Przeczytaj!! Niecodziennie zdażają się takie historie!!!!!!!

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Stary
Posty: 1195
Rejestracja: 2007-01-04, 12:45
GG: 3029753
Moje maszyny: Wigry 3 + Gnom.
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Przeczytaj!! Niecodziennie zdażają się takie historie!!!!!!!

Post autor: Stary » 2007-08-04, 18:47

Pojechałem dziś z kumplem do Dębicy po części do motocykla. Oczywiście u mnie w Tarnowie są sklepy z częściami, ale w Dębicy jest sklep ( http://www.skuterdebica.hg.pl ), który mam już sprawdzony - części sprzedawane tam są naprawdę pierwsza klasa. No i cóż oczywiście spóźnił się pociąg ... byliśmy w Dębicy na 12.50 a sklep motocyklowy zamykają o 13. Dzwonie do sklepu, a tam ciągle zajęte :/. W końcu dobiegliśmy do sklepu była 13:01 a tu już zamknięte. No idzie się załamać. Jechać na próżno? Dzwonie do sklepu kilka razy- nic, do domu właściciela - odbiera żona, podała mi komórkę. Już jestem trochę nerwowy, że straciłem tylko czas. Dzwonie na komórkę, do właściciela raz, drugi, trzeci już załama totalna na maxa - w końcu odebrał. Godzina była już około 13.15. Wytłumaczyłem, że przyjechałem z Tarnowa po części a tu już zamknięte (dałem wcześniej [rano] znać, że przyjadę), no i cóż - powiedział, że mu nie na rękę, że spieszy się do domu do dzieciaka (nowo narodzony ;) ) - ale mnie kojarzy w potrzebie mnie nie zostawi i wróci się z drogi do domu do sklepu KAMIEŃ spadł mi z serca. Chłop zamiast spokojnie odpocząć w domu w sobotę z dzieckiem i żoną specjalnie dla nas się wrócił i co? Godzinie siedzieliśmy w sklepie i gadaliśmy o motocyklach. Gość jest równy chłop - cholerny pasjonat. No i tak wyszło, że zamykał sklep o 13, a grubo po 14 wyszliśmy. Ma u mnie koleś złoty medal. Jeszcze mi dorzucił kilka części gratis. Ale i ja się odwdzięczyłem - okazuje się, że zmieniacze biegów w wsk i wfm były inne o czym ani ja ani on nie wiedzieliśmy, a ostatnio wszedłem w posiadanie takowego więc je zabrałem i mu pokazałem - bardzo się ucieszył zwłaszcza, że ma za niedługo mieć nowe kompletne oryginalne zmieniacze do wsk i mówi, że by się naciął sprzedając ja jako pasujące do wfm. No i cóż ... wyszliśmy ze sklepu i poszliśmy razem na pizze we trzech (byłem z kumplem) - fajnie się gadało :) Dzisiejszy dzień zaliczam do tych najbardziej udanych w życiu! :zdrowko:

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 106
Rejestracja: 2007-01-02, 21:45
Moje maszyny: Nie ma
Kontaktowanie:

Post autor: Dawid » 2007-08-04, 19:00

no to równy facet z niego! :mrgreen: :mrgreen: Ze też jeszcze są tacy ludzie :-D myslałem ze nie ma :evil:

misiolek
Posty: 287
Rejestracja: 2007-04-01, 16:14
GG: 1970710
Moje maszyny: WSK KOS '82
K750
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontaktowanie:

Post autor: misiolek » 2007-08-04, 19:57

Heh rzeczywiście niecodzienna historia.
Nie ma co - ten sklepik to pierwsza klasa. Części jak narazie nie spotkałem tam prywaciarskich. I najważniejsze - mają tam części których za cholere nie mogłem znaleźć gdzie indziej!
"o święty benzyniarzu ... "

Awatar użytkownika
Inżynier
Posty: 41
Rejestracja: 2007-01-03, 19:24
GG: 0
Lokalizacja: Dębica
Kontaktowanie:

Post autor: Inżynier » 2007-08-04, 22:59

Potwierdzam nie znajdziecie drugiego takiego sklepu w Polsce :D i takiego sprzedawcy :) Zawsze doradzi/odradzi nie zalezy mu tylko na zarobku oby wiecej takich ludzi :D

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości