Anodowanie tłoków WSK

Modyfikacje oraz poprawa sprawności motocykla. Forum NIE popiera modyfikacji motocykli na crossy itp. Tematy będą usuwane bez uprzedzeń.
Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Anodowanie tłoków WSK

Post autor: AudioBas » 2012-07-25, 14:59

Jaki szlif potrzebujesz? R1?
Mam tłoczki GORZYCKIE!!!! anodowane do 175 + specjalnie obrabiane za 100 zł puszczę jeden :)
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

Adijaga2
Posty: 82
Rejestracja: 2012-07-14, 17:22
GG: 6629253
Moje maszyny: WSK 175 '83
Jawa 175 '56
Komary
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Re: Anodowanie tłoków WSK

Post autor: Adijaga2 » 2012-07-26, 14:18

Potrzebuję nominał na WSK 125 i 175. Za taką cenę bym nawet wziął.

Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Anodowanie tłoków WSK

Post autor: AudioBas » 2012-07-26, 16:49

Do 125 zgłoś się do jarka.
Ja mam R1 tylko do 175...
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

final

Re: Anodowanie tłoków WSK

Post autor: final » 2013-05-16, 18:59

Chwalicie gorzyckie a po almocie jeździcie... Almot robi naprawdę dobre tłoki. Spełnia wszystkie normy itp. Zawsze W starszych sprzętach daje almoty i jak jest dobry szlif to to jeździ jak głupie b.długi czas. Ponad to Almoty się bardzo ładnie anoduje (dobry stop) są owalizowane i ogólnie nie można się przyczepić. To że puchną to nieumiejętność mechanika/zakładu bo źle ustawiony zapłon albo skład mieszanki i temperatura leci w górę a wski najlepszego chłodzenia to nie mają. Almoty w Mz też daje z luzem 4 setki i jakoś się to nie zaciera. Jak Dla mnie Almot + Anoda+ obróbka i masz lepszy tłok jak oryginał. Jeśli ktoś chcę Anodę na tłoczek to Walić do aliena (kiedyś musi wrócić :D ) albo do mnie .

Awatar użytkownika
Alien
Posty: 1981
Rejestracja: 2007-03-13, 00:06
GG: 0
Moje maszyny: M21W2 '72, Romet Komar typ 100, Kobuz '82
Lokalizacja: Słomniki/Kraków
Kontaktowanie:

Re: Anodowanie tłoków WSK

Post autor: Alien » 2013-05-16, 22:15

final pisze:Almot robi naprawdę dobre tłoki. Spełnia wszystkie normy itp. Zawsze W starszych sprzętach daje almoty i jak jest dobry szlif to to jeździ jak głupie b.długi czas. Ponad to Almoty się bardzo ładnie anoduje (dobry stop) są owalizowane i ogólnie nie można się przyczepić.
Tu się zgodze.
final pisze:Jak Dla mnie Almot + Anoda+ obróbka i masz lepszy tłok jak oryginał.
Tu już nie. Odlew almota jest ciut masywniejszy przy denku/części pierścieniowej. A im więcej materiału tym mocniej się rozszerza.

Mimo wszystko robiłem tłokom almota pomiary geometrii i uważam że są naprawdę zrobione zgodnie ze sztuką. A anoda na świeżo obrobionym alu wychodzi zjawiskowo. Zrobić porządnie szlif i to musi jeździć.

Ja tłoków nie robię do odwołania bo nie ma mnie na miejscu, z resztą nie miałbym czasu. Załóż sobie temat w usługach a tu zostaw miejsce na pytania/wątpliwości.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości