WFM przedni widelec

Odpowiedz
KubaZych
Posty: 74
Rejestracja: 2014-09-21, 11:15
GG: 0
Moje maszyny: WSK GIL
Lokalizacja: Okolice Lublina
Kontaktowanie:

WFM przedni widelec

Post autor: KubaZych » 2015-02-10, 10:21

Cześć,

Ma ktoś może pomysł skąd zdobyć uchwyty sprężyn z przedniego widelca WFM ? Numer 16 na rysunku. Ewentulnie ma pomysł jak zregenerować stary uchwyt ze ściętym do polowy gwintem od góry ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

KubaZych
Posty: 74
Rejestracja: 2014-09-21, 11:15
GG: 0
Moje maszyny: WSK GIL
Lokalizacja: Okolice Lublina
Kontaktowanie:

Re: WFM przedni widelec

Post autor: KubaZych » 2015-02-10, 15:58

Nie mam teraz możliwości zrobienia zdjęcie niestety. Graty są 60 km dalej. Ale spróbuję to opisać, bo to dość proste. Uchwyt normalnie ma około 3 cm gwintu i na niego nakręca się nakrętkę na górnej półce. No i problem jest w tym, że dopiero co zauważyłem, że w zawieszeniu, które mialem w częściach, ktoś ściął ten uchwyt na równi z półką i teraz ten uchwyt ma gwint który nie wystaje poza polkę :shock: Oddać to do napawanie i nagwintować ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

DarekRz
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-18, 15:41
GG: 0
Moje maszyny: WFM M06 S01-Z 1965
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Re: WFM przedni widelec

Post autor: DarekRz » 2015-02-11, 15:07

Tu: http://olx.pl/oferta/wfm-lagi-przod-prz ... 5hA1R.html gościu sprzedaje lagi za 35 zł - to złom, ale sprężyny są i zdaje się, że śruby górne też.
Jakbyś nie kupił i nic innego nie znalazł, to mogę ci odsprzedać 1 szt. takiej śruby (ale uprzedzam, że nie bardzo chętnie - czyli niewiele taniej niż za te złomki z Olx)- ewentualny kontakt przez PW.
Pozdrawiam,
Darek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość