Zanim cokolwiek napiszesz - BŁĘDY, WIEK, PISOWNIA TUTORIAL !

Regulamin obowiązujący na Naszym Forum
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sebastian440
Administrator
Posty: 1960
Rejestracja: 2007-01-02, 00:48
Moje maszyny: .
www.mr16bp.blogspot.com
Lokalizacja: Thorn Kupie polskie motocykle sportowe seba440t2@wp.pl
Kontaktowanie:

Zanim cokolwiek napiszesz - BŁĘDY, WIEK, PISOWNIA TUTORIAL !

Post autor: Sebastian440 » 2012-02-01, 14:51

Sebastian440:

W związku z masą błędów w postach, zaczynaniem zdania z małej litery, brakiem przecinków i nieskładanym zdaniom, wprowadzamy nową zasadę:

- Jeżeli nie potrafisz zainstalować dodatku który poprawi twoje błędy w tekście, i mimo zaakceptowania regulaminu forum piszesz dalej jak 5 letnie dziecko, to twoje posty od dziś będą kasowane.

Większość mojego czasu na forum schodzi mi na poprawianiu błędów w postach, zamiast innej pożytecznej roboty. Mimo ciągłego zwracania uwagi nie przynosi to jednak żadnego skutku. Też nie jestem polonistą dlatego mam zainstalowany dodatek podkreślający błędy. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i jeśli zauważycie takie zachowanie zwracajcie ludziom uwagę. Oczywiście nikt nie będzie się przyczepiał do byle literki jednak miejcie to na uwadze. Na pewno będzie się to wszystko lepiej czytało.

Przykład, 10 błędów w jednym zdaniu:
Schowek01.jpg
Savier :

Witam obywatele i obywatelki.

Zmotywowany wieloma przypadkami, przy których rozmawiam sobie z osobą w wieku 19-27 lat i nagle okazuje się, 'hej ja mam 14 lat a w profilu wpisałem, bo myślałem, że są jakieś ograniczenia.' stwierdzam, że tak być nie może. Albo wiemy z kim rozmawiamy, albo zakładamy maski i piszemy na jakimś anonimowym czacie na interia.pl. Jednocześnie informuję, że interesowanie się zabytkowymi motocyklami w tym wieku wcale nie jestem powodem do wstydu, a wręcz odwrotnie.

Proszę osoby, które błędnie wpisały wiek w profilu o PW do mnie w sprawie zmiany danych. Adminem nie jestem, ale banować uwielbiam , więc weźcie to naprawdę na poważnie, bo poziom forum spada i sporo osób ma wyjeban* na załączniki, na pracę administracji i generalnie na całokształt twórczości.

Czas na wysłanie mi PW to koniec wakacji.

Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: seba440t2@wp.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Awatar użytkownika
Sebastian440
Administrator
Posty: 1960
Rejestracja: 2007-01-02, 00:48
Moje maszyny: .
www.mr16bp.blogspot.com
Lokalizacja: Thorn Kupie polskie motocykle sportowe seba440t2@wp.pl
Kontaktowanie:

Re: Zanim cokolwiek napiszesz - Przeczytaj to !

Post autor: Sebastian440 » 2012-06-04, 17:26

Od 1 czerwca 2012 roku kasujmy konta za powyższe przewinienia. Poprawnie postów i upominanie nie daje skutków. Jeżeli znajdziesz pod swoim ostatnim postem "MOJE KONTO ZOSTAŁO SKASOWANE PONIEWAŻ NIE POTRAFIĘ PISAĆ POPRAWNIE PO POLSKU !" to wiedz, że coś się dzieje...
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: seba440t2@wp.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Awatar użytkownika
Wężu
Posty: 1149
Rejestracja: 2007-06-26, 12:36
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 B1, WSK M06 B3 3x, Iż 49
Lokalizacja: Rdziostów
Kontaktowanie:

Pisownia - tutorial

Post autor: Wężu » 2012-12-10, 18:54

No więc stwierdziłem, że część z Was trzeba nauczyć poprawnej pisowni, rozumiem, że ktoś może mieć dysortografię, albo po prostu nie uważał na lekcjach polskiego w podstawówce, dlatego zrobiłem prosty tutorial jak można poprawić swoje błędy. Przepraszam, jeśli kogoś nim urażę, ale mam dość poprawiania co 5 postu. Wiadomo, nie mówię tu o jakiś sporadycznych błędach i drobnych literówkach, to nawet najlepszym się zdarza.

1. Krok pierwszy: jeśli zrobimy błąd 99% przeglądarek (np. Firefox) nam go podkreśli.
29azol5.jpg
2. Krok drugi: klikamy PRAWYM przyciskiem myszy na podkreślony fragment tekstu i wybieramy z listy jego poprawną wersję.
2e1soe1.jpg
3. Krok 3: Gotowe!
121qrtj.jpg
- Można też zrobić to za pomocą przycisku "Pisownia". Zamieszczam cytat z Regulaminu:
6. Na WueSKowym Forum istnieje zasada - Twój post świadczy o Tobie. Jeżeli nie chcesz wyjść na osobę mało inteligentną, możesz swój post sprawdzić pod względem gramatycznym. Służy do tego przycisk "Pisownia", obok przycisku "Wyślij".

- A tutaj link odnoście interpunkcji :)

Kod: Zaznacz cały

http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629769
To tyle, osoby, które mimo to będą notorycznie pisać jak analfabeci w nagrodę dostaną warna a ich posty będę usuwał bez ostrzeżenia. Miłego dnia :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeżdżę motocyklem WSK ;)

Ekipa Południe®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość