"Nie lubię Poniedziałku"

Odpowiedz
BlacK
Posty: 161
Rejestracja: 2010-07-27, 00:37
Moje maszyny: Komar
TY250
GT-Super Six
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

"Nie lubię Poniedziałku"

Post autor: BlacK » 2011-08-23, 22:46

Witam Serdecznie!
Godny polecenia film :) humorystyczny, przepełniony Polską motoryzacją :)
Przy oglądaniu wyłapałem takie motorki:

~ MZ TROPHY Milicyjna - na samym początku filmu Milicjant jedzie na takiej w towarzystwie pięknej Nysy. Po chwili zatrzymują się przy robotnikach "na gazie" malujących pasy i strzałki drogowe. W tle widać czerwoną Jawę(?) stojącą przy latarni po lewej stronie kadru.

~ Dwa Komary (czerwony i błękitny(?) ) - scena gdy robotnicy-budowlańcy schodzą się do pracy a po chwili wychodzą przez dziurę w płocie aby udać się na zimny browarek do popularnej wówczas "Budki z Piwem"

~ WFM albo WSK (bordowa i czarna) - scena gdy wnerwiony taryfiarz "sprawdza" ludi wchodzących/wychodzących do Maszynohurtu (słynny motyw z treblinkami i "kurka wodna"). Motocykle stoją w tle za kratą pod dachem.

~ Kolejna MZ TROPHY stojąca przy Maszynohurcie. Dokładnie ją widać jak stoi przy bramie w scenie gdy robotnicy "jumają" rury na własne auto

~ WFM Osa biała - przelatuje przez skrzyżowanie po scenie gdy Francesco Rovanelli (włoch, który zagubił się w Warszawie) zostaje wyrzucowy z taksówki - czarnego Mercedesa

~ W późniejszej scenie przez skrzyżowanie przelatuje coś białego z koszem - nie jestem w stanie tego zidentyfikować

~ Kolejna WFM Osa - tym razem w kolorze niebieskim. Stoi na światłach gdy kobieta, którą wcześniej ukarał milicjant za nieprzepisowe przejście przez pasy "ofiaruje" papier funkcjonariuszowi i kładzie go na jego służbowej MZce :)

~ Chwilę po przez skrzyżowanie przelatuje WFM albo WSK (bordowa)

~ Chwilę po chwili przelatuje kolejna WSK :)

~ Kilka scen dalej przelatuje niebieska Lambretta albo Osa - nie jestem w stanie zidentyfikować

~ Kolejna MZ Trophy stojąca pod Komendą policji. Scena w której przyjeżdża "Duży Fiat" który przywiózł synka policjanta któremu "chciało się siusiu"

~ Dwe milicyjne MZ Trophy podjeżdżające w którejś z ostatnich scen do złodziejaszka samochodowego występującego przez cały film gdy ten chce wsiąść do Fiata 125p

No to tyle :) Jak ktoś umie zidentyfikować motorki których ja nie dałem rady to byłbym wdzięczny :)
Raczej mi nic nie umknęło :)
Auto Moto Klub Wrocławski
http://amkwroclawski.pl

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości