Nr ramy

podwozie - nadwozie
wskddz
Posty: 22
Rejestracja: 2022-10-09, 21:24
GG: 0
Moje maszyny: 125 m06 69r

Re: Nr ramy

Post autor: wskddz » 2022-11-03, 22:06

Czankete jakakolwiek rozmowa z tobą to jak kopanie się z koniem dla mnie ten czas jest najbardziej straconym czasem w moim życiu,człowieku zrozum kupilem wsk w niedziele i w niedziele tego samego dnia się zarejestrowałem na forum aby poznać ludzi którzy podzielają tą pasje,kapłem się że rama jest przekuta też w niedziele ale tydzień puźniej(czytaj 7 dni po dacie uczestnictwa ma forum)ułuż sobie to chronologicznie daty rejestracji na forum,przywitania się i zapytania o numery ramy.Zadałem tylko pytanie czy nr ramy ma być poprzedzony S00,inteligentny i kulturalny user utwierdził mnie że tak..Zapytałem tylko dla tego bo sprzedajacy mi motocykl człowiek twierdził usilnie że nie wszystkie miały i jest na to opinia rzeczoznawcy..Więc pytam się o jakiej Ty pomocy ciągle mi tu piszesz?Gdzie otrzymałem tą pomoc za którą mam być tak wdzięczny i wywlekać sprawy prywatne na forum bo taka jest Twoja ormowska natura i albo się na to zgodze ale mieszasz mnie z błotem.Wbij sobie do tej Twojej głowy kazać może mi matka i najbliższa rodzina nie Ty,żadnej pomocy od ludzi Twojego pokroju nie potrzebuje,nie jestem dzieckiem za ręke mnie nie trzeba prowadzić przez życie dziękuje doskonale radze sobie sam..Przez takich ludzi jak Ty,moderatora z przypadku który pozwala obrażć innych i blokuje mi konto abym nie mógł się wypowiedzieć bo wedle niego starzy userzy mogą obrażać robić co im się podoba a NOWY jak to napisał super moderator (WARA) nie ma nic do powiedzenia..Chciałem zapytać o to słowo WARA? Jaką masz dolegliwość?Jak swędzi weź zovirax lub heviran,jak drętwieje lub opada to magnez zalecany,inna dolegliwość konieczna wizyta u lekarza..Halcik teraz trochę o Tobie bo to ty napędzileś tą spirale ,piszesz że nie mam godności?Dlaczego?Dla tego że nie wywlekam spraw prywatnych dotyczących mnie po byciu raptem tygodnia na forum,widzisz coś w tym złego?To że Tobie odebrano godność jak byłeś ministrantem to nie usprawiedliwia to tego że próbujesz na siłę zarażać tym innych,jeśli sobie nie radzisz z tym zgłoś się do braci Sekielskich może będą w stanie jeszcze Ci pomóc.Zamysł założenia konta na forum był inny, odechciało mi się całkowicie uczestnictwa,choć jest tu wielu cennych ludzi z wiedzą,pasją i kulturą osobistą,których PRZEPRASZAM jeśli ich uraziłem tym jak postrzegam tą sytuacje i utarte zachowania na forum.Prosze o zbanowanie/usuniecie konta.

halcik
Posty: 2232
Rejestracja: 2015-11-30, 09:25
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOS 85 i inne
MZ ES 250/2 i inne
WFM OSA M52 i M50
Lokalizacja: Kutno
Kontaktowanie:

Re: Nr ramy

Post autor: halcik » 2022-11-03, 23:24

Czytam twoj post i wzmiankę o mnie jako ministrancie i powiem tylko że jesteś żałosny. Na więcej mojej uwagi nie zasługujesz. Następnym razem nie skuszę się, aby czytać twoje wynaturzenia, choć sądząc po wypowiedzi był to post pożegnalny.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości