Bing 53 brak elementów ?

Gaźnik, filtr powietrza, kolanko wydechowe, tłumik
Odpowiedz
gregor
Posty: 7
Rejestracja: 2011-04-10, 16:21
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 sport s2 , Beta Eikon 50, BMW k1200GT k41
Lokalizacja: Strzyżów n/W
Kontaktowanie:

Bing 53 brak elementów ?

Post autor: gregor » 2017-09-20, 13:15

Witam , zabrałem się za naprawę mojego binga który przeleżał parę lat na półce , mocno zalewał ale dało się jeździć . Gaźnik taki jak ma być w s2 czyli 1/26/125 , przepustnica mocno lata ale na forum są specjaliści i z tym raczej kłopotu być nie powinno ... w środku mocno kombinowane , dysza główna od pegaza wkręcona na siłę = uszkodzone gwinty , jestem pewien że brakuje jednego elementu , w gardzieli powinien wystawać trzpień ( prowadzenie) z dziurką w którą wchodzi iglica a w komorze pływakowej dokręcany jest rurką miksującą w którą wkręca się dysze główną , sama rurka miksująca kombinowana i wkręcona o wiele za głęboko niż być powinna świadczy o tym że coś tam być powinno , moim nie ma i nie wystaje nic . Foto nr 1 poglądowe z pegaza a reszta z binga Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Przewaliłem internet w poszukiwaniach brakującego elementu ale nic nie znalazłem , prośba do tych co mają takie gaźniki o zwymiarowanie tego elementu ,w moim gaźniku go brakuje więc można go wymontować , foto też się przyda , mam dobrego speca z maszynami powinien dorobić .... jaki jest skok gwintu na oryginalnej dyszy ? pozdrawiam

gregor
Posty: 7
Rejestracja: 2011-04-10, 16:21
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 sport s2 , Beta Eikon 50, BMW k1200GT k41
Lokalizacja: Strzyżów n/W
Kontaktowanie:

Re: Bing 53 brak elementów ?

Post autor: gregor » 2017-09-20, 21:41

Poszukiwań ciąg dalszy ,(post pod postem ale nie widzę lub nie umiem edytować) według tego co w linku poniżej , co prawda inny model gaźnika http://advrider.com/index.php?threads/r ... ne.489189/ w moim brakuje dwóch elementów , na fotkach widać rozkręconą rurke miksującą i prowadzenie iglicy ale w gardzieli gaźnika dalej wystaje kawałek mosiądzu , według tego linku http://genuinenos.com/catalog/product_i ... g9n0lbl2n7 w zależności od średnicy dolotu było stosowane to " for 24-26-27mm (7.5mm D x 14mm L - Bottom 4.5mm L ) , available only in sizes: 2.73 / 2.76 / 2.80 " ... podają wymiary ale tylko długości żadnych fi .

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości