SHL m04 - 1952 - Warszawska

76gonzo
Posty: 13
Rejestracja: 2017-10-02, 14:03
GG: 0
Moje maszyny: SHL M04 1951
Kontaktowanie:

Re: SHL m04 - 1952 - Warszawska

Post autor: 76gonzo » 2017-12-23, 02:52

Panowie wracając do tematu przekazywania sobie informacji na temat danego pojazdu , bynajmniej ja niewiedzę żadnej przeszkody , wogule nie rozumiem takich ludzi którzy niechcą się podzielisz wiedza np. Zakopałem prawie wszystkie cylidfy podobne do sokoła czy Shl z całego świata poto żeby rozwiać wszelkie wątpliwości który jest najbardziej zblirzony do naszego polskiego , i nie widzę powodu żeby nie podzielić się tymi informacjami ponieważ byłem w sytuacji gdzie rozwarzalem zamontowanie do mojej Shl tak zwanego zamiennika ,pare teorji wysłuchałem i stwierdziłem ze to sam sprawdzę dla wiedzy i pasji do motocykli ,historia motocykli tego typu jest dosyć szeroka i ciekawa wiele Marek motocykli skopiowało Dkw wiec jest z czego wybierać ,jeszcze raz np. Byłem w posadaniu wczesnego silnika Dkw rt125 i motocykla dość rzatkiego harley Davidson hummer 125 cc muszę powiedzieć ze silniki wyglądają wręcz identycznie ale to złudzenie i mało co można wykorzystać jeden do drugiego ,to jest ta wiedza która może ułatwić komuś życie która można się podzielić i wspierać przecież prawie wszyscy zmierzamy do tego samego celu żeby uratować nacze motocykle

Awatar użytkownika
golfer
Posty: 176
Rejestracja: 2007-06-22, 18:14
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOBUZ
Kontaktowanie:

Re: SHL m04 - 1952 - Warszawska

Post autor: golfer » 2017-12-29, 00:41

Lubie to

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości