WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Post autor: AudioBas » 2012-10-17, 23:57

Kapitan Wydynamo. pisze:Nie wiem czy audiobas mnie nie zrobił w... i nie zrobił cewki na odwal się :/ Hamstwo w państwie. A sam modułu to ja nie umiem zrobić niestety :/
Jak Cię pierdolnę w ten .... to oduczysz się pisać takie głupoty!
Nie dość, że dupe trułeś o tą cewkę i kasę wpłacałeś na raty, to później jeszcze trułeś o inne porady - a teraz takie głupoty wypisujesz, że złą cewkę Ci zrobiłem...
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

Awatar użytkownika
szymon_wolebez
Posty: 416
Rejestracja: 2012-08-22, 14:01
GG: 0
Moje maszyny: kiedyś - WSK 175 Kobuz z 1982
obecnie - Honda Transalp 650
Lokalizacja: Korsyka- Francja
Kontaktowanie:

Re: WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Post autor: szymon_wolebez » 2012-10-18, 00:56

Kolega jeszcze młody jest i pewnie pisze jeszcze zanim dobrze pomyśli.
Trochę niesmacznie o czym już było pisane.
Miejmy nadzieję, że się określi i sprostuje sprawę.

Panowie MOTÓR i wszystko jasne ;D

Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Post autor: AudioBas » 2012-10-18, 11:27

szymon_wolebez - masz rację, ale wkurza mnie takie coś. Nie dość, że ja nie handluje tymi cewkami bo nie mam czasu ich robić, to koleś dupe mi zawracał. Nawinąłem mu najlepiej jak mogłem cewkę miał grubo ponad 120 ohm, dostał gotowy do montażu karkas, wytłumaczyłem 1000 razy jak ma to zamontować, dostał dużo zdjęć i zapłacił w sumie za wszystko po cenie materiału.
A tutaj jeszcze w perfidny sposób obraża mnie i wypisuje głupoty.
Wybaczcie, ale jakąś tam opinie na forum mam i nie pozwolę, aby takie przypisy padały w moją stronę.

Nie ogarniam ludzi, tak samo jak na Aliena poleciało - że jest partaczem. Bo tłok po 3 km się zatarł...
A jak było na serio? Koleś miał zrobiony szlif (pewnie na 5 setek), pojeździł na tym parę km, poczytał o anodowaniu wysłał NOWY tłok Alienowi, ten dał mu super powłokę, koleś założył (czyli pewnie miał luzu jakieś 2 setki) i walnął rundkę 3 km i wielce zdziwiony, ze tłok zmasakrowało.
Tylko najgorsze jest w tym, ze szukając później opinii, ktoś natrafi na taki tekst nie wczyta się do całego wątku i będzie siał ferment, ze Krzysiek sprawę pierdzieli...
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

Awatar użytkownika
szymon_wolebez
Posty: 416
Rejestracja: 2012-08-22, 14:01
GG: 0
Moje maszyny: kiedyś - WSK 175 Kobuz z 1982
obecnie - Honda Transalp 650
Lokalizacja: Korsyka- Francja
Kontaktowanie:

Re: WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Post autor: szymon_wolebez » 2012-10-18, 12:28

AudioBas pisze:szymon_wolebez - masz rację, ale wkurza mnie takie coś. Nie dość, że ja nie handluje tymi cewkami bo nie mam czasu ich robić, to koleś dupe mi zawracał. Nawinąłem mu najlepiej jak mogłem cewkę miał grubo ponad 120 ohm, dostał gotowy do montażu karkas, wytłumaczyłem 1000 razy jak ma to zamontować, dostał dużo zdjęć i zapłacił w sumie za wszystko po cenie materiału.
A tutaj jeszcze w perfidny sposób obraża mnie i wypisuje głupoty.
Wybaczcie, ale jakąś tam opinie na forum mam i nie pozwolę, aby takie przypisy padały w moją stronę.

Nie ogarniam ludzi, tak samo jak na Aliena poleciało - że jest partaczem. Bo tłok po 3 km się zatarł...
A jak było na serio? Koleś miał zrobiony szlif (pewnie na 5 setek), pojeździł na tym parę km, poczytał o anodowaniu wysłał NOWY tłok Alienowi, ten dał mu super powłokę, koleś założył (czyli pewnie miał luzu jakieś 2 setki) i walnął rundkę 3 km i wielce zdziwiony, ze tłok zmasakrowało.
Tylko najgorsze jest w tym, ze szukając później opinii, ktoś natrafi na taki tekst nie wczyta się do całego wątku i będzie siał ferment, ze Krzysiek sprawę pierdzieli...

Ja to doskonale wiem tylko jest pytanie do autora tego tematu czy też to pojął czy dopiero teraz do niego dotrze.
Bo zawsze łatwo jest coś napisać np. poniesiony emocjami. Jednak tak jak pisałem wcześniej wpierw takie sprawy trzeba załatwiać pomiędzy sobą a nie publicznie smarować.

Wiadomo każde forum jest po to aby sobie pomagać w danej dziedzinie i uzupełniać wzajemnie wiedzę. Więc wszyscy chcę jak najlepiej (czasem zdarzają się perfidne czarne owce ale to szybko wychodzi bo nic nie wnoszą w tylko chce zwęszyć swój interes).

Nie popieram ani agresywnie nie neguję jedynie chce aby ktoś zrozumiał.

Nadal jednak nie wiadomo co to za przyczyna tego złego palenia. Padło teraz na remont silnika więc do końca nie będzie wiadomo czy to coś z zapłonem CDI czy wina mechaniczna typu nieszczelności. Liczę, że temat będzie aktualizowany i wyjdzie sprawa co to konkretnie było. Robiąc wiele rzeczy na raz można nie dojść co dokładnie było przyczyną usterki.
Cieszę się, że wysłany stroboskop zadziałał i mógł w czymś tam pomóc. Jednak czekam na dalszą diagnozę i analizę tematu.

Dymacz

Re: WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Post autor: Dymacz » 2012-11-01, 01:21

Z góry chciałbym przeprosić AudioBas'a oraz wszystkich ludzi których uraziłem.
Byłem zdenerwowany i nie mogłem tego trzymać nadal w sobie...
szymon_wolebez , wczoraj byłem na poczcie i odesłałem już lampę.

Temat do zamknięcia, nic z tego nie wyniknie.

Awatar użytkownika
szymon_wolebez
Posty: 416
Rejestracja: 2012-08-22, 14:01
GG: 0
Moje maszyny: kiedyś - WSK 175 Kobuz z 1982
obecnie - Honda Transalp 650
Lokalizacja: Korsyka- Francja
Kontaktowanie:

Re: WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Post autor: szymon_wolebez » 2012-11-01, 01:30

Dymacz pisze:Z góry chciałbym przeprosić AudioBas'a oraz wszystkich ludzi których uraziłem.
Byłem zdenerwowany i nie mogłem tego trzymać nadal w sobie...
szymon_wolebez , wczoraj byłem na poczcie i odesłałem już lampę.

Temat do zamknięcia, nic z tego nie wyniknie.
Znaczy co to znaczy nic nie wyniknie?
Poddajesz się czy nie chcesz pisać o prowadzonych działaniach.
Ja jestem ciekawy w jaki sposób rozwiążesz tą zagadkę z paleniem. Czy remont załatwi sprawę.
Dla niektórych jest to całkiem interesujący watek o ile dojdzie do pomyślnego rozwiązania sprawy.

No problem ciesze się, że lampka mogło się do czegoś przydać.

Dymacz

Re: WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Post autor: Dymacz » 2012-11-18, 18:30

Mam pytanie lampa już doszła? Widocznie na tym forum nie jestem akceptowany, sorry.. :(
Jeszcze raz dzięki za pożyczenie lampy.
Post napisałem wtedy pod wpływem emocji, jak ktoś chce to niech go usunie żeby nikt z nowych userów forum nie widział tego.
Nie chcę psuć opinii AudioBasowi.

Awatar użytkownika
szymon_wolebez
Posty: 416
Rejestracja: 2012-08-22, 14:01
GG: 0
Moje maszyny: kiedyś - WSK 175 Kobuz z 1982
obecnie - Honda Transalp 650
Lokalizacja: Korsyka- Francja
Kontaktowanie:

Re: WSK 175 nie chodzi jak trzeba

Post autor: szymon_wolebez » 2012-11-18, 22:00

Nie ale no problem.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości