II MOTOPIKNIK w WOLI UHRUSKIEJ WueSKi Najmilej widziane ;)

Odpowiedz
Awatar użytkownika
danielb26
Posty: 29
Rejestracja: 2015-01-05, 04:26
GG: 0
Moje maszyny: M06 B3 84'
Lokalizacja: Włodawa
Kontaktowanie:

II MOTOPIKNIK w WOLI UHRUSKIEJ WueSKi Najmilej widziane ;)

Post autor: danielb26 » 2018-06-23, 20:09

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na II MOTOPIKNIK w Woli Uhruskiej. W zeszłym roku na pierwszej edycji imprezy bardzo miło zaskoczyła nas frekwencja WSK i innych zabytków. Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotocyklowanych.

Obrazek

Strona FB z aktualnymi informacjami zlotach i imprezach motocyklowych na Lubelszczyźnie i okolicach

Strona FB organizatorów imprezy
:papa:

zygaWSK
Posty: 12
Rejestracja: 2015-07-30, 23:31
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontaktowanie:

Re: II MOTOPIKNIK w WOLI UHRUSKIEJ WueSKi Najmilej widziane ;)

Post autor: zygaWSK » 2018-08-27, 22:12

Witam kolegów.Pytanko czy warto wybrać się ma zlot motocykli do Woli Uhruskiej, mam w planie wyruszyć na lll zlot za rok.Podobno dla posiadaczy WSK wjazd był za free

Awatar użytkownika
danielb26
Posty: 29
Rejestracja: 2015-01-05, 04:26
GG: 0
Moje maszyny: M06 B3 84'
Lokalizacja: Włodawa
Kontaktowanie:

Re: II MOTOPIKNIK w WOLI UHRUSKIEJ WueSKi Najmilej widziane ;)

Post autor: danielb26 » 2018-08-28, 01:06

Wjazd jak dotąd był za darmo dla.wszystkich. Nie tylko dla wsk. W tym roku nie dopisała nam pogoda. Mam nadzieje, że w przyszłym będzie lepiej. Najciekawsza częścią wydaje się byc ponad 30 km parada po bardzo malowniczej okolicy. Sama miejscówka jest imprezy jest bardzo ciekawie zlokalizowana. Jeśli główny sponsor i organizator imprezy nie zmieni formy a z tego co wiem nie ma takich planow to nadal wjazd i pole namiotowe będą za darmo. W tym roku mieliśmy bardzo dobrego sponsora nagród w konkursach dla uczestników zlotu. Były to głównie akcesoria motocyklowe. Ponieważ zlot jest otwarty i nie ma wejściówek gadżety takie jak blachy i koszulki złotowe są może trochę droższe niż na innych imprezach ale mysle, że przecieramy już szlaki u wykonawców i będzie lepiej w przyszłych latach. Do tego dochodzi możliwość posłuchania dobrej rockowej muzyki w wykonaniu zapraszanych zespołów. Zdecydowanie zapraszam i polecam. Mam nadzieje, że co roku będzie nas tam coraz wiecej.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości