Jakość współczesnych wałów do WSK-i 175

Tematy nie pasujące do pozostalych dzialów
Awatar użytkownika
czochu
Posty: 119
Rejestracja: 2007-10-31, 09:21
GG: 0
Lokalizacja: piaseczno
Kontaktowanie:

Re: Jakość współczesnych wałów do WSK-i 175

Post autor: czochu » 2009-07-05, 22:11

ale zaczeli produkować nowe wały do wsk 175 czyli ziemieślnicze .http://www.allegro.pl/item676380201_wal ... _nowy.html

więc moze i te korbowody tez by dostał ziemieślnicze

ps. wszędzie piszą fabrycznie nowe czy to wały do wsk czy do mz heh śmieszne nawet jak jest japoński np okinoi :lol:

Awatar użytkownika
Anzel
Posty: 615
Rejestracja: 2008-05-15, 11:06
GG: 0
Moje maszyny: Kilkanaście
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontaktowanie:

Re: Jakość współczesnych wałów do WSK-i 175

Post autor: Anzel » 2009-07-05, 22:49

czochu pisze: jest japoński np okinoi :lol:

Ludzie,litości...Czytacie co pisze na pudełku wału Okinoi?Nie? To wam powiem :) :

CRANK SHAFT
WSK (tu pojemnosc)

OKINOI SHANGHAI

Dla ludzi nie pasjonujących się geografią,Szanghaj jest miastem leżącym w Chińskiej Republice Ludowej.

Okinoi to chińska firma,a mylenie jej z jakimkolwiek przedsiębiorstwem japońskim jest czymś niezrozumiałym :) No chyba że nie widzicie różnicy miedzy skuterami Baotian/Futong/Hyosung a Honda/Yamaha :-D



Dodam że w mojej niedawno wyremontowanej ETZ 250 na wale Okinoi,zatarło się łożysko w stopie korbowodu.Myślałem ze zapomniałem dodac oleju do paliwa,ale przy ponownej rozbiórce (zakład chciał sprawdzic czy konieczna jest naprawa gwarancyjna) okazało się że w paliwo w baku jest aż gęste od oleju.Prawdopodobnie bardzo ciasne spasowanie korby i wysokie obroty Etezetki załatwiły sprawę.Cóż,teraz mechanik musi za free po raz kolejny rozbierac silnik,a sklep jest 300zł w plecy za nowy wał...
""Yes Rico...Kaboom""


Ekipa Południe® ;)

Awatar użytkownika
175mirek
Posty: 436
Rejestracja: 2008-07-09, 18:52
GG: 1103489
Lokalizacja: Kock
Kontaktowanie:

Re: Jakość współczesnych wałów do WSK-i 175

Post autor: 175mirek » 2009-07-05, 22:52

Ja pierdyle Futong...dobrze ze nie Fiutong.Co te chinole nie wymyślą.A ten wał z linku który podał czochu wygląda na solidnie wykonany
Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym...

Awatar użytkownika
czochu
Posty: 119
Rejestracja: 2007-10-31, 09:21
GG: 0
Lokalizacja: piaseczno
Kontaktowanie:

Re: Jakość współczesnych wałów do WSK-i 175

Post autor: czochu » 2009-07-06, 15:52

sory ja to nie wiedziałem miałem dylemat czy to japoński czy chiński. ja kupiłem do swojej etz 251 okinoi nowy wał i narazie ładnie chodzi ale zeczywiście korba jest ciasna to troche mnie zaniepokoiło. wał kupiłem prosto od kumpla bo sprowadzał to miałem za 200zł , a nie za 300 jak w sklepie więc sie zdecydowałem okaze sie co dalej. nie któzi juz porobili po 5 tyś na walach okinoi i jest wszystko ok

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości