WFM po szlifie strasznie sie grzeje czy to normalne??

matitima1985
Posty: 283
Rejestracja: 2011-10-09, 16:32
GG: 0
Moje maszyny: wfm 58r
wsk MO6 Z2 2Xzak
komar 64r
Lokalizacja: Laski
Kontaktowanie:

Re: WFM po szlifie strasznie sie grzeje czy to normalne??

Post autor: matitima1985 » 2011-10-19, 22:49

z gaznikiem nie ma problemu. Czasami sie lekko przyleje ale nic nie kicha i nie strzela. wydaje mi sie ze jest w dobrej kondycji. Jutro jak znajde chwile to zerkne w zaplon. dziekuje za porady

Awatar użytkownika
Stary
Posty: 1195
Rejestracja: 2007-01-04, 12:45
GG: 3029753
Moje maszyny: Wigry 3 + Gnom.
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: WFM po szlifie strasznie sie grzeje czy to normalne??

Post autor: Stary » 2011-10-20, 19:00

Karlicek pisze:
Stary pisze:Wiele to (raczej) nie zmieni. Albo masz za późny zapłon i mieszanka pali się ostro jeszcze w wydechu, albo za bogatą mieszankę.
Tu był błąd, czy zbyt bogata mieszanka też będzie doprowadzała do przegrzewania/zacierania :?:
Ubogą mieszankę wykluczyłem bo:
matitima1985 pisze:tlok na drugi a co do pasowania to nie mam pojecia bo nie pytalem! robilem juz kilka razy szlif w tym zakladzie i nigdy tak sie nie dzialo!! swieca ma niestety kolor czarny!!! oleju leje troche wiecej aby dobre smarowanie bylo!!

Irek.S.

Re: WFM po szlifie strasznie sie grzeje czy to normalne??

Post autor: Irek.S. » 2011-10-20, 19:40

Tak jak Stary wspomniał że zapłon jest na pewno za późny ale i co jeszcze mieszanka może być za bogata. To też sprawdź.
A tak ile oleju dajesz? 1:25-1:30 bedzie w sam raz na gęstszej jeździć sie nie da okrutnie świece zarzuca i kopci.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości