życzenia z Walia

Tematy nie pasujące do pozostalych dzialów
Odpowiedz
dafyddcoch

życzenia z Walia

Post autor: dafyddcoch » 2008-09-07, 16:33

English at bottom of page
foxyparc@hotmail.com" target="_blank" target="_blank

*Hello*, moje imię (nazwa; w imieniu) jest *David* Fox i posyłam wam powitaninia od Walii naród do zachodu Anglii. Proszę wybaczają jakość mojego Języka polskiego (blask) używam operatywny *translator* jak (ponieważ) JA tylko mówią niewiele słowa Języka polskiego (blask). Gdzie JA wyszedł z założenia (wychodzić z założenia) *Welsh* jest pierwszy język i Angielski (język angielski) drugi (sekunda; po drugie; popierać). połączę to forum jak (ponieważ) potrzebuję (chcieć) pomocy w znalezieniu MR 16 *BP* i JA chciałby jechać tym domowy (dom) tutaj do Walii. Nikt wysłuchał *WSK* nad tutaj ale lubię MR 16 model (modeluje; kształtuje) bardzo i używałby to otrzymywać (dostawać; rozumieć) do mojego domu który jest góra (górski) trop (droga). mam przyjaciele w *Malopolskie* i chciałby kupować MR 16 i odwiedzają & (oni) na tej samej podróży. Jeśli JA dostać pewien MR 16 BP Chciałbym mieć ten ekspert wiedza od ty wszystko wobec współpracownik mi utrzymywać ten rower kolejny i narrator mi gdzie JA puszka metalowa dostać strony. Podobać się puszka metalowa ktoś współpracownik?
Jestem bardzo wdzięczny, many thanks, diolch y fawr (Welsh)
foxyparc@hotmail.com" target="_blank" target="_blank
Hello, my name is David Fox and I send you greetings from Wales a nation to the west of England. Please excuse the quality of my Polish I am using an online translator as I only speak a few words of Polish. Where I come from Welsh is the first language and English second. I joined this forum as I want help in finding a MR 16 BP and I would like to ride it home here to Wales. Nobody has heard of WSK over here but I like the MR 16 models very much and would use it to get to my house which is up a mountain track. I have friends in Malopolskie and would like to buy a MR 16 and visit them on the same journey.
If I get a MR16 BP I would like to have the expert knowledge of you all to help me keep the bike running and telling me where I can get parts. Please can anyone help?
Jestem bardzo wdzięczny, many thanks, diolch y fawr (Welsh)

Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 954
Rejestracja: 2007-01-12, 18:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: życzenia z Walia

Post autor: Wojtek » 2008-09-07, 21:54

The bike you are looking for is very rare even in Poland. It is impossible to find MR 16 ready to take a 3000 km long trip.
If you are realy motivated to owe this kind of bike, take a two year absence in your job, come to Poland and spend this time on looking for a motorcycle and parts to do a renovation :)
Bynajmniej i przynajmniej to dwa słowa o kompletnie różnym znaczeniu. Nie używa się ich zamiennie!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
wueskajarka
Posty: 314
Rejestracja: 2007-08-01, 22:37
GG: 5298596
Lokalizacja: G O R Z Ó W
Kontaktowanie:

Re: życzenia z Walia

Post autor: wueskajarka » 2008-09-07, 22:09

Wojtek pisze:The bike you are looking for is very rare even in Poland. It is impossible to find MR 16 ready to take a 3000 km long trip.
If you are realy motivated to owe this kind of bike, take a two year absence in your job, come to Poland and spend this time on looking for a motorcycle and parts to do a renovation :)
Well done Wojtek :-D

First I thought that it was a joke. Is it possible that polish old motorcycle can be famous in Welsh ? Yes yes yes ...

Mamy użytkownika spoza Polski.
Forum staje się międzynarodowe jak widać ;D
Nie chcę kotka, nie chcę pieska - radość sprawi mi ... WUESKA !!

Awatar użytkownika
Sebastian440
Administrator
Posty: 1960
Rejestracja: 2007-01-02, 00:48
Moje maszyny: .
www.mr16bp.blogspot.com
Lokalizacja: Thorn Kupie polskie motocykle sportowe seba440t2@wp.pl
Kontaktowanie:

Re: życzenia z Walia

Post autor: Sebastian440 » 2008-09-14, 21:35

viewtopic.php?f=9&t=99" target="_blank
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: seba440t2@wp.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości