Ilustrowana Historia Motocykla WSK -Grzegorz Doroba (nowość)

Tematy nie pasujące do pozostalych dzialów
z0mbi
Posty: 26
Rejestracja: 2016-10-04, 13:04
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 L
Honda Shadow VLX 600
Lokalizacja: Ciechanowiec
Kontaktowanie:

Re: Ilustrowana Historia Motocykla WSK -Grzegorz Doroba (now

Post autor: z0mbi » 2016-10-25, 11:03

Witam

Także zakupiłem tą książkę.
Oczywiście na olx bezpośrednio od autora i tak jak napisał: "NAJTANIEJ ! Cena tylko 65 pln plus przesyłka 11 pln."
Książka bardzo interesująca i warta uwagi.
Wykonana bardzo dobrze i wszystkie strony się zgadzają - jak kupuje się u autora to pewnie sprawdza książkę przed wysyłką.
W księgarni na pewno nie.
+ autograf

Awatar użytkownika
kowal460
Posty: 524
Rejestracja: 2016-06-19, 16:21
GG: 0
Moje maszyny: junak b20 1962 wfm mo6 1959
Kontaktowanie:

Re: Ilustrowana Historia Motocykla WSK -Grzegorz Doroba (now

Post autor: kowal460 » 2017-05-24, 18:23

starymotocykl pisze:
2013-03-21, 10:27
Potwierdzam - książka z firmy Pouczyc jest bez zarzutu.

Co do samej treści to niestety jest masa błędów w identyfikacji modeli, w nazewnictwie, w podpisach pod zdjęciami i chronologii. Niewątpliwą wartością książki są zdjęcia, natomiast opisy są dość lakoniczne, a wiele informacji sprzecznych ze sobą. Brak też kilku modeli, np. M24 ze skorupowym nadwoziem, M25 i opisów silników S09 oraz Delfin. Ogólnie jest to lektura obowiązkowa, natomiast do pewnych informacji, szczególnie nazewnictwa, należy podejść ostrożnie. Niemniej gratulacje dla Grzegorza Doroby za wysiłek włożony w powstanie książki!
Chciałem zobaczyć co inni myślą o tej książce, zgadzam się z tym co wyżej , myślałem że ta książka mi pomoże w ustaleniu nie których roczników ,a jest zupełnie na odwrót , np formaero IV opis się zgadza, ale zdjęcia są formaero I , albo te dwa modele AW1, widać że różne modele a nazwa taka sama , no i ta nieszczęsna chronologia...

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości