VII Festiwal Starych Cięgników i Maszyn Rolniczych 23-24.08

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Jezus
Posty: 129
Rejestracja: 2008-03-26, 15:53
GG: 5315407
Moje maszyny: M06B1 '70
Lokalizacja: Leszno/Wroclove
Kontaktowanie:

VII Festiwal Starych Cięgników i Maszyn Rolniczych 23-24.08

Post autor: Jezus » 2008-08-22, 16:40

Ludzie wybaczcie, że tak późno informuję, ale nie było szans wcześniej napisać, starsznie mało czasu... Cytat z Automobilisty:
Do VII Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka zostało co prawda jeszcze troszkę czasu, ale skoro znana jest już jego data to warto myślę ją podać na łamach także tego forum
Otóż to największe święto wszystkich miłośników dudniących Ursusów i Lanzy, klekoczących Zetorków i Ursusików "Ciapków", a także wielu innych ciągników i maszyn rolniczych odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia 2008r. tradycyjnie już na placu mieszczącym się we wsi Wilkowice (Gmina Lipno) zlokalizowanej kilka km od Leszna w województwie wielkopolskim.
W ubiegłym roku bardzo sprawdziła się dwudniowa formuła imprezy i dlatego tegoroczny zlot również obejmuje sobotę i niedzielę.
Co roku pod koniec sierpnia do Wilkowic zjeżdzają kolelekcjonerzy z całej Polski, a także coraz liczniejsi reprezentanci klubów z zagranicy. Na placu wystawowym wszyscy mogą zobaczyć podczas pracy całą gamę starych Ursusów, liczne Lanz Bulldogi, Zetorki 25, większe Zetory Supry, perełki takie jak Zetor 2011, Allgaier AP22, FAMO oraz wiele wiele innych. Ponadto pokazy pracy w polu, młocenia zabytkową młocarnią, w ubiegłym roku był nawet kierat... niestety bez konia - w tym roku organizatorzy zobowiązali się zadbać także o konika. Całej imprezy i atmosfery jej towarzyszącej nie da się opisać - tam trzeba być po prostu Uwierzcie, że jak raz przyjedziecie i zobaczycie to już co rok ostatni weekend sierpnia będziecie mieli zarezerwowany .
To już jutro i po jutrze... jeszcze raz przepraszam, że tak późno mówię...
Ja właśnie jestem z Wilkowic :) i powiem wam, że impreza co roku przednia. Wszystkiego coraz więcej, w tym roku ma być bardzo dużo motocykli. Rok temu były w 100% odrestaurowane Komarki, WSKi, wojskowe Dniepry, Urale.
Jeszcze jutro nasz klub 'Motocross Wilkowice' ma trening na pobliskim torze więc tym bardziej zapraszam (jestem fotografem klubu). No i oczywiście piwko obowiązkowe :)
Jeśli ktoś chce plan dojazdu lub kontakt do mnie (nr. telefonu) to proszę pisać tylko i wyłącznie na gg: 7298887
Zrobimy jakieś małe spotkanie :)
Amen.

Awatar użytkownika
HP
Posty: 216
Rejestracja: 2007-05-05, 16:30
GG: 0
Lokalizacja: GLAIWITZ
Kontaktowanie:

Re: VII Festiwal Starych Cięgników i Maszyn Rolniczych 23-24.08

Post autor: HP » 2008-08-23, 12:47

Zaluje, ze mieszkam tak daleko bo lubie ciężki sprzęt. Poprosimy o foto (ja w szczegolnosci C45 i lanzbulldoga).

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości