Różny rozstaw mocowań stopki centralnej jednoramówka

podwozie - nadwozie
Odpowiedz
Awatar użytkownika
mietek009
Posty: 532
Rejestracja: 2015-08-23, 15:56
GG: 0
Moje maszyny: 125,175 i takie tam
Kontaktowanie:

Różny rozstaw mocowań stopki centralnej jednoramówka

Post autor: mietek009 » 2016-07-15, 09:40

Cześć :-D ostatnio szukałem jakiejś znośnej ramy do 125. Wpadło mi w ręce kilka egzemplarzy wśród nich jedna z 1978r, która ma węziej przyspawane mocowania stopki centralnej. Zarówno stopki "gięte: jaki wcześniejsze "spawane" nie pasują pod te uchwyty, dodam, że są one tak oryginalnie - nie widać ingerencji wiejskiego spawacza.
Chciałbym aby ktoś obeznany wyjaśnił mi ten temat. :P

power3
Posty: 81
Rejestracja: 2016-01-21, 20:01
GG: 0
Moje maszyny: wsk gil
Lokalizacja: busko
Kontaktowanie:

Re: Różny rozstaw mocowań stopki centralnej jednoramówka

Post autor: power3 » 2016-09-13, 20:27

To samo mam u siebie w ramie mam rozstaw wezszy od stopek okolo 2,5cm. A jak wyczytalem na forum to byly 2 rodzaje wlasnie. Przed malowaniem mozna by odciac i przyspawac jedne albo drugie. Ja planuje dotoczyc tulejki dystansowe. W uszy przy ramie wciskane sa tez tulejki bo jak moze zauwazyles srednica otworow w stopkach jest mniejsza jak w ramie

Awatar użytkownika
kwadrat49
Posty: 369
Rejestracja: 2015-01-26, 20:12
GG: 0
Moje maszyny: WSK175 ,BMW 1200,SUZUKI KATANA 650,ETZ 251,SUZUKI GS650
Lokalizacja: POLSKA ,BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Różny rozstaw mocowań stopki centralnej jednoramówka

Post autor: kwadrat49 » 2016-09-13, 22:37

mietek009 pisze:Cześć :-D ostatnio szukałem jakiejś znośnej ramy do 125. Wpadło mi w ręce kilka egzemplarzy wśród nich jedna z 1978r, która ma węziej przyspawane mocowania stopki centralnej. Zarówno stopki "gięte: jaki wcześniejsze "spawane" nie pasują pod te uchwyty, dodam, że są one tak oryginalnie - nie widać ingerencji wiejskiego spawacza.
Chciałbym aby ktoś obeznany wyjaśnił mi ten temat. :P
Ja tez tak mialem, myslalem ze to modyfikacje poprzednich wlascicieli . odcinalem przed malowaniem I spawalem tak ,zeby pasowalo hahahaha :lol: a wychodzi ze one mialy dwa rodzaje stopek centralnych, pewnie u mnie ktos wymienil stopki od innej wsk , jak zreszta wiele innych czesci ktore musialem kompletowac.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości