Wsk 175 problem z biegami.

Odpowiedz
michalrem

Wsk 175 problem z biegami.

Post autor: michalrem » 2008-09-14, 11:40

Witam. pisze w imieniu kolegi ktory. ma wsk 175 i wbicie pierwszego biegu graniczy z cudem. tzn dzwignie idze w dół ale nie moze zaskoczyc. rozbierełem z nim silnik juz dwa razy ale nie wiem co to moze byc. myslalem ze moze ta blacha co prowadzi wodziki moze byc zuzyta lub miec za duze luzy ale nie mogę nigdzie takiej znalesc. prosze o pomoc

Awatar użytkownika
sniego
Posty: 12
Rejestracja: 2008-02-25, 16:53
Lokalizacja: Kraśnik
Kontaktowanie:

Re: wsk 175 problem z biegami

Post autor: sniego » 2008-09-16, 21:10

No szczeze to tez nie wiem bo zamalo opisales :-/
myslalem ze moze ta blacha co prowadzi wodziki - ta blacha to automat zmiany biegow!
ten automat czesto mozna znalesc na allegro.
porub pare fotek tej skrzyni przy okazji jak rozbierzesz silnik.
Szukając poparcia łatwo zostać popychadłem

michalrem

Re: wsk 175 problem z biegami

Post autor: michalrem » 2008-09-18, 21:15

no ok. znalazłem cała skrzynie z automatem itd na allegro do wsk licytuje na razie;p

Awatar użytkownika
Klaudek
Posty: 104
Rejestracja: 2007-11-27, 14:16
Moje maszyny: Kobuz
Lokalizacja: Wlkp
Kontaktowanie:

Re: wsk 175 problem z biegami

Post autor: Klaudek » 2008-09-23, 00:00

Wodzik pewnie masz wytarty tylko... A ta skrzynia co kupujesz pewnie gorsza od tej co masz... :)

Awatar użytkownika
leśia
Posty: 51
Rejestracja: 2007-06-26, 22:14
GG: 11543476
Lokalizacja: złotów
Kontaktowanie:

Re: wsk 175 problem z biegami

Post autor: leśia » 2008-09-25, 21:15

jak dla mnie to winę nie będzie miał automat tylko jak by to napisać żeby było jasne...
...od wajchy zmiany biegów idzie taki wałek(na nim jest umocowana wajcha) i ona idzie do silnika,na nią w skrzyni jest umocowany ''kawałek żelastwa" w którym są umocowane "dwa bolce" z sprężynami w środku i co do tych bolców to są one ścięte na końcach i jeżeli będą te końcówki wyrobione (końcówki będą zaokrąglone to nie dadzą rade przesunąć automat na dół) po prostu musisz je pod szlifować aby końce były proste i ostre...
możliwe też że automat będzie miał wyrobione przejścia (te wypukłe miejsca mogą tez być wyrobione i lipa...
gdybyś żucił zdjęcia to by było wszystko jasne...
:faint: jaką ja tu frazą pisze,normalnie masakra :!: powinieneś coś z tego wywnioskować :P
pozdro

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości