Osłony na nogi , mocowanie???

podwozie - nadwozie
Odpowiedz
milenium5
Posty: 50
Rejestracja: 2010-10-18, 17:51
GG: 0
Moje maszyny: simson wsk
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Kontaktowanie:

Osłony na nogi , mocowanie???

Post autor: milenium5 » 2011-10-25, 23:34

witajcie
zaczelo zimno sie robic wiec postanowilem zadbac o swoje zdrowie i kupilem oslony na nogi
sa ta tloczone blachy z takimi listrami po bokach na cylinder wokol jest guma na rancie niestety nie mam mocowania kompletego
i niewiem jak je zamocowac bo sa troche zdeformowane
bo w zaden sposob nie pasuja
mam jeden uchwyt na dole , blaszki profilowane do mocowania na rure ramy , i jeden plaskownik nad cylindrem przychodzi chyba , co skreca i usztywnia listki te po bokach na cylinder
na samym dole blach jest skrecony kawalek blachy do piony i otwor , mocuje sie go do podnozek jak sie nie myle ale w zaden sposob prawa blacha nie chce pasowac lewa na upor ale ujdzie
po zalozeniu tego wyszlo ze ten lacznik tych listkow mam idealnie w miejscu sweicy prawa wogole nie pasuje a lewa jakos ale napewno tak nie moze byc
i chyba brakuje u gory uchwytu albo dwoch bo mam otwory po nich , jutro zrobie fotki
bylbym bardzo wdzieczny za pomoc

Awatar użytkownika
Szczepan
Posty: 1771
Rejestracja: 2009-05-14, 15:05
Moje maszyny: B3 Promot
Lokalizacja: Gródki k.Działdowa
Kontaktowanie:

Re: Osłony na nogi , mocowanie???

Post autor: Szczepan » 2011-10-26, 15:11

Porobie fotki jak kumpel ma założone osłony na nogi w b3. Ma zamocowane tymi dolnymi "uszami" do podnóżków i dorobiony płaskownik spinający dwie osłony mocowany jest uchwytem do belki ramy. Wszystko sztywno i ładnie się trzyma.
Ekipa WSKTurbo.pl
Dawniej Borewicz.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości