Szrot Team 4

Awatar użytkownika
Tukan
Posty: 386
Rejestracja: 2008-04-01, 12:24
Moje maszyny: .....
Lokalizacja: pl
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Tukan » 2009-01-10, 15:24

Popieram Mateusza, głupie dzieci naoglądają się "szrot timu" i później szukają po wsiach wuesek, kupują, zarzynają i wstawiają głupie filmiki na YT, żeby następni zaczęli zarzynać następne wski. Szkoda bo taka hołota prędzej czy później i tak trafi na jakiegoś sporta, którego zwieśniaczy, potnie, zarżnie w polu i wywali na złom...
Żenada i tyle z mojej strony. Rower wam dać.

Ps. No i właśnie przez takie coś w naszym kraju coraz bardziej się uciera twierdzenie, że: "wska dobra tylko do rozje*ania bo kto by takim gównem na poważnie jeździł". Pewnie, są kible, "czopery" o pojemności 50ccm za 3,5 tys zł, Kawy i jamaszki, po co komu wska? A jak już jest to tylko żeby dobić. Smutne ale prawdziwe.

Awatar użytkownika
175mirek
Posty: 436
Rejestracja: 2008-07-09, 18:52
GG: 1103489
Lokalizacja: Kock
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: 175mirek » 2009-01-10, 21:25

Cytuje wypowiedz Jezusa:
Jezus pisze:Jednak widzisz, to jest taki paradoks. Chłopaki ze Szrot Teamu rozwalają sprzęty z głową, a inne chłopaki ze wsi rozwalają się po lasach,czy gdzieś tam jeszcze indziej, nawet jeździć nie potrafią.
Czy ciąganie WSK-i po ulicy jest robione z głową?Zastanów się co ty ku*** mówisz 8/
Bo chłopaki ze "szrot teamu" są jakimiś bogami bo rozwalają motory z głową?....żal :-x
A w regulaminie forum pisze ze NA FORUM NIE CHCEMY WS-ek PRZEROBIONYCH BO TO FORUM NA KTÓRYM SĄ FANI WS-ek....macie nieźle pod deklem nawalone...nie widziałem wieśniaka który jeździ wską bez przodu a w "szrot teamie" takowe coś jest,ale przecież to nie są wieśniacy i mogą tak robic :-? krótko mówiąc niektóre osoby są pierdo***ete.Za tą wypowiedz możecie mi strzelic bana jak wam się nie spodoba ale ja mówiłem tylko to co o tym myśle i ban był by oznaką chamstwa a myśle ze admini mają rozum w przeciwieństwie do niektórych userów...a Mateusz WSK sory ze pomyliłem nick :oops: pozdro
Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym...

Awatar użytkownika
Mateusz WSK
Posty: 1730
Rejestracja: 2008-02-11, 21:47
GG: 514342
Moje maszyny: 175 Kobuz 82r, B3 78r, Pannonia TLF 250 61r.
Lokalizacja: Wiązownica (Podkarpackie) RJA
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Mateusz WSK » 2009-01-10, 22:57

miło patrzeć jak ktos podobnie myśli :),dzięki TKN i Mirek :)
u mnie brat chce i kolega jego chcą kupić WSKe i do stuntu ;/
i żebym mu załatwił, ale oczywiście odmówiłem, do niszczenia nie ma mowy :cool:
naoglądał sie jak piszesz TKN youtube i właśnie debilskiego szrot teamu no i co zrobisz...
przykład zdewastowania ciekawego modelu już jest na youtube, ostatnio ktoś podał linka jak S2 katują w świetnym stanie... co będe więcej pisał... nie widzą pewnie nawet ile jest on warty, jakby wiedzieli to by sie pewnie za głowe złapali...
Jezus nie chce mi sie komentować Twojej wypowiedzi, niech zostanie jak jest, ja mam inne zdanie, Ty inne no i tyle.ja swojego nie zmienie.
pozdr.

Awatar użytkownika
bing17
Posty: 362
Rejestracja: 2007-02-16, 21:59
Moje maszyny: FSO 125p, CZ 516, Junak M10, Romet KadetM780,110
Lokalizacja: Łódź-Ruda.
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: bing17 » 2009-01-10, 23:21

Jezus pisze:Zatarcie silnika w maluchu?
Tak się bawi szlachta ;]

Z kumplami mamy zamiar kupić kilka maluchów i porozwalać się gdzieś po lesie i ktoś będzie płakać, że ubyło kilku fiacików?
W takim razie pierd*le taką szlachtę. Po części rozumiem tych którzy tak się oburzają z tym niszczeniem WSK. Dla mnie samo to, że chłopaki wykorzystują WSK w stuncie jest ok, jednak szpanowanie tym, że niszczy się WŁASNY motocykl jest trochę głupie. Nie mówię tutaj o jeździe bez przedniego widelca, tylko o ciąganie motocykla po asfalcie. Ja wiem, wasze motory, wasza sprawa, komentuje tylko to jak to odbieram. Co do maluchów, że tak powiem ch*j mnie strzela jak widzę te filmiki z katowaniem 126p. Nie chodzi mi, że to są zabytki, bo w większości to eleganty, ale samo kretyńskie jak nasz kolega jezus, rozbijanie się po lesie. Czemu zamiast uczyć się nawet w tym lesie jeździć, to katują w sposób idiotyczny. Często jak jestem na jakimś szrocie widzę takie samochody, niekoniecznie 126p, które zostały zakatowane przez gówniarstwo.

Awatar użytkownika
WSKarz
Posty: 185
Rejestracja: 2007-11-05, 17:09
GG: 960779
Lokalizacja: świdnica
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: WSKarz » 2009-01-10, 23:42

Prawda, koledzy nie chcę powtarzać waszych wypowiedzi ale tak jest, że czy to fiat, czy polonez czy wsk-a to gnoje niszczą wszystko żeby pochwalić się jacy oni mocni są, po co niszczyć? Łeb nich sobie przypalą na asfalcie a nie kapcia od wsk-i :shock: Wpierdolić gnojom to za mało, rośnie banda takich kretynów no i cóż zrobić, zaraz pewno wyskoczy któryś: "Można katować z głową" kur** jak ja to widzę to mnie krew zalewa i wszelkie męczenie sprzętów na you tube oceniam na 1. Szkoda nerwów bo jakbym osobiście takiego fiuta dorwał to nie doszedłby zdrowy do domu.

A co do samych wsk-ek: Powinny stać na chodniczkach przed kominkami w mieszkaniu i tela.
Jedzie wielki ociężały,brudny,stary traktor polami kopci,dymi
tah tah tah gdzie po mojej miedzy!!!!

Awatar użytkownika
Tukan
Posty: 386
Rejestracja: 2008-04-01, 12:24
Moje maszyny: .....
Lokalizacja: pl
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Tukan » 2009-01-11, 09:58

Ciekawe dlaczego osoby, które w innych tematach wychwalały pod niebiosa Szrot Team teraz siedzą cichutko? :hihi:
M21W2 pisze:i coraz wiecej userow "pseudo-amatowor WSK"
Potwierdzam coraz łatwiej na naszym forum znalesc "tjuningofcuf" i ich wypowiedzi typu:
squorpion pisze:łańcuch wiążesz za rame przed cylindrem w okolicach uchwytu i ustawiasz tak mniej wiecej żeby jego pętla nie była dłuższa niż wysokość klocka, jak wsk leży na ziemi to tak mniej więcej potem przekładasz pręt przez łancuch spierając go na klocku i po prostu siadasz na nim wtedy elegancko sobie zakładasz seger na kosz nic prostszego, ten sposób jest super prosto nawet założyć 9 nowych sprężynek z podkładkami pod kapkami
Czy tak się naprawia motocykl? 8/ Takie posty powinny być natychmiast kasowane, później jeden z drugim duszą swoje wski łańcuchami i siadają na nich. :faint:

Awatar użytkownika
Jezus
Posty: 129
Rejestracja: 2008-03-26, 15:53
GG: 5315407
Moje maszyny: M06B1 '70
Lokalizacja: Leszno/Wroclove
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Jezus » 2009-01-11, 11:10

a sracie tam ludzie, trochę luzu wrzućcie, bo umrzecie na zatwardzenie ;]

Jeśli ktoś jeszcze ma mi do zarzucenia coś a propos katowania różnych sprzętów to mam tylko do zakomunikowania, że w garażu stoi M06B1 w 100% oryginalna i w trakcie remontu generalnego.
A kilka miesiecy temu dziadek sprzedał maluszka z 1972 roku przy którym pomagałem remontować silnik.

A to, że ja mam takie, a nie inne zdanie na ten temat to już mój problem, a nie wasz, nie latajcie tak, bo się poodzieracie ;]
Amen.

Awatar użytkownika
bing17
Posty: 362
Rejestracja: 2007-02-16, 21:59
Moje maszyny: FSO 125p, CZ 516, Junak M10, Romet KadetM780,110
Lokalizacja: Łódź-Ruda.
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: bing17 » 2009-01-11, 13:40

Jezus pisze:a sracie tam ludzie, trochę luzu wrzućcie, bo umrzecie na zatwardzenie ;]

Jeśli ktoś jeszcze ma mi do zarzucenia coś a propos katowania różnych sprzętów to mam tylko do zakomunikowania, że w garażu stoi M06B1 w 100% oryginalna i w trakcie remontu generalnego.
A kilka miesiecy temu dziadek sprzedał maluszka z 1972 roku przy którym pomagałem remontować silnik.

A to, że ja mam takie, a nie inne zdanie na ten temat to już mój problem, a nie wasz, nie latajcie tak, bo się poodzieracie ;]
A co mnie interesuje co trzymasz w garażu ?? Sam pisałeś o tym, że "z kumplami" (jak ja kocham ten zwrot :lol: ) kupicie parę maluchów i zakatujecie. Chcesz uniknąć takich komentarzy, to albo siedź cicho, albo najlepiej nie rób takich idiotyzmów. A i doucz się trochę podstaw polskiej motoryzacji, bo maluchy to Polacy od 1973r. produkowali.

Awatar użytkownika
Jezus
Posty: 129
Rejestracja: 2008-03-26, 15:53
GG: 5315407
Moje maszyny: M06B1 '70
Lokalizacja: Leszno/Wroclove
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Jezus » 2009-01-11, 14:45

Fiat 126 – samochód osobowy skonstruowany w zakładach Fiat, produkowany we Włoszech od 1972 do 1980, a w Polsce od 6 czerwca 1973 do 22 września 2000 roku
Pozdro ziomuś ;)

Poza tym to już moja sprawa co zarżne 'z kumplami' (też lubię ten zwrot :] ). Akurat ta ekipa to wiara od crossów, z jajami i potrafiąca się bawić.
A na oku mamy właśnie maluchy ze złomu, które jeszcze mają silniki na chodzie. One tak czy siak pójdą na żyletki, a my mamy jeszcze możliwość się nimi pobawić. To jest proste i nie widzę w tym nic za czym można by płakać.
Amen.

Awatar użytkownika
bing17
Posty: 362
Rejestracja: 2007-02-16, 21:59
Moje maszyny: FSO 125p, CZ 516, Junak M10, Romet KadetM780,110
Lokalizacja: Łódź-Ruda.
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: bing17 » 2009-01-11, 15:15

To pokaż tego malucha z 1972 ziomuś. Do nas z tego rocznika trafiła garstka, jeżeli w ogóle jakikolwiek włoski 126 z 1972.

Awatar użytkownika
Jezus
Posty: 129
Rejestracja: 2008-03-26, 15:53
GG: 5315407
Moje maszyny: M06B1 '70
Lokalizacja: Leszno/Wroclove
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Jezus » 2009-01-11, 16:00

http://mxwilkowice.tnb.pl/news.php" target="_blank" target="_blank - nasz klub crossowy, ja jestem fotografem klubu, sam jeżdżę na RM 250.

Poza tym, jakby ktoś nie zauważył - nie popieram przeróbek crossów. Mówię tylko o tym, że podoba mi się to co panowie ze Szrot Teamu potrafią zrobić i jestem dla nich pełen podziwu.
Nigdzie nie pisałem, że ciąganie wuesek po asfalcie czy palenie ich jest fajne. Bo wcale fajne nie jest. Polecam jeszcze raz przeczytać moje posty :]

Mam M06B1 i nigdy w życiu bym jej nie przerobił, ba! nie sprzedam jej nigdy, postawię sobie w pokoju jak trzeba będzie.
Amen.

Awatar użytkownika
175mirek
Posty: 436
Rejestracja: 2008-07-09, 18:52
GG: 1103489
Lokalizacja: Kock
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: 175mirek » 2009-01-11, 19:14

Jezus nie bede sie wypowiadał co o tobie mysle....sam sobie przeczytaj swoje posty i zobacz co z nich rozumiesz...tak czy siak filmik jest do DUPY pod wszystkimi wzglęgami...nie lubie cwaniaczków którzy podniecają sie jakimis wyczynami...bo kto mający równo pod sufitem ciąga WSKe po ulicy? :faint:
Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym...

Awatar użytkownika
Jezus
Posty: 129
Rejestracja: 2008-03-26, 15:53
GG: 5315407
Moje maszyny: M06B1 '70
Lokalizacja: Leszno/Wroclove
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Jezus » 2009-01-11, 20:17

@M21W2 - nie interesuje mnie z czego i kiedy spadłeś, na prawdę. Jeździ u nas gościnne Kuba Majchrzak (może kojarzysz) i jak się dowiedział, że jeden z naszych chłopaków jeździ na YZ450f to powiedział, że gościa podziwia, bo sam by się bał.
Akurat były już przypadki jak gościowi nogę wkręciło i miał szytą skórę. Inny złamał nogę, miał w gipsie i jeździł. Z połamanymi żebrami to już połowa ekipy jeździła. Ktoś miał złamane trzy palce u stopy. Jeden z naszych załogantów niestety już nie jeździ, bo po małej kraksie na torze wylądował na wózek na kilka tygodni. I takie tam różne przypadki były.
Na pożegnanie starego roku (i kilka dni z rzędu wcześniej) duża część ekipy przyjechała i jeździła mimo, że było -6*C.

Chłopie, nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo wiem, że Ty i tak masz rację i wiesz najlepiej. Nikt nie ma jaj większych niż Ty, wiadomo. Tylko uważaj - nie obedrzyj ich sobie o asfalt.
Amen.

Awatar użytkownika
175mirek
Posty: 436
Rejestracja: 2008-07-09, 18:52
GG: 1103489
Lokalizacja: Kock
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: 175mirek » 2009-01-11, 21:12

Jezus nie chce wrzucic Mk1 bo tego niema...dawno by wrzucił...M21W2 ma racje jezeli nie masz sentymentu do wsk to zmien forum.
Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym...

Awatar użytkownika
Jezus
Posty: 129
Rejestracja: 2008-03-26, 15:53
GG: 5315407
Moje maszyny: M06B1 '70
Lokalizacja: Leszno/Wroclove
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Jezus » 2009-01-11, 21:40

Czy ja sobie pochlebiłem w którymkolwiek poście?
odpowiedź:
Ja na CR złamałem w lesie obojczyk, a o palcach nie wspomne
a spadłeś kiedyś z CR 450?
Ja mimo posiadania maszyny za 34 tysiące
hipokryzja ;] lubisz to, nie? ;]

słuchaj chłopczyku - jeśli nie wiesz jakie jest moje zdanie na jakiś temat to nie zmyślaj. Bo to co tutaj wszyscy wypisujecie to zwykłe domysły nie poparte niczym.
Nie mam sentymentu do wuesek? Gdzie to napisałem? Pokaż palcem!
Jeżdżę na droższym sprzęcie? Gdzie to napisałem? Pokaż palcem!
Już Ci wyżej napisałem, że syfu tutaj nie potrzeba, skoro jeździsz na droższym motocyklu i nie masz sentymentu do WSK to zmień forum
Dziękuję za mało cenną poradę jeśli jednak na tym forum syfu nie trzeba to Ty powinieneś odejść.
Jeśli ktoś jeździ na drozszym sprzęcie to też nie ja stąd powinienem wyjść.
A jeśli mam wyjsć, bo według Ciebie nie mam sentymentu do wuesek to nie wyjdę tym bardziej, bo jest to gówno prawda :)


ps. dzwoniłem do dziadka, jednak ten maluch to był rocznik '74. Ten z chromami na zderzakach i felgach tym się sugerowałem. Mój błąd :roll:
Amen.

Awatar użytkownika
175mirek
Posty: 436
Rejestracja: 2008-07-09, 18:52
GG: 1103489
Lokalizacja: Kock
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: 175mirek » 2009-01-11, 22:46

Jezus pisze:http://mxwilkowice.tnb.pl/news.php" target="_blank" target="_blank - nasz klub crossowy, ja jestem fotografem klubu, sam jeżdżę na RM 250.
Haha i co łyso ci na jajach? :lol: Jeździsz drozszym sprzetem a mówisz ze nie? :evil: Coś nam się chłopczyk zamotał troszke :mad:
Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym...

Awatar użytkownika
Jezus
Posty: 129
Rejestracja: 2008-03-26, 15:53
GG: 5315407
Moje maszyny: M06B1 '70
Lokalizacja: Leszno/Wroclove
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Jezus » 2009-01-12, 01:36

Ekhm... Jak mniemam Twoja ceera kosztuje 34tys. sam tak napisałeś. Ja nie podałem nigdzie ceny mojego motocykla ;] Bo moja Suzi kosztowała mnie równo 1000 pln. No i włożyłem w nią jakieś 2tys pln bo już w niej zepsuło się wszystko co mogło się zepsuć.

Więc widzisz, ja się nie chwalę tym za ile i jaki mam sprzęt tylko Ty ;)
Jeśli sądzisz, że cytaty które podałem na prawdę nie mają nic wspólnego z tym o co pytałeś to wybacz kicia, ale... na prawdę mnie bolisz.
I nie zarzucaj mi rzeczy których nie robię ;)
Osoba, ktora wyraza własne poglądy prosto w oczy to nie hipokryta kolego
Jasne, że nie. Ba! nawet nigdzie nie stwierdziłem, że tak jest! Moje zdanie jest raczej takie, iż osoba która w jednym momencie mówi coś, a dwa posty później sobie zaprzecza chyba jest hipokrytą :)
Poza tym, możesz wyrażać swoje poglądy prosto w oczy każdemu komu chcesz, wolność słowa i takie tam ;)
I widzisz... Można mówić głupoty, oczywiście, ale nie z poważnym wyrazem twarzy. Dlatego lepiej się uśmiechnij :mrgreen:
Amen.

Awatar użytkownika
Jezus
Posty: 129
Rejestracja: 2008-03-26, 15:53
GG: 5315407
Moje maszyny: M06B1 '70
Lokalizacja: Leszno/Wroclove
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: Jezus » 2009-01-12, 09:28

Dobre posunięcie ;)
pozdrowienia
Amen.

TratsHero
Posty: 14
Rejestracja: 2008-04-11, 17:35
GG: 0
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: TratsHero » 2009-07-10, 00:05

ale jestescie poje... "szort team rozwala wsk-i z glowa, a wiejscy chopacy nie" a co to za roznica z glowa czy bez niej hee? zadna. Co wy tu pieprzycie, jakbyscie im du..lizali. Jeden dobrze powiedzial, Soltys_16(o tym calym ciagnieciu po asfalcie). Wkurw.. mnie takie bezsensowne pieprzenie "oooch jak mozna jezdzic WSK'a po blocie to jest katowanie ah chyba sie zaraz zesram i poplacze" krew mnie zalewa od tych gadek. Motor jak i inna maszyna powinna byc uzytkowa lub jak kto woli do uzytku, ktos odrestauruje ja i jezdzi po aslfalcie...bo do tego jest mu potrzebna, bo lubi... wiec spelnia jakis uzytek, ktos lubi jezdzic po polnych drogach to ja troche przerobi...jestem wpelni za... sa ludzie ktorzy bawia sie czyms zabytkowym i doprowadzaja to cos do orginalnego wygladu i tyle, ale wiekszosc z nas to ludzie ktorzy maja nooo wsk do jakiegos uzytku: do jazdy w trudnym terenie(wtedy ja jakos przerobi) po to by dojechac do sklepu albo pojechac gdzies do miasta. Co wy sie oburzacie tym przerabianiem, ze wiejscy chlopac cos tam ble ble ble...tez jestem ze wsi nie mam prawka wiec jezdze w trudnym terenie nie katujac jej(ktos inny np lubi sobie na wys obrotach i na 1biegu pomykac jego sprawa jego wsk)pokazujecie tylko swoja glupote gadaniem ze ten co jest ze wsi to zle nie umie jezdzic przerabia po prostu zrodnia, a kto z miasta to normalnie wszystko ok. Wiekszosc ludzi z miast jezdzi i mysli duuuuzo gorzej od ludzi ze wsi. Sory za offa i pomyslcie troche zamiast pisac jakies bez sensu posty

Awatar użytkownika
maykii
Posty: 792
Rejestracja: 2008-04-11, 20:02
GG: 6056769
Moje maszyny: M21W2 74r.
M21W2 83r
M06B3 79r.
Lokalizacja: Piaseczno / Siemiatycze
Kontaktowanie:

Re: Szrot Team 4

Post autor: maykii » 2009-07-10, 08:49

Już od dawna próbuje przetłumaczyć, że chłopaki ze wsi dbają o sprzęty (nie wszyscy ale są tacy). Ale nie do końca rozumiesz pojęcie WT Bo przeróbki w stylu, które zrobił użytkownik naszego forum o nicku "Żbiku" są to usprawnienia, a coś co ma przypominać crossa czy co kolwiek innego np. z pociętą ramą itp. to jest WT. Troche dystansu do tego nabierz a nie wypłakujesz się tu na forum.



Co poniektórzy powinni się cofnąc pare lat w edukacji i kiedy zaczną dostrzegac różnicę pomiędzy wiejskim crossem a customem, będą mogli sensownie zabierac głos w dyskusji.Na forum wyraźnie jest napisane,że nie popieramy przeróbek na crossy itp.Natomiast nikt nikogo nie gani za montaż przodu Kos-a do M21W2.Dlaczego? -to powinniście sami wiedziec.
Temat zamykam bo taką pyskówkę mozna ciągnąc latami. Anzel
(-; Jak to mówią, "Za motórem, panny sznurem". ;-)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości