrator
Posty: 1960
Rejestracja: 2007-01-02, 00:48
Moje maszyny: .
www.mr16bp.blogspot.com
Lokalizacja: Thorn Kupie polskie motocykle sportowe seba440t2@wp.pl
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: Sebastian440 » 2010-01-28, 22:43

Ja trafiłem tu też parę lat temu. Pamiętam, że miałem wtedy problemu z rozpoznaniem mojego modelu motocykla. Jak później się okazało, była to s2 z założonym innym przednim błotnikiem ( ojciec za młodu szalał i poleciał po asfalcie ;). Na polmocie powiedziano mi w skrócie, że to kundel. Sytuacja rozjaśniła się dopiero po trafieniu na http://wueska.pl/. Byłem dumny z posiadania z S2 myśląc, że to chyba najrzadszy model po perkozie. Jak dziś pamiętam jak Marek Proca podesłał mi foty triala. Szok i chęć posiadani również tak rzadkiego modelu skłoniła mnie do dzwonienia po zawodnikach i innych osobach siedzących w temacie. Pamiętam też, że największym marzeniem była zawsze żółta WSK MR16 BP 71. Rozmawialiśmy o tym z Pawłem i stwierdziliśmy, że to chyba niemożliwe. W miedzy czasie poznawałem gamę motocykli WSK. i Tak przez moje ręce przewinęły się:

- M21W2 (dawca)
- Lelek (sprzedany)
- Bąk (sprzedany)
- Dudek 1975 (sprzedany)
- Dudek 1976 (sprzedany)
- Puch 125 1937 (sprzedany)
- Trial 2.66 żółty (sprzedany)
- Sport 2 (sprzedany)
- Trial klubówka (sprzedany)
- BP 70 (sprzedany)
- kilka zdekompletowanych ram

Motocykle które mam obecnie to:
- Kobuz 1975
- Sport 2 1975
- Trial 2.66
- Trial 2.66
- MR16 T
- Promot
- BP 71
- MR16 wczesny model
- Gs 500
- MTX cz 125

Jak widać przez okres jakiś 5 lat przewinęło się ok. 20 motocykli. To co kiedyś wydawało się niemożliwe, po wielu trudach udało się osiągnąć.
Zawsze powtarzam " szukajcie a, znajdziecie " :)
Przygoda z motocyklami trwa nadal więc myślę, że coś ciekawego uda się jeszcze znaleźć.
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: seba440t2@wp.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Awatar użytkownika
BartekG
Posty: 19
Rejestracja: 2009-07-29, 08:42
GG: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Jak trafiliście na forum ?

Post autor: BartekG » 2010-01-29, 09:23

Witam!
Ja na forum trafiłem w ten sposób, że próbowałem odszukac jakichś danych o M150. I trafiłem na to forum :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości