IV ŚWIDNICKI ZLOT MOTOCYKLOWY

Odpowiedz
Awatar użytkownika
WSKarz
Posty: 185
Rejestracja: 2007-11-05, 17:09
GG: 960779
Lokalizacja: świdnica
Kontaktowanie:

IV ŚWIDNICKI ZLOT MOTOCYKLOWY

Post autor: WSKarz » 2008-09-04, 16:23

Panowie, okazja do zaprezentowania swoich maszynek, a oto cytat z lokalnej gazety:

a zlot odbywa sie w ŚWIDNICY (dolny śląsk) przypominam dla tych mniej domyślnych mogących pomylić to miasto ze Świdnikiem. :shock:

"MIASTO OPANUJĄ MOTORY
Będzie wielka parada motocykli, pokazy jazdy ekstremalnej, koncerty rockowe i przede wszystkim dobra zabawa. Świdnicki Klub motocyklowy RED RIDER już po raz czwarty organizuje w naszym mieście zlot motocyklowy.


Pasjonaci motocykli zjadą do Świdnicy w piątek 12 września. Do 14 września biwakować na terenach OSIR-u. Wieczory przy ognisku i kuflu zimnego piwa zlotowiczom umilać będą koncert rockowe. Zagrają: HIV, The Floorators, No Buisnes, Birma Blue Band, Zakaz Wjazdu, Rażeni Piorunem i największa gwiazda: Rammmsten (czeski zespół grający covery swoich niemieckich idoli).
Nie zabraknie także atrakcji dla mieszkańców miasta. W sobotę 13 września ulicami Świdnicy przejedzie wielka kolumna motocykli. Zakończy się około godziny 12.00 postojem w Rynku. Tam też pokaz ekstremalnej jazdy na motorze da Czech Pavel Vik. Będzie również pokaz udzielania pierwszej pomocy.
Będzie to już czwarty zlot organizowany przez klub Red Rider.-Największą frekwencję mieliśmy dwa lata temu. Przed rokiem plany troche popsuła nam aura ale i tak gościliśmy około 200 motocykli z Polski oraz Czech - mówi DARIUSZ DUCZYŃSKI, prezes Red Ridera. "


serdecznie zapraszam, sam przyjdę tylko bez swoich maszyn bo nie mam ich na miejscu ale do msc. biwakowania mam jakieś 500metrów ;) Licze na powiększenie frekwencji do ponad 200uczestników :papa:
Jedzie wielki ociężały,brudny,stary traktor polami kopci,dymi
tah tah tah gdzie po mojej miedzy!!!!

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości