SHL Gazela problem z jazdą

Arek
Posty: 9
Rejestracja: 2014-06-29, 11:10
GG: 0
Moje maszyny: SHL Gazela
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontaktowanie:

Re: SHL Gazela problem z jazdą

Post autor: Arek » 2014-07-08, 20:33

dzisiaj założyłem inny gaźnik , wyregulowałem pływak, zmieniłem wężyk paliwowy na przeźroczysty by widzieć paliwo, zmieniłem kondensator i świece i nic. Jak pochodzi trochę to sam wchodzi na bardzo wysokie obroty i gaśnie -pomocy . Gdzie jest przyczyna?

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 83
Rejestracja: 2013-10-29, 22:45
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: SHL Gazela problem z jazdą

Post autor: jasiu » 2014-07-09, 20:42

... na moje oko to nie dostaje paliwa, w końcowej fazie gdy paliwo się kończy wchodzi na obroty i wypala resztki. Miałem identyczną sytuację, przyczyną był źle wyregulowany gaźnik. Spróbuj delikatnie obniżyć języczek na pływaku aby podnieść poziom palia. Przyczyną może być również blokujący się zaworek, który odcina dopływ paliwa...

Arek
Posty: 9
Rejestracja: 2014-06-29, 11:10
GG: 0
Moje maszyny: SHL Gazela
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontaktowanie:

Re: SHL Gazela problem z jazdą

Post autor: Arek » 2014-07-10, 10:02

Dzięki z informacje
Wczoraj walczyłem z Gazelą cały dzień , ale jak podłączyłem paliwo z butelki z pominięciem zbiornika i kranika to chodził normalnie - dzisiaj idę kupić nowy kranik - prawdopodobnie tu leży przyczyna ( choć paliwo cały czas dochodziło na starym ) może tu leży wina.

maniekgazela
Posty: 304
Rejestracja: 2014-02-02, 23:41
GG: 0
Moje maszyny: Parę SHL,parę WSK i parę ROMETÓW
Lokalizacja: Miesbach Bavaria
Kontaktowanie:

Re: SHL Gazela problem z jazdą

Post autor: maniekgazela » 2014-10-26, 21:00

Dokręć dźwignie ssania bo jak przejedziesz kawałek to od wibracji się przestawia i ci zamula motocykl

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość