Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Tematy nie pasujące do pozostalych dzialów
Odpowiedz
specjal789
Posty: 18
Rejestracja: 2016-10-01, 16:46
GG: 0
Moje maszyny: wsk125
simson sr50
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Post autor: specjal789 » 2017-11-16, 18:03

Tak jak w temacie, zamówiłem cylinder przyszedł taki jak na zdjęciu. Oczywiście wina leży po stronie poczty...
https://images83.fotosik.pl/903/2a802c33ac51ae24med.jpg

Awatar użytkownika
kuchar
Posty: 130
Rejestracja: 2014-01-08, 18:52
GG: 0
Moje maszyny: wueski, jawa, romet
Lokalizacja: LKR
Kontaktowanie:

Re: Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Post autor: kuchar » 2017-11-16, 19:07

Wina leży po stronie jelenia który tego nie zabezpieczył jak należy, odsyłaj i niech kasę zwracają.

Awatar użytkownika
daroohd
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-06-03, 18:58
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Lelek.
Lokalizacja: Skała

Re: Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Post autor: daroohd » 2017-11-16, 21:25

nieopłacalna naprawa a wina też leży po stronie wysyłającego zamówienie jak on to spakował...

specjal789
Posty: 18
Rejestracja: 2016-10-01, 16:46
GG: 0
Moje maszyny: wsk125
simson sr50
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Post autor: specjal789 » 2017-11-16, 21:36

Spakował..... W sam karton i zwyczajną folię. już dawno go za to opierdzieliłem a on na to, że odda mi połowę pieniędzy, bo on tym nie rzucał tylko Ci na poczcie... Jutro jeszcze raz z nim pogadam na spokojnie nie mam nerwów na tego człowieka. I jeszcze do mnie, że to moja wina, bo on tego nie ubezpieczył, bo ja chciałem najtańszą wysyłkę, a o kosztach wysyłki nie było mowy, no cóż... Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. Ps. Szkoda cylka bo wszystkie żeberka były a wiadomo, że jest z tym problem w starych cylindrach...
Ostatnio zmieniony 2017-11-17, 17:09 przez specjal789, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
janosikmz19822
Posty: 353
Rejestracja: 2012-11-18, 20:02
GG: 0
Moje maszyny: shlm06t rys mr 1
Lokalizacja: Pruszków /Łowicz
Kontaktowanie:

Re: Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Post autor: janosikmz19822 » 2017-11-16, 22:08

Prawda jest taka że kutafon który to pakował zrobił lipe.
Ja z Pruszkowa do Krakowa wysłałem adapter Daniel dotarł bez problemu poprostu go dobrze zapakowałem a koszty pakowania to tyle co taśma klejąca. Kartony można wziąść z byle biedronki i podocinać. I cylek by przeżył jak by dziad był poważny . Miałem podobną sytuację kupiłem silnik od jawy 354 tanio ale cena adekwatna do stanu a idiota wsadził go w karton aby i zakleił taśmą. Od razu dzwoniłem do niego bo przez jego pakowanie poniszczyli dekle boczne obiecał rekompesate że da mi oryginalne głowicę minął rok i dalej dupa, ale ja mu nie podaruje. Założe temat i wstawię zdjęcia. Bo wystarczyło dać potrójnie karton z biedronki i kapy by przetrwały. Nie szanuje takich sprzedających UJ im w d.ooope.!!!

Awatar użytkownika
kuchar
Posty: 130
Rejestracja: 2014-01-08, 18:52
GG: 0
Moje maszyny: wueski, jawa, romet
Lokalizacja: LKR
Kontaktowanie:

Re: Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Post autor: kuchar » 2017-11-16, 22:26

Jak wysyła się paczkę, zawsze (przynajmniej u mnie) na poczcie pytają czy coś się może w środku uszkodzić, jak wiedział ze źle zabezpieczone to mógł chociaż dopłacić za nalepkę że ostrożnie z tym się trzeba obchodzić. To wcale nie jest takie kruche jakby się wydawało, byle jakie zabezpieczenie z grubej warstwy kartonu by wystarczyło.

specjal789
Posty: 18
Rejestracja: 2016-10-01, 16:46
GG: 0
Moje maszyny: wsk125
simson sr50
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Post autor: specjal789 » 2017-11-17, 16:52

Rozmowa SMS:
-Witam,mogę zgodzić się na zwrot połowy pieniążków. Uważam,że to fer.
-110zł(tyle za to zapłaciłem) i na nic innego się nie zgadzam.Opisałem Pana i Pana zapakowanie paczki na forum w internecie każdy powiedział,że to Pana wina nikt nie zwalił winy na pocztę tak jak zrobił to Pan (powiedział przez telefon,że to oni na poczcie tym musieli rzucać....). Nie wie Pan do czego służy folia bąbelkowa? Zastanowi się Pan nad sobą. Ja nie zawiniłem tutaj nic więc żadnych kosztów nie będę ponosił!
-Ok 90zł i nie chcę mieć nic z Panem wspólnego.
-(link do tego tematu) Tak jak wspominałem opisałem Pana w internecie. Niech Pan sobie to poczyta.
-Nie będę nic czytał "podaj" Pan numer konta jak wpłyną pieniądze to Panu odeśle.
-W godzinach wieczornych podam.
-A co z cylindrem?!
-Pan przelewa pieniądze ja wysyłam cylinder.Chyba, że Pan chce to wyślę za pobraniem.
-I kto za przesyłki będzie płacił może ja?! Jak wpłyną pieniądze za paczkę to Panu odsyłam pieniądze i nie 110 tylko 90 godzi się Pan na to?! Reszta mnie nie obchodzi.
-Dobrze przeleje Pan te 90 ja nie zbiednieję.

Nikomu, ale to nikomu nie życzę styczności z takimi ludźmi, na przyszłość poproście tego kto wysyła o dokładne zabezpieczenie paczki lub ubezpieczenie jej warto dopłacić, widać to na moim przykładzie...

multicar
Posty: 142
Rejestracja: 2015-01-10, 23:02
GG: 0
Moje maszyny: 2x WSK
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Re: Czy jest możliwa naprawa uszkodzonej tulei cylindra?

Post autor: multicar » 2017-11-17, 19:37

Tak jak inni pisali, kartonów w brud w biedronce,castoramie i każdym wiejskim sklepiku
do tego steropian też mozna znaleść .
Mi gosciu z suwałk teraz przesyłał pradnicę z śilnika od pralki i transformator razem dwie paczki[ waga 4kg i 6 kg tak to profesjonalnie zapakował że nic nie uszkodzone .
karton steropian i bez problemów , [PRÓBUJCIE TAK PAKOWAĆ]

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości