Podkarpacie do Boju !

Odpowiedz
Andrzej_88

Podkarpacie do Boju !

Post autor: Andrzej_88 » 2008-02-04, 21:03

WItam Serdecznie :)

Może byśmy tak zrobili zlot na Podkarpaciu ;) ? U mnie w potoku jest taka droga utwardzana i tam można się pościgać i mamy taki piaseczek piękny :) Czy ktoś jest z okolic Leżajska ?

Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 106
Rejestracja: 2007-01-02, 21:45
Moje maszyny: Nie ma
Kontaktowanie:

Re: Podkarpacie do Boju !

Post autor: Dawid » 2008-02-04, 22:21

tobie ściganie tylko w głowie :evil: najlepiej po tej drodze co jest od Zagródek do kościoła ;D :mad: dziura dziurę pogania :lol: moja WSK i tak aktualnie jest nie na chodzie :| Potok Górny to już lubelskie :P Zresztą jak ci już zloty w głowie to raczej w centrum województwa, żeby każdy miał mniej więcej po równo drogi.

Andrzej_88

Re: Podkarpacie do Boju !

Post autor: Andrzej_88 » 2008-02-05, 11:39

No i można też tak ;P tylko musiał bym się w kask zaopatrzyć :) A ja właśnie w skzole hjestem i kupmle pytaja sie co to jest za forum :P hehehe.... odpowiadam ;] "***zajeb***" A tak to jeszcze ktoś jest w lubelskiego? Dawid napisz na GG: 531896 brdao cię o to proszę może sie kieydś spotkamy i swoimi WSK poszpanujemy a ja właśnie zamówiłem częsci od sponsora i jak będzie dobra TO SIĘ NAPEWNO SPOTKAMY NA PRZYŁĄ WIOSNE !

Pozrdrawiam, Szerokości ! :D

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości