Wiekszy tłok wsk 175

Modyfikacje oraz poprawa sprawności motocykla. Forum NIE popiera modyfikacji motocykli na crossy itp. Tematy będą usuwane bez uprzedzeń.
bayu

Re: Wiekszy tłok wsk 175

Post autor: bayu » 2013-11-13, 16:55

Zrobienie formy pod 64-65mm to fakt duże koszta, narazie nie mam jednoznacznej odpowiedzi bo musze znac ilośc ale sa szanse na poprawki wymiarow czy nawet naciecie cienszych rowkow pod pierscienie, a moze nawet kolejnego nad wymiaru o ile obecna forma wyda pow 62mm czyli bylby kolejny szli, generalnie bez rowków mozna kupic te wymiary ktore sa ale zeby o czym kolwiek rozmawiać trzeba ustalic ilosc jaka by nas interesowała.

Natomiast tłok do piaggio jest tani ale to tez jakas podróba na pewno, i ma krotki płaszcz, aczkolwiek moze dalo by sie go jakoś dostosowac

rykun
Posty: 368
Rejestracja: 2007-11-22, 19:39
GG: 0
Moje maszyny: wsk 175
Kontaktowanie:

Re: Wiekszy tłok wsk 175

Post autor: rykun » 2013-11-13, 18:54

Dwa silniki które znam jeżdżą na tłokach piaggio i podobno są lepsze od oryginałów, ale też cudo to nie jest. Za tą cenę nie kupi się oryginalnego kompletu sworzeń, tłok pierścienie. Długość pasuje na styk do membranowca. Ma też jedną bardzo ważną zaletę nad oryginałem; ma szeroki, symetryczny płaszcz na dole tłoka co umożliwia zrobienie szerokiego okna wydechowego bez konieczności odwracania oryginalnego tłoka.

bayu

Re: Wiekszy tłok wsk 175

Post autor: bayu » 2013-11-13, 21:09

Tłok o którym mowa jest 15mm krótszy na płaszczu wiec nie da rady aby pracował bez membrany lub bez napawania tego braku

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości