Siedzenie Bąk Dudek

Tematy nie pasujące do pozostalych dzialów
Odpowiedz
kuba900115
Posty: 2
Rejestracja: 2016-12-10, 15:41
GG: 0
Moje maszyny: Simson s 51 Enduro
Wsk 125
Romet Kadet
Lokalizacja: Białogard
Kontaktowanie:

Siedzenie Bąk Dudek

Post autor: kuba900115 » 2017-02-12, 11:44

Witam wszystkich, na początku chciałbym opowiedzieć o moim planie :cool: posiadam WSK Garbuskę zakupioną X czasu temu od kolegi,która przestała w piwnicy ok 15 lat w opłakanym stanie. Podczas moich wyjazdów zagramanicę, włamali mi się do garażu i ukradli, gaźnik, zapłon, zębatkę zdawczą itd itp. Dobry złodziej bo pociągnął sobie tylko części zamiast całego silnika, lub części od innych motorów czy nawet całe gdyż (uwaga) podczas włamania został przecięty skobel od drzwi grubości ok 12mm i szerokości ok 8cm 8/ . Chciałbym pomału zakupywać części do wski włącznie z papierami, aczkolwiek maży mi się replika wski bąka. I tutaj pojawia się moje pytanie czy ktoś próbował zrobić samemu siedzenie na wzór oryginału???

Awatar użytkownika
daroohd
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-06-03, 18:58
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Lelek.
Lokalizacja: Skała

Re: Siedzenie Bąk Dudek

Post autor: daroohd » 2017-02-12, 18:25

Na internecie zwłaszcza Olx widziałem jak sprzedają siedzenia do Bąka Dudka zrobione z blachy zwykłego siedziska.
U Kolegi z forum Irena41 zakupisz brakujące mocowania aby zrobić ze zwykłej ramy bąka.
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=44775662

Awatar użytkownika
fazerofz6y
Posty: 537
Rejestracja: 2007-11-17, 12:27
GG: 0
Moje maszyny: WSK BAK
S1EX GB
S1EX USA
S1 EX Canada
S2EX USA I inne
Lokalizacja: scotland
Kontaktowanie:

Re: Siedzenie Bąk Dudek

Post autor: fazerofz6y » 2017-02-12, 20:32

To tak jak u mnie gnoje wszędzie sie włamią , tylko ze u mnie stoją 2 prawie kompletne ramy z 125 bez silników i to ich nie zadowolilo i w gruncie zeczy na szczęście nic nie wzięli tylko przecięli klutkę zobaczyli co stoi i poszli w cholerę .
Gdyby to były kompletne Wiesie , to z pewnością by je zajumali . Dlatego kompletne sztuki trzymam u teściowej bo tam ludzie mnie nie kojarzą ze od dzieciaka kulam sie na WSKach :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości