Problem ciężko schodzi z obrotów.

Gaźnik, filtr powietrza, kolanko wydechowe, tłumik
SuLeK

Re: Problem ciężko schodzi z obrotów.

Post autor: SuLeK » 2010-07-21, 13:32

nie no silnik to mam dobrze złożony przy pomocy taty (mechanik od 19 lat) i on też już rozkładał ręce, ale zobacze jak będzie z nowym gaźnikiem
Pozdro

Awatar użytkownika
wsk_weteran
Posty: 46
Rejestracja: 2010-07-06, 17:08
GG: 5460632
Moje maszyny: SHL M-11
WSK M21W2S2 Yamaha FZ 750, Romety/Komary
Lokalizacja: Podkarpackie - RLU/RZ
Kontaktowanie:

Re: Problem ciężko schodzi z obrotów.

Post autor: wsk_weteran » 2010-07-21, 17:06

A te gaźniki tak jak pisałeś to czyszczone były mam rozumieć?? :) Słuchaj sprawdź jeszcze jedną rzecz dla świętego spokoju, jak Ci paliwo do gaźnika dochodzi, czy kranik normalnie je puszcza czy przypadkiem nie jest przytkany i korek od baku a konkretniej ten otworek co jest odpowiedzialny za odpowietrzanie baku. Jeżeli wszystko jest drożne no to rozkładam ręce. aha jeżeli masz jakiś inny pływak do gaźnika to spróbój go przełożyć (może tamten ustala zbyt niski poziom paliwa w komorze pływakowej gaźnika) ale raczej to niemożliwe. :) i czekamy co dalej. Pozdro
KAPITALNE REMONTY SILNIKÓW , YAMAHA FZ 750 - CAŁA NA CZĘŚCI - SPRZEDAM
PRIV / wsk_weteran@onet.eu

SuLeK

Re: Problem ciężko schodzi z obrotów.

Post autor: SuLeK » 2010-07-21, 23:37

próbowałem bez korka i to samo.... poczekajmy jak przyjdzie mi gaźnik :)

SuLeK

Re: Problem ciężko schodzi z obrotów.

Post autor: SuLeK » 2010-07-23, 18:54

no tak dzisiaj przyszedł gaźniczek, oczywiście ulepiony z gównolitu myślę że długo na nim nie pojezdze, ale jest lepiej i to duuuużo lepiej. WSK wreszcie chodzi jak wsk :P tylko nie wiem czy to gaźnik naprawił sprawę czy zmieniony simmering... hmm tylko ze simmeringi to przez ten tydzień zmieniłem 3.

cstrefa
Posty: 16
Rejestracja: 2010-03-15, 12:56
GG: 0
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Problem ciężko schodzi z obrotów.

Post autor: cstrefa » 2010-07-25, 18:55

A mógłbyś nagrać filmik jak schodzi z obrótów ?
Bo ja mam identyczny problem, i nie wiem czy wymieniac gaźnik na nowy, bo mój też już przepracowany.

SuLeK

Re: Problem ciężko schodzi z obrotów.

Post autor: SuLeK » 2010-07-25, 21:57

bo teraz już jest dobrze, ale mogę nagrać jak tylko uszczelnie tłumik bo ludzi na warsztacie wkurzam :P

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość