Bike Show 30.IV-06.V.2007 - Galeria Łódzka + troche Car Show

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Berek
Posty: 140
Rejestracja: 2007-01-03, 00:49
GG: 0
Lokalizacja: Łódź/Letterkenny
Kontaktowanie:

Bike Show 30.IV-06.V.2007 - Galeria Łódzka + troche Car Show

Post autor: Berek » 2007-05-01, 22:46

Dzisiaj w końcu poszedłem zobaczyć do Galerii Bike Show.Szczerze to myślałem że będzie gorzej po tym jak w niedzielę wybrałem się do Manufaktury na Car Show.

Nienawidzę takich miejsc.Z przepycham i amerykańsko kapitalistycznym zacięciem urządzone,pełno kolorowych reklam i bzdetów nie potrzebnych nikomu.Zwykły market to jest cudo w porównaniu z Galerią Łódzką.A Galeria Łódzka jest piękna w porównaniu z Manufakturą.Ale do rzeczy.
Jakos od poprzedniego tygodnia było to wstrętne samochodowe widowisko reklamowane więc sie przeszedłęm.A co mi tam.Straciłęm tylko niestety dwie godziny bo dla ludzi których nie za bardzo interesują samochody a tym bardziej nowoczesne ohydne jednobryłowce to była ewidentna strata czasu.Wszystko co dało się tam ciekawego oglądac sfotografowałem. i zamieszczam fotki na forum.Reszte tych wstretnych samochodów podobnych jeden do drugiego olałem po prostu.
A tym terenowcem można się tak było przejechać za 10 zł kupując cegiełke na rzecz fundacji tak ku ścisłości.zdjęcia na końcu postu.

Nauczony niemiłym doświadczeniem z wstrętem i choć nikłą nadzieją na coś lepszego poszedłem dzisiaj z kobitą na Bike Show.A może coiś przy okazji kupię??przynajmniej Kobitę bede mógł oglądac cały czas jak nie bedzie nic dobrego:)
I tu się zdziwiłem.Było o wiele lepiej.Królowały same H-D i to bardzo ciekawe modele.Od tych najstarszych do tych nowszych i najmłodszych.Z nowych motocykli można było jeszcze obejrzeć parę Triumphów i Hond ale olałem zdjęcia.Myśle że fani tJuningu powinni obejrzeć tą galerię przedewszystkim (może się czegoś nauczą ) tak jak i fani "normalnych" motocykli.Zapraszam do galerii na ulubionej interii.Oto link

http://www.berek22.galeria.interia.pl/g ... g_id,61497

Awatar użytkownika
ŻbiKu
Posty: 1624
Rejestracja: 2007-01-02, 22:10
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 KOBUZ CUSTOM 82`,
YAMAHA YZF 1000R THUNDERACE
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontaktowanie:

Post autor: ŻbiKu » 2007-05-02, 00:13

Auta jak auta, Viper fajny ;)

Ale wrażenie to dopiero zrobiły te fotki z interii, dużo z tych motocykli pierwszy raz widzę, Indianki super - a szczególnie ten z "koszem" - skórzanym fotelem na kołach :):), widziałem niektóre z nich ale w dużo gorszym stanie, reszta też super chciałbym te cacka pooglądaćz bliska :zdrowko:

Awatar użytkownika
Romano
Posty: 198
Rejestracja: 2007-01-02, 19:04
GG: 0
Lokalizacja: Poddębice
Kontaktowanie:

Post autor: Romano » 2007-05-02, 01:11

JA JADE JUTRO DO MANUFAKTURY BO PODOBNO MAJĄ BYĆ MOTORY WIEC POROBIE FOTKI

Awatar użytkownika
marianek_spox
Posty: 218
Rejestracja: 2007-01-04, 02:10
GG: 0
Moje maszyny: SHL M11W
WSK M06B3
WSK M06-Z2
Jawa 353
WFM M06
Komar
Lokalizacja: Myszków/Kraków-DS14kapitol
Kontaktowanie:

Post autor: marianek_spox » 2007-05-02, 14:01

Oj ,pozazdrościć Panowie obecności w takich miejscach... Ja muszę się zadowolić majówką z kumplami ,piciem po krzakach i koncertami :). Nie narzekam :P
Pozdrawiam Marian

Ekipa Południe

Awatar użytkownika
bing17
Posty: 362
Rejestracja: 2007-02-16, 21:59
Moje maszyny: FSO 125p, CZ 516, Junak M10, Romet KadetM780,110
Lokalizacja: Łódź-Ruda.
Kontaktowanie:

Post autor: bing17 » 2007-05-02, 22:30

Viper oraz tor był z firmy mojego ojca. Sam obwoził klientów po tym torze. Pieniądze szły na fundacje Krwinka na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Jeśli ktoś nie lubi samochodów, to niech nie pisze że wystawa mu sie nie podobała, bo to jasna sprawa. Ogólnie rzecz biorąc to impreza była fajna, widać że większości ludzi również sie podobała.

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 27
Rejestracja: 2007-05-04, 16:05
GG: 0
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Post autor: Andzia » 2007-05-05, 22:38

Berek pisze:przynajmniej Kobitę bede mógł oglądac cały czas jak nie bedzie nic dobrego:)
I tu się zdziwiłem.Było o wiele lepiej.Królowały same H-D i to bardzo ciekawe modele.
...i kobitą sie wcale nie zajmowałeś :-P .No ale fakt,motorki były całkiem ,całkiem ;-) .Triumphy mi się nawet spodobały :-P noo,spodobały sie... hm...fajnie byłoby miec taki sprzecik ale najpierw to trza by miec prawko i kupe kaski-no i niestety takie motocykle są nie do sprzedaży jak wiadomo.A nawet jakby były to za kosmiczną sumę :-/
adrenalinka od czasu do czasu dodaje zyciu smaku :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości