Rozpoznanie części WFM M06

Odpowiedz
Dot
Posty: 12
Rejestracja: 2014-03-30, 17:43
GG: 0
Moje maszyny: Romet Pony M-2
WFM M06
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Rozpoznanie części WFM M06

Post autor: Dot » 2014-03-30, 20:20

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Jest to mój pierwszy post na forum i od razu jade z grubej rury:
Odnaleziony został taki oto egzemplarz WFM M06. W planie mam oczywiście remont kapitalny tylko potrzebuję pomocy forumowiczów (jako specjalistów) do dojścia czego brakuje w tym konkretnym modelu. Zrobiłem trochę zdjęć i wydaje mi się, że możemy wspólnie obadać jak sytuacja wygląda.
Link do albumu ze zdjęciami.
https://plus.google.com/u/0/photos/1165 ... 4725085137

DarekRz
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-18, 15:41
GG: 0
Moje maszyny: WFM M06 S01-Z 1965
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Re: Rozpoznanie części WFM M06

Post autor: DarekRz » 2014-03-31, 14:39

Moim zdaniem brak jedynie licznika, klosza lampy tylnej, urwanej linki gazu, fajki świecy z przewodem zapłonowym, łańcucha wraz z osłonami oraz gumowego łącznika między gaźnikiem a filtrem powietrza. Natomiast trudno mi ocenić ile części nadaje się do wymiany. Na pierwszy rzut oka dość duża korozja, tłumik albo był rozkręcany albo przerdzewiał w środku i dlatego się rozpadł. Kanapa co najmniej do wymiany gąbki i poszycia. Niezła kompletność jednak. Sprawdziłeś czy numery z tabliczki się zgadzają?
Pozdrawiam,
Darek

Dot
Posty: 12
Rejestracja: 2014-03-30, 17:43
GG: 0
Moje maszyny: Romet Pony M-2
WFM M06
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Rozpoznanie części WFM M06

Post autor: Dot » 2014-04-01, 06:47

To co nadaje się do wymiany to swoją drogą. Na razie chciałem się zorientować ile brakuje do kompletu :)
A numery z tabliczki się zgadzają. :) Możliwe, że będę się starał o dokumenty do niego, ale to wyjdzie w praniu.
Dzięki za pomoc. Jakby ktoś jeszcze coś zauważył to piszcie.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości