Regeneracja wału korbowego WSK 175

Wał korbowy, tłok, cylinder, głowica
Odpowiedz
ShadowH
Posty: 17
Rejestracja: 2012-11-18, 18:56
GG: 0
Moje maszyny: SHL M17 GAZELA
WSK SPORT
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontaktowanie:

Regeneracja wału korbowego WSK 175

Post autor: ShadowH » 2020-04-07, 23:05

Witam, czy ktoś regenerował wał od wsk w firmie " Motocykle Jacka" z Osiecka ? Chciałbym zapytać o opinie o tym zakładzie, ponieważ mam wał do regeneracji i chciałbym żeby był zrobiony bardzo dobrze. A może napiszecie gdzie robicie swoje wały i które firmy są godne polecenia. Proszę o podzielenie się swoimi opiniami, ponieważ temat na pewno interesuje wiele osób.

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2045
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Regeneracja wału korbowego WSK 175

Post autor: jjaworskyy » 2020-04-08, 08:11

Ja ze swojej strony mogę polecić forumowego Mućka :)

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1300
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: Regeneracja wału korbowego WSK 175

Post autor: czankete » 2020-04-08, 10:36

ShadowH pisze:
2020-04-07, 23:05
A może napiszecie gdzie robicie swoje wały i które firmy są godne polecenia. Proszę o podzielenie się swoimi opiniami, ponieważ temat na pewno interesuje wiele osób.
...podobnie jak jjaworskyy również polecam Mućka. Współpracowałem już z różnymi zakładami a także paroma osobami z tego forum. Z usług niektórych sam zrezygnowałem (powód - jakość), a niektórzy ze swoich prywatnych powodów (niestety, szkoda, że tak się stało) zaprzestali / zawiesili swoje usługi. Zatem od dłuższego to Muciek czasu realizuje mi wszystkie zlecenie dotyczące WSK, SHL, WFM, WFM Osa zarówno w kwestii szlifów cylindrów i wszelkiej związanej z nimi korekty okien, pasowaniem itd. jak i kompleksowej regeneracji wałów łącznie z ich centrowaniem. W tym roku ogarnął mi już cztery cylindry, dwa wały a dwa kolejne są właśnie w trakcie prac. Kontakt rzeczowy i bezproblemowy, o wszystkim - zwłaszcza o ewentualnych trudnościach informuje na bieżąco w trakcie roboty. Nie mogę mieć jakichkolwiek zastrzeżeń co do wykonywanych prac i z tego też powodu na dzień dzisiejszy nie szukam i nie eksperymentuję z innymi :D ...

...jeżeli chodzi natomiast o wały silników wielocylindrowych typu Jawa 350, K750 równolegle polecam "Dor-Mar". Firma ma w tym doświadczenie i realizuje zlecone prace bez zastrzeżeń :) ...

...ponieważ poprosiłeś o informację dotyczące firm godnych polecenia nie opiniowałem tych, z których prac byłem mniej lub bardziej niezadowolony. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie byś sam poszperał na forum a znajdziesz sporo informacji i w tym zakresie ;-) ...

ShadowH
Posty: 17
Rejestracja: 2012-11-18, 18:56
GG: 0
Moje maszyny: SHL M17 GAZELA
WSK SPORT
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontaktowanie:

Re: Regeneracja wału korbowego WSK 175

Post autor: ShadowH » 2020-04-09, 23:11

Dzięki za odpowiedź, zaraz po świętach skontaktuję się z Mućkiem.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości