Przerejestrowywanie WSK-i

Tematy nie pasujące do pozostalych dzialów
Texas Ranger
Posty: 1444
Rejestracja: 2014-06-30, 12:40
GG: 0
Moje maszyny: szukam WSK Lelek
Lokalizacja: Chrzęsne
Kontaktowanie:

Re: Przerejestrowywanie WSK-i

Post autor: Texas Ranger » 2017-07-21, 19:56

Gratuluję!
Zasada jest prosta, wiesz to udowodnij innym. Skoro posiadasz cudowny "prosty jak drut" sposób na rejestrację to opisz szczegółowo każdą czynność i każde pismo z podaniem podstawy prawnej, bo do tej pory posługujesz się półsłówkami. Niech inni skorzystają, od tego jest forum, może nawet sam skorzystam. Jeśli okaże się rzeczywiście skuteczny to Ci oficjalnie podziękuję. Na razie jednak kończę z Tobą dyskusję, bo w Twoich wypowiedziach nie ma żadnych konkretów.

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1296
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: Przerejestrowywanie WSK-i

Post autor: czankete » 2017-07-21, 22:12

....Texas Ranger niczego i nikomu nie muszę udowadniać, niczego też nie będę szczegółowo opisywał tylko dlatego, że tego ode mnie żądasz, i nie zasłaniaj tez się proszę dobrem tego forum bo nie jesteś jego reprezentantem, a i Twoich podziękowań też nie oczekuję bo nie o to chodzi...
...wiedza, którą zdobyłem za pierwszym razem kosztowała przede wszystkim czas i fatygę i nie mam obowiązku się z nią publicznie dzielić - zwłaszcza z Tobą i w ten sposób. Takie zresztą dziwne "materialne" trendy od jakiegoś czasu obowiązują tu od pewnego czasu...
...po prostu odpowiedziałem koledze Walet jak legalnie załatwić temat rejestracji i tyle - pozdrawiam ;-)

Texas Ranger
Posty: 1444
Rejestracja: 2014-06-30, 12:40
GG: 0
Moje maszyny: szukam WSK Lelek
Lokalizacja: Chrzęsne
Kontaktowanie:

Re: Przerejestrowywanie WSK-i

Post autor: Texas Ranger » 2017-07-21, 23:04

Rozumiem, wiesz, ale nie powiesz, tak mówią dzieci w przedszkolu.
A Walet pójdzie do WK i zacytuje Twoją fachową poradę, cyt. " ...trochę uogólniłeś z tym przekazaniem dzieciom domu i sądzę, że zapis ten dotyczy także znajdującym się pod nim gruntem i innymi dobrodziejstwami inwentarza :-D ...zatem jeżeli jest tak, że wraz z tym czego w całości zrzekli się pozostali spadkobiercy cała masa spadkowa po zmarłym dziadku należy do Twojego ojca to on jest teraz prawowitym właścicielem motocykla - znaczy się problem masz rozwiązany ;-)" i urzędnik od razu rzuci się aby rejestrować pojazd.
Zarzucasz mi, że nie wiem o co chodzi z notariuszem, ale z Twoich wypowiedzi wynika, że jest zupełnie odwrotnie. Ja się szczegółowo odniosłem do Twoich rewelacji. Jeśli posiadasz taką wiedzę, jak prezentujesz powyżej to nawet nie chcę jej poznać, szkoda czasu na takie banialuki, a podpowiedzi w stylu "podobno da się, ale dokładnie nie wiem jak" to sobie można wsadzić w buty. Szkoda czasu.

multicar
Posty: 142
Rejestracja: 2015-01-10, 23:02
GG: 0
Moje maszyny: 2x WSK
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Re: Przerejestrowywanie WSK-i

Post autor: multicar » 2017-07-21, 23:10

Panowie ale bardzo PROSZĘ bez gryzenia się TU PUBLICZNIE NA FORUM
Uważam ,ze na forum powinno się raczej pomagac wzajemnie ,jak posiada się wiedzę w danym temacie to równiez wypowiedziec sie
ALE JEŚLI SIĘ TYLKO ODEZWAC I COS NAPISAC ABY NAPISAC to jest juz nie ferr.
traktujmy to forum jako cos co nas powinno łączyć ,we wspólnym temacie MOTORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
I NIE TYLKO MOTORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR


WIĘC BARDZO ,ALE TO BARDZO PROSZĘ SKONCZMY TE DOGRYZKI ITP ITD
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości