Chromowanie -Galwanizacja

Zablokowany
Awatar użytkownika
fazerofz6y
Posty: 537
Rejestracja: 2007-11-17, 12:27
GG: 0
Moje maszyny: WSK BAK
S1EX GB
S1EX USA
S1 EX Canada
S2EX USA I inne
Lokalizacja: scotland
Kontaktowanie:

Chromowanie -Galwanizacja

Post autor: fazerofz6y » 2009-04-09, 20:57

Przekopalem forum i nie moge nic znalezc .
A poszukuje firm, ktore byscie polecili do wykonania takowych prac ?
Kiedys na forum byl o tym watek i tam ktos podal namiary na opis pieknie odnowionej SHL-ki i tam bylo wszystko swietnie opisane wraz z polecanymi firmami . Byla tam jedna kolo Wroclawia i mozna bylo wszystko przez poczte zalatwic z nimi.
Nie wszystkie firmy sa chetne zeby chromowac Wydechy motocyklowe a ja potrzebuje to zrobic
POMOCY !!!!!!!
Piszcie namiary na sprawdzone firmy .

Awatar użytkownika
Gaceczkos
Posty: 203
Rejestracja: 2007-01-01, 23:28
GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Chromowanie -Galwanizacja

Post autor: Gaceczkos » 2009-05-08, 01:24

Słabo przekopałeś Forum.
Nawet nie dotknąłem łopaty i w ciągu kilku minut znalałzem temat zatytuowany "Chromowanie", w którym nawet się wypowiadałeś --> viewtopic.php?f=39&t=3772
Temat zamykam.
WSK - Wrócisz Szybciej Koleją

Awatar użytkownika
wueskajarka
Posty: 314
Rejestracja: 2007-08-01, 22:37
GG: 5298596
Lokalizacja: G O R Z Ó W
Kontaktowanie:

Re: Chromowanie -Galwanizacja

Post autor: wueskajarka » 2009-05-08, 15:54

fazerofz6y pisze:Przekopalem forum i nie moge nic znalezc .
A poszukuje firm, ktore byscie polecili do wykonania takowych prac ?
Kiedys na forum byl o tym watek i tam ktos podal namiary na opis pieknie odnowionej SHL-ki i tam bylo wszystko swietnie opisane wraz z polecanymi firmami . Byla tam jedna kolo Wroclawia i mozna bylo wszystko przez poczte zalatwic z nimi.
Nie wszystkie firmy sa chetne zeby chromowac Wydechy motocyklowe a ja potrzebuje to zrobic
POMOCY !!!!!!!
Piszcie namiary na sprawdzone firmy .
Mogę Ci dać namiary na firmę z Poznania, która ma szlifiernię i chromownię i robi bardzo dobrze (oni są też często na motobazarach).

PS 1.
Dla wszystkich pytających :
- firma mieści się w Złotnikach (kilka kilometrów z Poznania na Piłę, w samej miejscowości jadąc od Poznania na światłach skręcamy prawo i dojeżdżamy po prawej ok 200m)
- prowadzi ją bardzo miła i profesjonalna pani
- możliwa jest usługa wysyłkowa
- zawartość każdej paczki jest fotografowana i wraca w komplecie
- części są przygotowywane wstępnie na miejscu na szlifierni (nie wrzucają do chromu byle czego i potem byle co wychodzi)
- obok warsztatu jest sklep, w którym można kupić gotowe pochromowane elementy (do wueski jest mało)
- telefon kontaktowy 0501438219
- nie jest tanio :>

PS 2.
Jak ktoś szuka chromowni w Polsce mam telefon do przedstawiciela zaopatrującego te zakłady - pomoże znaleźć, doradzi, nr tylko na priv.
Nie chcę kotka, nie chcę pieska - radość sprawi mi ... WUESKA !!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości