Tłok Aliena - zatarty

Wał korbowy, tłok, cylinder, głowica
Odpowiedz
DNV
Posty: 181
Rejestracja: 2016-11-08, 18:56
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125 M06B3
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Tłok Aliena - zatarty

Post autor: DNV » 2020-07-03, 23:21

Z uwagi na to ze producent tłoków Aliena mnie totalnie olał to chciałem wam pokazać jak długo pojezdzilem na tym tłoku . Nie wiem co mogło być powodem . Mieszanka była bogata iglica gaźnik ustawione książkowo . Pisałem , dzwoniłem do tej firmy ale niestety nie otrzymałem w żaden sposób pomocy . Panie producencie nie tak buduje się markę i renomę . Szczerze mówiąc jeśli mój klient w mojej firmie zgłasza jakiś problem z moim produktem to załatwiam temat od ręki i klient nadal ze mną współpracuje ... i drogi panie producencie tu nie chodzi o pieniądze tylko o reputacje i zaufanie klientów . Dodam na koniec ze mimo co mnie spotkało są to najlepsze tłoki jakie możecie kupić . Może miałem pecha ....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2045
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Tłok Aliena - zatarty

Post autor: jjaworskyy » 2020-07-03, 23:39

Jakie pasowanie? Dobrze docierałeś? Wszystko szczelne, może łapało lewe powietrze. Zatarłem kiedyś Aliena, ale z mojej winy, łapało lewe powietrze z kreućca.

DNV
Posty: 181
Rejestracja: 2016-11-08, 18:56
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125 M06B3
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Tłok Aliena - zatarty

Post autor: DNV » 2020-07-03, 23:41

Wszystko było szczelne i zrobione według porad . Wiesz tu nie chodzi o samo zatarcie tylko o traktowanie klientów przez firmę Alien . Jak jest problem to totalna olewka klienta .

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1298
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: Tłok Aliena - zatarty

Post autor: czankete » 2020-07-05, 07:30

DNV pisze:
2020-07-03, 23:21
Z uwagi na to ze producent tłoków Aliena mnie totalnie olał to chciałem wam pokazać jak długo pojezdzilem na tym tłoku . Nie wiem co mogło być powodem . Mieszanka była bogata iglica gaźnik ustawione książkowo . Pisałem , dzwoniłem do tej firmy ale niestety nie otrzymałem w żaden sposób pomocy . Panie producencie nie tak buduje się markę i renomę . Szczerze mówiąc jeśli mój klient w mojej firmie zgłasza jakiś problem z moim produktem to załatwiam temat od ręki i klient nadal ze mną współpracuje ... i drogi panie producencie tu nie chodzi o pieniądze tylko o reputacje i zaufanie klientów . Dodam na koniec ze mimo co mnie spotkało są to najlepsze tłoki jakie możecie kupić . Może miałem pecha ....
DNV pisze:
2020-07-03, 23:41
Wiesz tu nie chodzi o samo zatarcie tylko o traktowanie klientów przez firmę Alien . Jak jest problem to totalna olewka klienta .
...DNV rozumiem Twoje niezadowolenie ale kolejny raz zakładasz temat, który istnieje - masz go w zakładce "opinie o sprzedających na forum"
viewtopic.php?f=134&t=17861

Awatar użytkownika
wkzarci
Moderator
Posty: 581
Rejestracja: 2012-12-22, 13:29
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 itp, itd.
Lokalizacja: PL
Kontaktowanie:

Re: Tłok Aliena - zatarty

Post autor: wkzarci » 2020-07-05, 11:47

Napiszesz na jakim oleju jeździłeś i w jakich warunkach docierałeś ? I według czyich porad ? Alien dobrał Ci tłok i zrobił szlif ? Mógłbyś opisać sytuacje.

Gondek
Posty: 158
Rejestracja: 2013-03-18, 17:44
GG: 0
Moje maszyny: jawa
shl
gnom
perak
sport 2(sprzedany )

Velorex 560
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Tłok Aliena - zatarty

Post autor: Gondek » 2020-07-05, 17:38

Olał w jakim sensie ? Jak typowy cwaniaczek ? Nie chciał rozwiazać problemu?. Opisz całą sytuacje kolego.

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1298
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: Tłok Aliena - zatarty

Post autor: czankete » 2020-07-05, 19:25

Gondek pisze:
2020-07-05, 17:38
Olał w jakim sensie ? Jak typowy cwaniaczek ? Nie chciał rozwiazać problemu?. Opisz całą sytuacje kolego.
...Panowie dalszą dyskusję na ten temat proszę prowadzić w odpowiednim miejscu. A zanim kogokolwiek ocenicie i nazwiecie wypadałoby wszystko czarno na białym opisać i uzasadnić. Zakładam zatem, że przy następnym logowaniu DNV poprowadzi konsekwentnie dalej dyskusję w wątku dotyczącym oceny sprzedającego :!:

Awatar użytkownika
Alien
Posty: 1981
Rejestracja: 2007-03-13, 00:06
GG: 0
Moje maszyny: M21W2 '72, Romet Komar typ 100, Kobuz '82
Lokalizacja: Słomniki/Kraków
Kontaktowanie:

Re: Tłok Aliena - zatarty

Post autor: Alien » 2020-07-06, 10:27

Czankete, pozwolę sobie wyjaśnić finalnie te kwestie w tym miejscu jako ze to temat bumerang. Zapraszam do lektury zrzutu ekranu z pełnej konwersacji mailowej w sprawie tej reklamacji:

Podsumowując:
- DNV zatarł tłok bo docierał na Luxie w stosunku 1:40. Brak znajomości podstaw eksploatacji, serwisowki WSK, nie przeczytał tez instrukcji obsługi mojego tłoka dołączonej do paczki.
- dyskusja reklamacyjna faktycznie trwała długo jednak wynika to z faktu ze została zgłoszona w pierwszy dzień Zlombolu 2018 jak bylem już w trasie. Informacje o tym ze firma ma wakacje są zamieszczane na fanpage'u czy w zwrotce mailowej.
- z uwagi na zatarcie z winy użytkownika nie ma żadnych podstaw do wymiany tłoka na nowy, zaoferowałem upust 20%

Kazdy może przeczytać i sam ocenić te sytuacje oraz mój poziom obsługi klienta. DNV zdecydował się niestety nie odpowiadać już nigdy na mojego maila, woli co jakiś czas pisać tego typu posty na forach.

Obrazek

Awatar użytkownika
BikerDS
Sponsor
Posty: 743
Rejestracja: 2013-07-17, 07:44
GG: 4533379
Moje maszyny: WSK M06B3 1977
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Re: Tłok Aliena - zatarty

Post autor: BikerDS » 2020-07-06, 21:00

Komentować nie trzeba. Nowy motocykl też można zatrzeć nie stosując się do pewnych zaleceń. Inna rzeczą jest fakt, że nieprawidłowości podczas montażu mogło być więcej. Moim zdaniem zaproponowanie rabatu w tym przypadku było tylko i wyłącznie dobrą wolą i prezentem sprzedawcy.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości