Prawo jazdy A1->A

Tematy nie pasujące do pozostalych dzialów
Odpowiedz
Irek.S.

Prawo jazdy A1->A

Post autor: Irek.S. » 2011-06-01, 19:24

Witam!
Sprawa tak wygląda: zacząłem kurs na a1 w wieku 16,5 roku; skończyłem teorie. Na rachunku mam wpis kat a1 a może tak być że ta opłata za nieskończony kurs(tylko teorie skończyłem jazdy 0h) przejdzie mi na kat A jeśli ukończe 18lat?
Pytam bo o takiej możliwości słyszałem.

Awatar użytkownika
jarek
Posty: 305
Rejestracja: 2007-01-07, 20:05
GG: 7482920
Moje maszyny: WSK M06-64
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Prawo jazdy A1->A

Post autor: jarek » 2011-06-01, 20:20

Siema
Nie wiem jak się ma to teraz, ale jak ja robiłem prawko to nie można było wcześniej zacząć kurs niż na 3 miesiące przed 18-tką, teoretycznie kurs nie powinien utracić ważności, jednak najlepiej by było jakby wypisali Ci "świeży" papier. Wiem że baby w WORD-zie lubią się czepiać papierków, ja miałem tak że kurs na moto z szefem ośrodka a na auto z jego pracownikiem, zaświadczenie było wypisane na jednym blankiecie i się przyczepili że było dwóch instruktorów i potrzebne są dwa blankiety, szefu się wkurzył i wypisał wszystko na siebie i przeszło. Tak więc musisz wziąć poprawkę na to że robienie interesantowi pod górę to jedyna rozrywka pani w okienku.
Poza tym już wprowadzono już ograniczenia jakieś na moto ?? bo coś było głośno a, że mnie to już nie dotyczy tak więc nie jestem w temacie.

Irek.S.

Re: Prawo jazdy A1->A

Post autor: Irek.S. » 2011-06-01, 20:43

Aha OK no musze zagadać choć wiesz bedą robić przeszkody tak to za A1 wybuliłem a za rok na A bym wyłożył... Powiem im w razie czego że jak nie to na A, B itd (chce wszystkie kat robić prócz traktora :D ) pójde do konkurencji to może zadziała...

Awatar użytkownika
Karlicek
Posty: 193
Rejestracja: 2010-07-08, 12:53
GG: 7162090
Moje maszyny: M21 W2
M06 B3
Lokalizacja: Gniezno
Kontaktowanie:

Re: Prawo jazdy A1->A

Post autor: Karlicek » 2011-06-01, 21:28

Jeśli dobrze zrozumiałem, to chodzi wyłącznie o opłatę za kurs prawa jazdy tak? Wydaje mi się, że w takiej sytuacji powinieneś dogadywać się z ludźmi z ośrodka szkolenia, bo to tylko od nich zależy. W moim przypadku właścicielem, wykładowcą i instruktorem była jedna osoba, więc na wszystkie sposoby mogłem się z nią dogadywać.
Ja się z panem zgadzam. Oczywiście, że jest to ukartowana robota określonych kół.

Irek.S.

Re: Prawo jazdy A1->A

Post autor: Irek.S. » 2011-06-02, 07:38

O to mi chodzi i żeby ten kurs teoretyczny mi przeszedł bo drugi raz nie zamierzam sie mordować....

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości