Moja Wsk 175 i jej gaźnik''ostatnie słabe ogniwo''

Modyfikacje oraz poprawa sprawności motocykla. Forum NIE popiera modyfikacji motocykli na crossy itp. Tematy będą usuwane bez uprzedzeń.
Odpowiedz
Magikwsk89
Posty: 1
Rejestracja: 2017-08-15, 12:44
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 M21W2, Kawasaki GPZ 750, Honda CBR 900RR
Kontaktowanie:

Moja Wsk 175 i jej gaźnik''ostatnie słabe ogniwo''

Post autor: Magikwsk89 » 2017-08-16, 23:23

Witam. Wyremontowałem moją M21W2 na orginał zmieniając tylko instalację elektryczną. Zapłon cdi na prąd stały od kymco suprer 9 do tego prądnica ma założone 6 cewek oświetleniowych które pracują bez masy w układzie gwiazdy produkując 3 fazy które podłączyłem do regulatora od kawasaki. Poza tym wirnik wymieniony na ten z royal enfiled, nawet przy żarówce 45W mam spory zapas energi elektrycznej:) Motorek jeździ świetnie na syntetycznym motulu 710 ale i tak mam problemy z gaźnikiem. Widać że motocykl nie przepala wszystkiego paliwa bo je poprostu wypluwa ale zmniejszenie dawki pogarsza pracę silnika, myślę że to wina prymitywnego rozpylacza. Do tego silnik bardzo łatwo jest zalać:( Dlatego myślę jeszcze nad wymianą gaźnika aby wsk stała się jeszcze oszczędniejsza i bardziej niezawodna. Myślałem nad tym molkotem https://sklep.pitbikemrf.pl/uklad-paliw ... 01388.html ale może można zastosować coś jeszcze lepszego albo może da się znacząco poprawić parametry pegaza? Z góry dzięki za podpowiedzi.

halcik
Posty: 2230
Rejestracja: 2015-11-30, 09:25
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOS 85 i inne
MZ ES 250/2 i inne
WFM OSA M52 i M50
Lokalizacja: Kutno
Kontaktowanie:

Re: Moja Wsk 175 i jej gaźnik''ostatnie słabe ogniwo''

Post autor: halcik » 2017-08-16, 23:38

Przeznaczony do 4t, a jak wiadomo podmiany gaźników pomiędzy wsk175 i junakiem do szczęśliwych nie należą z racji występujących między nimi różnic. Chyba że chcesz się bawić w jego dostosowywanie, to z chęcią będę śledził temat. Ewentualnie poszukaj na forum podobnego tematu lub zastosuj jeden z cz175, mz 150, deltoro lub mikuni i dobierz odpowiednie dysze.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości